Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Endr3w

Przyszłość (bis)

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że po dzisiejszym meczu nikt już nie ma wątpliwości, że bez regularnych treningów nie mamy szans na nawiązanie równorzędnej walki z innym klanami traktującymi QW serio. Pewnie, że granie na publiku także sprawia masę frajdy, ale czy mecze klanowe nie są jeszcze ciekawsze? IMO są! Przypomnijcie sobie te mecze, które udało nam się wygrać (były takie w ogóle :hmm::E ) czy takie, które były bardzo wyrównane. Przypuszczam, że bardziej podoba Wam sie wygrywanie klanówek niż ownowanie na publiku. Tylko, że zwycięstwa nie przyjdą same z siebie. Na pewno zajmie nam to sporo czasu, ale ponieważ jesteśmy ludźmi w miarę inteligentnymi ( przynajmniej niektórzy :E) myślę, że 1 miesiąc intensywnego treningu i nasza forma powinna znacząco wzrosnąć. Jakie kroki powinniśmy podjąć? Ja wymyśliłem coś takiego:

 

-treningi >3 razy w tyg. (3 to absolutne minimum, inaczej to IMO nie ma sensu); ok. 2-3 godz. każdy;

-na treningu 10-15 min. omówienia taktyki, bez gadania o pierdołach a następnie tyle sparów ile zdążymy;

-ściągnięcie nowych ludzi do klanu (tu szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak zdobyć ludzi, którzy grają dosyć często :hmm: ) może ktoś wpadnie na jakiś pomysł; jest nas za mało, sami wiecie jak ciężko zebrać szóstkę na mecz;

-jeśli nie mamy treningu, to gramy gathera anie na publiku; podobno to dosyć szybko podnosi "skilla"; wszyscy nam to sugerują;

-ostatnie i najważniejsze: Hell'a ulubione słowo: taktyka;to to czego nam najbardziej brakuje, jak to Stefan nazwał: "brakuje nam otwarcia"; IMO każdy powinien wybrać sobie mapkę i ją kompleksowo opracować, czyli (2-3 dni na takie coś):

 

* kto jaką klasą, jaka broń;

* kto jaki pojazd, którędy jechać;

* określić parę dróg dojścia do obj.;

* co robimy, żeby np. zdjąć czołg, wliczając w to całą drużynę jeśli trzeba;

* tak samo opracować obronę na danej mapie;

Można to przekazać na TS-ie, ale IMO lepiej jeśli będzie to spisane, można też np. walnąć rysunek :E Jeśli będzie to spisane łatwiej będzie nanosić poprawki. Jak już będziemy mieli coś gotowego to testujemy to na sparze, aż do uzyskania jako takiego efektu.

 

Co do wspomnianego przez Opalena CL, to szczerze mówiąc nie wiem co taka osoba miałaby robić, bo jak już napisałem wszyscy jesteśmy ludźmi jako tako myślącymi i jeśli coś się komuś wytłumaczy to ten ktoś się do tego stosuje i nie widzę konieczności jakichś nakazów. Ale oczywiście może się mylę?

 

Uwagi i komentarze mile widziane, ale chciałbym w ciąg najbliższych kilku dni coś postanowić. Hough :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem prawie 3 lata w Americas Army. Wraz z klanem osiagnelisym wice mistrzostwo TWL'a. W sumie AA i QW wbrew pozorom maja bardzo podobne zalozenia. TRZEBA GRAC DRUZYNOWO.

U mnie w klanie obowiazkowy trening odbywal sie raz w tyg. (i nie byl to spar) omawialismy na nim taktyki, role jaka kazdy bedzie pelnil na danej mapie.

Pamietam trening, gdzie doslownie ze stoperem liczylismy czas jaki przeciwnik potrzebuje na dojscie z punktu a do b.. Zawsze dzielilismy sie na 2 druzyny, jedna cwiczyla taktyke, druga 'udawala' drugi klan.

Podczas meczy, KAZDY mial swoj rejon ktorego pilnowal/atakowal. Nie musze dodawac ze wszyscy swoje zadanie mieli wycwiczone do perfekcji. U nas tego nie ma, jest wolna amerykanka. Kazdy idzie gdzie chce, robi co chce, 'taktyka' wymyslana jest spontanicznie. Na meczach slowo spontan jest zabronione.. to nie publik, gdzie mozna ownowac noobow i pr0 singli.

