Skocz do zawartości
Keymaker_2005

Rozterki i problemy związane z X360

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań co do wersji live gold. Teraz jest promocja i można kupić za 1zł na miesiąc. Konsole mam od dość niedawna (używana) i nigdy nie miałem golda, więc mam kilka pytań.

Mój xbox360 jest starą wersją z dyskiem o pojemności tylko 20gb. Czy dopisując gry z games with gold do konta będę mógł ściągać je milion razy, czy tylko w czasie kiedy obowiązuje miesiąc z tą grą? Jak wspomniałem, mam mały dysk i te dwie gry zajmą go prawie w całości.

Czy w gry przypisane do mojego konta można grać na innym koncie na mojej konsoli? Warunkiem jest chyba tylko to, że ściągne je z mojego konta, ale używać ich już można później do woli - mylę się?

 

Ostatnia kwestia - gdybym chciał sprzedać konsolę, musiałbym oddać razem z kontem, by przyszły nabywca mógł korzystać z tych gier? Nie przypisują się do konsoli i nie da się ich zgrać np. na pendrive? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak podłączam kabel Ethernet do Xboxa 360 Pro to on nie odczytuje mi nic. Wiem, że ma uszkodzone wejście, ale ma ktoś sposób jak to naprawić?Kabel jest dobry bo sprawdzałem.

 

Dlaczego jak podłączam kabel Ethernet do Xboxa 360 Pro to on nie odczytuje mi nic. Wiem, że ma uszkodzone wejście, ale ma ktoś sposób jak to naprawić?Kabel jest dobry bo sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać, czy są do kontrolerów od 360 nakładki, mody. Wracam do 360 bo pad od One jest zbyt awaryjny i gówniany, natomiast przyzwyczaiłem się do paru udogodnień - szersze triggery, większe bumpery. Kiedyś widziałem, że były jakieś różne nakładki, czy zamienniki. Niestety jedyne co na razie znalazłem to nakładki na sticki powiększające albo o innej fakturze i różne opcje kolorów. Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam prośbę o wycenę, ponieważ nie mam zielonego pojęcIa, za ile może pójść moj xbox.

Konsola jest przerobiona, jest to wersja 4 gb, w zestawie zasilacz i kilkanaście gier, m. in. Gta V, nfs'y, far cry 4. Jest jedynie jedna bardzo duża wada, przez którą cena będzie niska, tylko powiedzcie mi jak bardzo - nie działa napęd optyczny.

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy jeśli chodzi o konsole dlatego może wydawać się moje pytanie trochę głupkowate ale mam możliwość zakupienia konsoli xbox 360 Jak wygląda sprawa z nowymi grami? Tzn czy obecne gry pokroju Gta V lub nowsze odpalają na zwykłej x360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gta V jest na x360 ale graficznie to nie powala :) , nowych gier już na x360 nie wypuszczają. Skupili się na "next genach". ja x360 trzymam dla kinecta i dzieciaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej oplaca sie bardziej kupic nowego XO S do wyrwania były nowe za 600zł z hakiem, a masz kompatybilnosc wsteczna. Kwestia cierpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Osobiście nie siedzę w konsolach wcale bo jakoś mnie nie ciągnie, ale mam możliwość okazjonalnie kupić, dlatego podpytałem jak to się ma do nowych gier. Czyli chociaż ze względu na kinecta myślę, że warto kupić. A co do Fify i PESa jaka najnowsza część by ruszyła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zły temat

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry kiedy Xbox360 padał nie wiedziałem że sie psuje raz wysiadła lampka w konsoli ( nie w zasilaczu ) potem włączyłem POWER i świeci oczyywiście naciskałem prawie że klikając delikatnie a potem trzeba było mocniej dopchnąć teraz to i to nie skutkuje lampka nie świeci XBOX360 sie nie włącza. Moge wysłać konsole gdzieś do naprawy? ehh co za życie jest jeszcze chyba płyta Max Payne 3 w środku konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to przycisk, to kup cały nowy moduł RF (przycisk z diodami i odbiornikiem do padów) na Allegro (koszt 5zł: KLIK) i wymień samemu - całej konsoli nie trzeba rozkręcać. Wymiana prosta - całość wpinana na wtyk.

