Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chvdy

Sterowniki komputera potrzebne po formacie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jestem nowy na tym forum, nie znalazłem działu pomoc, więc pomyślałem, że napiszę tu.

 

1.

Mam taki problem. Chcę sformatować komputer, ale nie mam pojęcia jakie sterowniki po sformatowaniu mam zainstalować. Obecne sterowniki instalował serwis d o którego oddawałem komputer. Jak mogę sprawdzić, co powinienem zainstalować, aby wszystko chodziło sprawnie?

 

2.

Przyczyną formatowania jest dziwne zachowanie myszy, która w grach typu FPP porusza się mimowolnie do góry (ja nią w lewo- ona w lewo i do góry). Może zna ktoś przyczynę- jeśli obyłoby się bez formatowania, byłoby super;). Dodam, że mam myszkę Razer Copperhead, sterowniki najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładnie co to za sprzęt: płyta główna, procesor, karta graficzna, jak podłączone sa dysk : PATA, czy SATA (szeroka taśma czy cienki kabelek). Serowniki możesz poisntalowac z CD dołączonego do płyty głównej/kary graficznej, ale zalecane jest zainstalowanie najnowszych z neta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta główna:

 

Nazwa płyty głównej MSI 845PE Max2-R (MS-6704 v1.0)

Karta graficzna Geforce 7300gt 512mb agp, do niej mam płyte

Jak podłączony jest dysk niestety nie mam pojęcia :o

 

Procesor Intel Pentium 4 2.4 Ghz 1.00 gb ramu

 

Jeśli możesz, napisz skąd mogę ściągnąć te sterowniki. Oprócz karty, monitora, tylko do płyty głównej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Płyta główna:

 

Nazwa płyty głównej MSI 845PE Max2-R (MS-6704 v1.0)

Karta graficzna Geforce 7300gt 512mb agp, do niej mam płyte

Jak podłączony jest dysk niestety nie mam pojęcia :o

 

Procesor Intel Pentium 4 2.4 Ghz 1.00 gb ramu

 

Jeśli możesz, napisz skąd mogę ściągnąć te sterowniki. Oprócz karty, monitora, tylko do płyty głównej ?

Sterowniki do płyty ze strony MSI, do karty graficznej ze strony NVIDA i to wszstko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na pewno konieczny jest format? dziwne to zachowanie myszki... sprawdzałeś na innej? jeśli to myszka optyczna to może kwestia podkładki? ja najpierw spróbowałbym innej myszki... no i dziwne jest to że tylko w grach się to dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszka jest laserowa, wina podkładki raczej nie- SteelPad 5l, a ponad rok chodziło dobrze.

Sprawdzałem na innej, zwyklej optycznej i dobrze chodzilo. Tak jakby karta graficzna muliła tę myszkę w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myszka jest laserowa, wina podkładki raczej nie- SteelPad 5l, a ponad rok chodziło dobrze.

Sprawdzałem na innej, zwyklej optycznej i dobrze chodzilo. Tak jakby karta graficzna muliła tę myszkę w grze?

 

nie wiem czy dobrze rozumiem... sprawdziłeś na innej myszce i chodziło dobrze? mówisz o podkładce czy kompie? bo jeśli masz na myśli kompa to by znaczyło że myszka broi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze chodzi na innej myszce. wina podkładki raczej też nie, bo grałem na niej ponad rok, i wszystko było ok. Zaczęło się psuć, jak wrzuciłem nową kartę GF 7300GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź myszkę u kogoś innego... skoro na innej wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...po co odrazu format. najprzód sprawdz myszke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem . Nie moge zainstalować swoich dawnych sterowników. Sound blaster live! v 5.1 jeszcze mi chodzily ale teraz nie :hmm: może ktoś pomoże jakie sterowniki mam zainstalować??

Plyta główna : Dell dimension 4550

Procesor : Intel Celeron, 1700 MHz (17 x 100)

RAM : 64 MB

Karta Graficzna : NVIDIA GeForce4 MX 440 (Microsoft Corporation)

Z góry dzięki za pomoc :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ FicU spróbuj stery z KX project >>> <a href="http://kxproject.lugosoft.com/" target="_blank">http://kxproject.lugosoft.com/</a> właśnie przeinstalowałem kumpeli system i z SB Live 5.1 Digital miałem kłopot ale w/w dały radę

 

 

A przy okazji podpytam się o swoją zagadkę, w tym jej pudełku udało mi się już wszystko ogarnąć ale w managerze urządzeń dalej twierdzi że nie ma sterów do

- kontrolera magistrali zarządzania systemem

- kontrolera multimediów wideo

 

płyta ASUS P4P 800 VM

karta graficzna Radeon 9500 PRO/9700

 

niby wszystko działa, ale denerwują mnie te znaki zapytania ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra weszlem na stronke ale nie wiem ktora werjse sterow zainstalowac i to jest prblem bo jak zainstaluje zle to znowu formata trzeba bedzie zrobic jakbys mogl to daj mi linka do tej wersji ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...