Mielismy tez plan kazdej mapy (w jpg'u) wraz z naniesiona taktyka.

Wydaje mi sie ze dyskusje o taktyce nie powinny byc w toczone na forum, gdzie kazdy ma dostep...trzeba pomyslec o wlasnym forum [moze o subforum tutaj z ograniczonym dostepem?]

majac wlasny serwer bedzie nam BARDZO latwo opracowywac taktyki i rozne warianty. Tak samo jak andrzej, jestem przekonany ze po miesiacu treningow zaczniemy grac [przynajmniej] wyrownane mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, CL moim zdaniem tylko po to żeby w danym momencie podejmować konkretną decyzje co robimy, bo tak to się rozłazimy, jestesmy klanem indywidualistów i Ty jesteś tego świetnym przykładem, wiadomo ze powinniśmy sie trzymać razem ale najlepiej Ci się udaje jak sie skradasz w pojedynkę.

 

 

po dzisiejszym meczu widac tez doskonale ze są poszczegolne momenty czy nawet całe mapy z którymi sobie wybitnie nie radzimy i na nich proponuje się skupić

 

o czym nie mamy pojęcia?

 

ark: cała mapa to prowizorka, no powiedzmy ze wiemy gdzie postawić pojazdy do pierwszego obj w GDF

 

island:

-GDF, zbudowanie generatora, dojście tam to latanie na ślepo

-Strogg, pierszy obj zanim sie rozstawimy to oni zdąża czołg przyprowadzić, przy ostatnim obj nie wiemy jak sie bronic

 

area22: ..tu sie ostatnio poprawiło

GDF: nadal wbiegamy dołem do generatora

Strogg: nadal nie stosujemy Icarów przy ostatnim obj

 

salvage: kiedy nam sie wydawalo ze swietnie idzie

GDF: nie mamy pomyslu na pierwszy i drugi obj

Strogg: 1obj- najbardziej brakuje zgrania : nalot, plant, kolejny nalot, z budowaniem podobnie, wiemy co i jak ale nie robimy tego w kolejności

 

sewer: tą mape robimy całą na farta, po za tym co podpatrzyliśmy i jeszcze nie umiemy powtórzyć nic nie robimy dobrze.

 

volcano:

GDF: przy pierwszy obj rozłazimy sie, w środku nie ma nikogo, albo są max dwie osoby

Strogg; tu jest lepiej, wystarczy ze poprawimy zsynchronizowanie

 

 

tym bym się zajął w pierwszej kolejności

 

 

..w środę jestesmy umówieni na wspólny trening z PL4FC mamy ciągle atakować, oni mają cały czas bronic

..w czwartek mamy sie spotkać z 1stcav i pokażą nam jak oni trenują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh, czyli dużo mnie nie ominęło w kwestii klanu (z którego odszedłem przez napięty harmonogram z racji kończenia szkoły i brak kompa do gry) - nadal jest spontan widzę :E

 

Ten patent ze stoperem pamiętam, ale troszkę inaczej go wykorzystywaliśmy w CoD:UO. Jak był plant to w ułamku sekundy włączaliśmy odliczanie 1 minuty - każdy sobie pokupował takie stoperki z odliczaniem i zawsze każdy wiedział, czy się opłaca lecieć rozbrajać czy nie :P Dobieganie przeciwników to można było na oko, bo na CoD były małe mapy wyjątkowo - przy rushu parę sekund i pociski świstały we wszystkie strony :) nofink zajrzysz jeszcze na AA jak strzelą UnrealEngine 3? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nofink: no właśnie brak zgrania też nam wszyscy wytykają, ale ja nie mam pojęcia jak to ma niby wyglądać. Co do treningów raz na tydz. to wydaje mi się, że to zdecydowanie za mało; może później jak się już coś umie. Szkoda, że nie możesz się odzywać na TS-ie, podrzuciłbyś parę pomysłów :D Może na czas gry po prostu wyślij siostrę na jakieś zadanie bojowe :E

 

P.S. Grasz jeszcze w AA? Grałem przez jakieś 2-3 lata i chętnie bym sobie ten tytuł odświeżył. :D

 

EDIT: Aha, koniecznie trzeba popracować nad nazewnictwem i komunikacją, co już wielokrotnie było poruszane . :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Nofink: no właśnie brak zgrania też nam wszyscy wytykają, ale ja nie mam pojęcia jak to ma niby wyglądać.

