Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PDW

Obstawianie meczy w Fortunie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ponieważ nie mam jeszcze skończonych 18 lat a chciał bym zacząć obstawiać mecze.W grę wchodzą raczej pewne mecze i obstawianie za nie wielką sumę. Obstawianie przez internet nie wchodzi w grę. Myślałem żeby obstawiać w punkcie FORTUNA bo jedynie taki jest u mnie w mieście lecz problem polega na tym że żeby tam obstawiać trzeba mieć 18 lat a jak wyżej napisałem nie skończyłem jeszcze 18-stki. I czy mogę napisać na kartce jakie mecze chcę obstawić i dać to np mamie żeby mi obstawiła tylko jak napisać tą kartkę żeby Ci którzy odbierają wiedzieli o co chodzi? :mad2: i czy jest to w ogóle możliwe takie coś? :question:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 wygrywaja gospodarze

X lub 0 remis

2 wygrywaja goscie

10 wygrywaja gospodarze lub remis

02 wygrywaja goscie lub remis

12 ktos musi wygrac

 

zreszta wszystko jest w regulaminie fortuny,ten zapis dotyczy najczesciej pilki noznej,hokeju,kosza,zreszta logiczne choc te same kombinacje moga oznaczac inne zasady gry,zalezy na co stawiasz,ja zaczlem zanim mialem 18 i nikt sie nie pytal ile mam ale mialem do wyboru 3 punkty sprzedazy fortuny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak mam napisać na kartce zwykłej np

Real M.-Bilbao 1 ?? że wygra Real M ? a ile mogę najwięcej meczy obstawić w jednym kuponie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak mam napisać na kartce zwykłej np

Real M.-Bilbao 1 ?? że wygra Real M ? a ile mogę najwięcej meczy obstawić w jednym kuponie ;D

tak...ilosc meczy dowolna a min.chyba 2 ale glowy nie dam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne mecze? :) Co masz na myśli? Bo czasem naprawde można się rozczarować, i to nawet przy kursie 1.20 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewne mecze? :) Co masz na myśli? Bo czasem naprawde można się rozczarować, i to nawet przy kursie 1.20 ;)

 

 

no tak ale obstawiając około 10 meczy i płacąc z 2 czy 4 zł to wiele się nie traci ani wiele sie nie zyska?

 

 

 

 

PS a jak wygląda obstawianie w internecie przez małoletniego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszGT
no tak ale obstawiając około 10 meczy i płacąc z 2 czy 4 zł to wiele się nie traci ani wiele sie nie zyska?

 

 

 

 

PS a jak wygląda obstawianie w internecie przez małoletniego?

 

te 10 meczy nawet jak same pewniaki to prawie zawsze cos nie wejdzie;p

 

najlepiej obstawiac max 3 mecze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego niby najlepiej max 3 mecze?

 

 

PS ponawiam moje pytanie czy mało letni może obstawiać mecze w internecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego niby najlepiej max 3 mecze?

 

 

PS ponawiam moje pytanie czy mało letni może obstawiać mecze w internecie?

jak masz konto bankowe to chyba tak...

 

max 3 mecze...sam wiesz najlepiej za ile postawic i ile meczy,musisz tylko wiedziec co chcesz zyskac,3 mecze to ja stawiam ale systemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest najlepszy punkt do obstawiania przez internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest najlepszy punkt do obstawiania przez internet?

nie wiem czy najlepszy ale raczej najpopularniejszy bwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PDW wiesz jak zrób załóż na Bwin.com konto i jeżeli masz swoje konto bankowe to przelej pieniądze i graj... jeżeli nie masz konta bankowego to daj mamie/tacie w łapę ileś pieniędzy ile chcesz mieć na granie a Twój/-a mama/tata nich Ci prześlą i po problemie.

Mam konto na Bwin i nie pamiętam żeby przy rejestracji chcieli Twój pesel/kod karty czy jakiekolwiek informacje potwierdzające że masz 18stkę.

 

gl&hf w obstawianiu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego niby najlepiej max 3 mecze?

Bo większe prawdopodobieństwo wygranej masz jak weźmiesz 3 mecze i stawke 10-20 zł niż 10 meczy za 2 zł -.-

Trzeba tylko mieć kasę, wyczucie i wiedzę.

 

Co do tworzenia kuponu... wejdź na ich stronkę tam na 100% jest oferta. Każdy mecz ma swój numer i wypisujesz:

012 - 1

035 - 2

153 - 1X

15zł

 

Kobita w okienku pokapuje o co biega :) a tak przy okazji to jak matka ma za Ciebie obstawiać to nie widzę problemu, żebyś z nią chodził. Nie mają prawa was wywalić czy coś :)

Pamiętaj tylko, że bardzo łatwo się od tego uzależnić (szczególnie jak na początku przyfarcisz i wygrasz), a do tego to wszystko kosztuje (jak nie wygrywasz). Może więc lepiej najpierw parę tygodni na sucho sprawdzić przez parę tygodni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogole watpie zeby rodzice byli szczesliwi z Twojej przyszlej rozrywki,ja swoim takiego obowiazku bym nie powierzyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozesz grac w necie

jak chcesz grac to graj ,wplacaj pieniadze ale jak bedziesz chcial wyplacic i poprosza o skan dowodu .....

nie mozesz grac w necie na swoich danych

 

naucz sie obstawiac najpierw (chodzi o techniczna strone)

poczytaj troche na necie

a potem męcz mame zeby cos tam postawil za kase ktora i tak przegrasz

 

pocwicz wpierw na kartce, rob sobie statystyki jak ci idzie

i zobaczysz ze nie sa to latwe pieniadze,nie ma pewniakow, kurs nie wyznacza zwyciezcy i tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz przyklad,dzis Bayern zremisowal z Zenitem...to raczej zaskoczenie,ale ja postawilem na awans Bayernu wiec jestem jeszcze w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak ale obstawiając około 10 meczy i płacąc z 2 czy 4 zł to wiele się nie traci ani wiele sie nie zyska?

PS a jak wygląda obstawianie w internecie przez małoletniego?

Życzę powodzenia w trafianiu takich taśmiemców.... twoja mama na pewno zdąży się zniecierpliwić zanim coś takiego trafisz i znacznie wcześniej zgłosi ci oficjany protest przeciwko takiej strategii i takiemu marnotrastwu jej pieniędzy.

 

Bwin przy dobrej passie potrafi odrazu dać limity na zakład, ale nieraz potrafią tez zamknąć konto... z błachego powodu. Ale ma też niezaprzeczalną zaletę - idelanie nadaje się do grania na live.

Do zwykłych zakładów lepszy jest imo expekt, gamebookers, sportingbet lub bet-at-home, ale ci ostatni to mają stosunkowo słabe kursy.

Naj. jest wg mnie Betfair... czyli giełda zakładów.

 

jak chcesz grac to graj ,wplacaj pieniadze ale jak bedziesz chcial wyplacic i poprosza o skan dowodu .....

Hm... nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...