 

Odnośnie płyty - masz przycisk awaryjnego otwierania napędu, w X360 FAT jest on z boku konsoli (któraś dziurka - trzeba jakąś wykałaczką wcisnąć i napęd się wysunie).

Edytowane przez Tomz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam chyba slima bez dziruki MW3 konsola.. a ten moduł to trzeba chyba rozkrecac.. eh co za pech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slimy miały dotykowy przycisk. W slimach też masz dziurkę do otwierania (sprawdź na google, na stronie MS jest opis co i jak). Moduły do Slim też są, tylko 10zł droższe. Zobacz tutoriale wymiany modułów na YT, nawet laik sobie z tym poradzi zwłaszcza ,że nie trzeba otwierać całej konsoli tylko 'wierzchnią' obudowę. W slimach dotykowy przycisk jest na tasiemce połączony z modułem, sprawdź najpierw może taśma się wypięła.

Edytowane przez Tomz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem i jest przy padach taki czarny gumowy przycisk i dioda sie zapaliła i zgasła... :(

 

kiedyś myślałem że sie zasilacz spalił bo była czerwona lampka a potem żółta a myślałem że ma byc zielona ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem w rtv adapter USB z wejściem na Jack do konsoli Xbox 360 slim, jednak po podłączeniu dźwięku dalej nie wykrywa. Xbox jest podłączony do monitora poprzez hdmi, dźwięk próbuje uzyskać z zestawu głośników

 

Witam zakupiłem w rtv adapter USB z wejściem na Jack do konsoli Xbox 360 slim, jednak po podłączeniu dźwięku dalej nie wykrywa. Xbox jest podłączony do monitora poprzez hdmi, dźwięk próbuje uzyskać z zestawu głośników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem w rtv adapter USB z wejściem na Jack do konsoli Xbox 360 slim, jednak po podłączeniu dźwięku dalej nie wykrywa. Xbox jest podłączony do monitora poprzez hdmi, dźwięk próbuje uzyskać z zestawu głośników

 

Witam zakupiłem w rtv adapter USB z wejściem na Jack do konsoli Xbox 360 slim, jednak po podłączeniu dźwięku dalej nie wykrywa. Xbox jest podłączony do monitora poprzez hdmi, dźwięk próbuje uzyskać z zestawu głośników

 

Co to za wynalazek "adapter USB z wejściem na Jack do konsoli Xbox 360 slim", bo googluje, googluje i znaleźć nie umiem... daj może link do tego co kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Jak sobie radzicie z dźwiękiem w 360 Slim podłączonym kablem vga do monitora? Spróbowałem szczęścia z adapterem hdmi-vga z wyjsciem jack, ale dźwięku nie daje :D Myślałem o drugim adapterze, spdif-jack, zadziała to? Albo jakimś adapterze na padzie coby słuchawki podłączyć. Pozdrawiam i czekam na odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kombinować z adapterami skoro kabel VGA do X360 ma wyprowadzenie dźwięku na 2x chinch. Przejściówka za 50 groszy z 2x chinch żeński na minijack żeński i możesz podpiąć dowolne głośniki/słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki nieoryginalny szajs może dawać obraz fatalnej jakości (tak samo zresztą jak kable VGA do PC). Ja kupowałem taki MS w chorej cenie ok. 120 zł. Ale do Slima się nie nadaje, bo się nie da podłączyć, nie ma tego gniazda (chyba od Slim E).

 

Poszukaj może "modów", wiem że dawali radę włożyć oryginalny kabel oraz HDMI, rozbierali wtyczkę, podejrzewam że konsola audio śle przez kilka złącz jednocześnie (na PS3 to się wybiera i można mieć obraz przez HDMI, a dźwięk przez chinch, rozsądniej optyka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fat i Slim mają standardowe wyjście video (tam wpinasz VGA) i HDMI.

Xbox360 E - ma tylko HDMI. A skoro autor ma podpięty kabel VGA to ma zwykłego Slim'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...