 

Co do treningów raz na tydz. to wydaje mi się, że to zdecydowanie za mało; może później jak się już coś umie.

 

P.S. Grasz jeszcze w AA? Grałem przez jakieś 2-3 lata i chętnie bym sobie ten tytuł odświeżył. :D

 

EDIT: Aha, koniecznie trzeba popracować nad nazewnictwem i komunikacją, co już wielokrotnie było poruszane . :thumbup:

Ale czego nie rozumiesz - nie wiesz jak wygląda zgranie? :E

 

Wystarczy raz acz sumiennie i bez opierdzielania się... warunki są 3:

-wszyscy członkowie powinni być obecni

-powinniśmy się uczyć od innych co już widzę Opalen załatwił i na własnych błędach (czego nie robimy, bo choć parę miesięcy mnie nie ma to widzę z wypowiedzi, że nadal jest to samo :) )

-koniec zasranych kłótni kto, gdzie i kim gra. Każdy powinien sobie wybrać klasy w których czuje się najlepiej zaczynając od najlepszej i kończąc na najsłabszej. Potem dowódca, bądź sztab (nie wiem czy coś się zmieniło, czy nadal mamy demokrację w klanie? :E) powinni według preferencji przydzielić ludzi do konkretnych zadań. Każdy powinien dobrze znać mapy i mieć miejscówki w każdej części na każdej mapie, żeby po otrzymaniu przydziału nie było jęku. Dodatkowo opanowanie techniki poruszania się w bitwie i strzelania w łeb w pełnym pędzie postaci. Ogólnie mówię to co mówiłem na początku, i potem i znowu to samo - czyli w sumie nic się nie zmieniło :E Panowie reform potrzeba bo działamy (mogę mówić 'my' skoro chwilowo - bo ponoć mam bilet z powrotem - nie jestem w klanie?) jak polski rząd - dużo teorii, a w praktyce jest to samo co było dotychczas.

 

nofink ponoć już nie gra, ale myślę, że jak wejdzie AA na UE3 to ściągnie chociaż, żeby zobaczyć nowe AA w akcji ;)

 

Nazewnictwo - wystarczy mieć mapki wydrukowane na początek i podzielone na sektory. Drugi podział to budynki - od lewej do prawej idąc po mapie w dół ponumerować. My tak robiliśmy w CoD:UO i bardzo dobrze się sprawdzało - krócej powiedzieć "jest w trójce!" niż "jest gdzieśtam gdzieśtam, no tam wiesz na prawo chyba od Ciebie", więc i przyśpiesza reakcję.

 

 

Pozdro Panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że po dzisiejszym meczu nikt już nie ma wątpliwości, że bez regularnych treningów nie mamy szans na nawiązanie równorzędnej walki z innym klanami traktującymi QW serio...............

Nie no nie wierze włsnym oczom :banan: Andrzej sie w koncu odezwal, jestem szczesliwy :).

W koncu kolejna osoba widzi co sie z nami dzieje, bo do tej pory dyskusje toczyly sie w ekskluzywnym gronie 2-3 osobowym :D. Co do wczorajszego meczu to tak źle jeszcze nie było przynajmniej ja nie pamiętam, sam grałem bardzo słabo mimo że byłem mocno zmotywowany na ten mecz ale chaos jaki się wdarł wybił mnie całkowicie. Po pierwsze ciesze sie że wróciło słowo taktyka i jej trenowanie, aby ją omawiac i opisywać potrzebne jest forum klanowe zamknięte o którym nie raz była juz mowa, sam mam sporo jpg. z map gdzie można by szczegółowo opisać budynki i miejsca, bardzo kulej u nas nazewnictwo, opisujemy każde miejsce jak poeta co zajmuje nam kilka sek. czasami powyzej 10 :D, myśle że tzw. otwarcie każdej mapy musi być. Hell musi koniecznie przystopować na TS-ie mnie przynajmniej jego gadka rozwala a pozostali mają kilku sek. pauzy kiedy Hell przełyka śline i mogą cos powiedzieć, tak nie może być. Kolejna sprawa to pośpiech tylko słysze idziemy razem a tak naprawde i tak każdy idzie sam bo nikt nie wie na kogo i gdzie ma czekac i wychodzi na to że wszyscy biegniemy za pierwszym sprinterem który wyskakuje z respa jak strzała a jak to się konczy każdy wie. Tak jak wspomniał nofink brak nam określonych miejsc które atakujemy/bronimy do tego trzeba tez wiedzieć gdzie znajduje się nazwe to skrzydłowy, któremu można pomoc lub dobic przeciwnika po jego walce. Co do CL to powinien być i już. To tyle na szybko jak zawsze :) Cieszy mnie tylko jedno że ktoś inny oprócz mnie i Opalena podjął dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA caly czas mam gdzies na dysku, wiec jesli lktos by chcial kiedys pograc to z checia powroce rekreacyjnie ;)

Mam spore doswiadczenie w meczach klanowych w Americas Army, wszystko co moze sie przydac tu, przekaze ;)

 

Prowadze rozmowy dyplomatyczne z siostra, moze sie uda jeszcze w tym tyg uruchomic mi pelnego tsa. Bo gra na meczu, bez mozliwosci mowienia, to nie gra ;/ zdaje sobie z tego sprawe.

Mamy jeszcze jeden problem - brak ujednolicenia nazw na mapie, a z tego wynia, brak umiejetnosci skutecznego raprtowania o opforach. Nie ma takze nawyku, mowienia po smierci gdzie byl wrog.. a to takze podstawa.

 

edit.

opalen jak zaczna przychodzic wplaty na serwer, to zacznij pisac od kogo juz masz ;)

edit2.

a i powinna byc zasada, kto gra, to jest obowiazkowo na tsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
......... aby ją omawiac i opisywać potrzebne jest forum klanowe zamknięte o którym nie raz była juz mowa, ........

takie forum juz od dawna jest :Up_to_s:

 

KLICK !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak gralismy spara to na poczatku popelnilismy straszny blad bo nikt nie wiedzial do ktorego trojana ma wsiaść i powstal chaos i stracilismy okolo 10 sekund przez co przyjechal czolg strogow.Powinnismy takie rzeczy ustalac przed rozpoczeciem meczu na tsie zeby potem nie bylo problemu.

Co do gatherkow moim zdaniem sa lepszym sposobem spedzenia czasu jak nie ma skladu i spara nie mozna zagrac lub omowic taktyki bo jak sami wiecie na publiku ze skillem sie stoi w miejscu mozna powiedziec.

PS.Nofink ta zasada o ktorej powiedziales ze kto gra powinnien byc na tsie jest jak najbardziej na miejscu bo czesto jest tak ze ja siedze sobie na tsie i gram a np. andrzej tez gra ale go nie ma na tsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowalem sie i czekam na email od Admina.

konto aktywowane :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze wszystkimi, na razie przeczytałem i nie mam za bardzo czasu na pisanie dlugiego posta.

 

Bluebart - tez zem sie zarejestrowalem, czekam na laska Boza. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie ze wszystkimi, na razie przeczytałem i nie mam za bardzo czasu na pisanie dlugiego posta.

 

Bluebart - tez zem sie zarejestrowalem, czekam na laska Boza. :cool:

nie mogles juz normalnie sie zarejestrowac tylko jakies piety wymyslasz :E

 

BTW zostales aktywowany ;)

 

a co do laski Bozej do z tym to na "gore" trzeba sie zglaszac bo mi juz sie skonczyla i wiecej nie rozdaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec tego naszego pieprzenia, bo coś mi się wydaje ze zabieramy się do tego nie dość ze jak pies do jeża to jeszcze z dupy strony.

Wszyscy sapiecie, ze to przez to czy tamto ale nikt nie ma zamiaru zabrać się za siebie.

Co nam daje omawianie taktyki jak są 4 osoby a później graja zupełnie inne i taktyka leży.

 

Mogę wam spokojnie umówić tyle sparów ile wlezie, ale muszę być pewny ze mam stały skład który się o określonej godzinie pojawi.

Nie mam zamiaru wami dowodzić w grze ale organizacja należy do mnie i będę tego pilnował.

Dlatego ustalamy trzy dni treningów na których macie być, ( przynajmniej na dwóch tygodniowo)

Wtorek 20:30

Czwartek 20:30

Niedziela 20:30

 

W pozostałe dni każdy robi co chce, jak jest skład to coś gramy jak nie to nie gramy

Nie ma takiej sytuacji ze młócicie sobie pól dnia na publiku a później o 21 wymiękacie.

 

 

- Jak macie cala sobotę spędzić w grze a później nie macie czasu w niedziele to sobie planujcie.

 

- Jak sie nie pojawiacie regularnie i nie widzę kogoś dwa tygodnie bo mu się nie chce to dziękujemy sobie i już, nie osiągniemy celu bez wyrzeczeń.

 

- każda osoba która wcześniej nie grała, nawet jeśli jest nie wiem jak dobra nie pomoże nam bo nie wie co robić.

 

- wole żebyście grali po sześc godzin tygodniowo ale w skupieniu i z głową niż tracili czas na zabawę w public i później tak samo zachowywali się na meczach.

 

- wszyscy są na TS i się odzywają, nie odzywają się to nie graja z nami, sorry ale nie ma tak ze ktoś nie ma kół w samochodzie a chce brac udział w wyścigach.

 

 

Dzisiaj mamy juz umówione spotkanie z pl4fc, jutro widzimy się około 20:30 i wchodźmy na pusty serwer, rozgrywamy jedną mapę we własnym składzie, omawiamy ją, później gramy ją z innym klanem.

 

 

 

Chcieli byście jednoczenie być radosną zbieraniną a zarazem wymiatać inne klany, jak nadal będziemy radosną zbieraniną z podobnym tagiem na meczach to nie będzie klanu który pokonamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto się z tego wypisuje albo nie ma możliwości, niech się wypisuje i nie wali ściemy ze jest w jakimś klanie, albo ja go wypisze.

 

 

 

...w ten oto sposób w najbliższą niedziele klan skurczy się do max 10 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, w tym tygodniu będę, ale od razu mówię, że od pon. nie będzie mnie 5 dni (czyli będe sob-nd 17-18.05)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ustalamy trzy dni treningów na których macie być, ( przynajmniej na dwóch tygodniowo)

Wtorek 20:30

Czwartek 20:30

Niedziela 20:30

 

W pozostałe dni każdy robi co chce, jak jest skład to coś gramy jak nie to nie gramy

Nie ma takiej sytuacji ze młócicie sobie pól dnia na publiku a później o 21 wymiękacie.

 

 

- Jak macie cala sobotę spędzić w grze a później nie macie czasu w niedziele to sobie planujcie.

 

- Jak sie nie pojawiacie regularnie i nie widzę kogoś dwa tygodnie bo mu się nie chce to dziękujemy sobie i już, nie osiągniemy celu bez wyrzeczeń.

 

- każda osoba która wcześniej nie grała, nawet jeśli jest nie wiem jak dobra nie pomoże nam bo nie wie co robić.

 

- wole żebyście grali po sześc godzin tygodniowo ale w skupieniu i z głową niż tracili czas na zabawę w public i później tak samo zachowywali się na meczach.

 

- wszyscy są na TS i się odzywają, nie odzywają się to nie graja z nami, sorry ale nie ma tak ze ktoś nie ma kół w samochodzie a chce brac udział w wyścigach.

 

:thumbup:

ja w dalszym ciagu czekam na nasz wlasny serwer by poprowadzic trening. (mapa ark)

jak ktos ma jakies sugestie, rady, pomysly co do tej mapy prosil bym o kontakt

 

a pozatym dozobaczenia jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to opalen zabiles mi gwozdzia :kwasny:

 

checi mam, ale czasu jak narazie malo:

- w kazdym tygodzniu pracuje inaczej wiec inne dni pasuja mi na granie, dni w ktore sa trenngi mam wolne co 2 tygodnie

- jezeli mam dniowki to i tak zanim dojade do domu jest juz 21.30

- na TSie jestem, ale nie moge sie odzywac bo komp stoi w pokoju z TV z ktorego korzysta zona jak ja gram.

 

czy tego wynika ze nie nadaje sie do klanu ? :hmm: . no ale za serwer juz zaplacilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to opalen zabiles mi gwozdzia :kwasny:

 

checi mam, ale czasu jak narazie malo:

- w kazdym tygodzniu pracuje inaczej wiec inne dni pasuja mi na granie, dni w ktore sa trenngi mam wolne co 2 tygodnie

- jezeli mam dniowki to i tak zanim dojade do domu jest juz 21.30

- na TSie jestem, ale nie moge sie odzywac bo komp stoi w pokoju z TV z ktorego korzysta zona jak ja gram.

 

czy tego wynika ze nie nadaje sie do klanu ? :hmm: . no ale za serwer juz zaplacilem

 

 

Rób jak uważasz, oczywiście ze cie nie wywalę, znajdziemy coś i dla Ciebie, ale sam rozumiesz ze bez informacji na meczach nie ma szans.

Ale zeby opracowywac taktyki TS nie jest potrzebny, przydal by sie tez ktos kto by zgarnial dobrych graczy z publica do nas.

 

Proponuje ustalić 6-8 osób które będą się pojawiać regularnie i będą w czymś na kształt głównej dywizji zależy mi głównie na pewnym składzie ktory nie będzie się zbytnio zmienial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:thumbup:

ja w dalszym ciagu czekam na nasz wlasny serwer by poprowadzic trening. (mapa ark)

jak ktos ma jakies sugestie, rady, pomysly co do tej mapy prosil bym o kontakt

 

a pozatym dozobaczenia jutro

 

Jak będziesz się tak pojawiał jak do tej pory to mozesz miec skill-a 5 Helli a i tak sie do niczego nie nadasz :mad2:

 

 

Co do bluebarta to prowadzi forum klanowe i generalanie jest aktywny mimo że nie gra ale osobiscie go rouzmiem jestem za tym aby zostal w klanie zawsze moze miec obiektywne spojrzenie z innej strony i trzymac porzadek na forum klanowym itp, a jak wygospodaruje sobie pokoj to dolączy ;) . Jestem całkowicie za co do ustalenia składu tzw. 1 dyw. bo faktycznie omawianie taktyk w 3 gora 4 osoby nie ma sensu i reżim co do treningów jesteś grasz nie ma cie nie grasz, w końcu trzeba zrobić porzadek i rygor. Może też za chwile dorobimy się 2. dyw. i wtedy i taktyka i skill wzrośnie. Myśle że nawet jak jest nas 4 warto wejść na pusty serwer i coś zagrać samemu nawet na ograniczonym obszarze aby poćwiczyć np kampienie :D lub walke tytan vs cyklop, tytan + trojan vs cyklop itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz się tak pojawiał jak do tej pory to mozesz miec skill-a 5 Helli a i tak sie do niczego nie nadasz :mad2:

 

luz dobrze wiem o tym ze jak mnie nie ma to nie mam co liczyc na mecze

zreszta wydaje mi sie ze et qw sie nie poswiece a chcialem wam puki co pokazac jak wyglada trening(bo z tego co na forum piszecie to niezbyt wiecie z czym to sie je) a do tego potrzebny jest wlasny serwer z haslem na admina (zeby swobodnie reset mozna bylo robic i zmienic ograniczenia czasowe itd)

 

oczywiscie jak nie chcecie to nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie jak nie chcecie to nie ma problemu

 

Nikt nie powiedział że nie chcemy, to tylko fakty z którymi sam się zgadzasz, że nei można grać drużynowo nie mając drużyny i tylko tyle, więc nie obrażaj się bez sensu, to że prawda boli to inna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie obrazam poprostu zaznaczam ze et qw niezbyt mnie pociaga i to ze zadko jestem jest tym efektem i wiem ze przez to pewnie wylece (chyba ze zaczne sie pojawiac ale tutaj nie wiem jak z czasem bedzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie obrazam poprostu zaznaczam ze et qw niezbyt mnie pociaga i to ze zadko jestem jest tym efektem i wiem ze przez to pewnie wylece (chyba ze zaczne sie pojawiac ale tutaj nie wiem jak z czasem bedzie)

 

ok po prostu przyjdz ;) EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Albo jak nie zdążysz skończyć w miesiąc a gry UBI krótkie nie sią. Ja sam kilka razy wykupowałem game pasa aby coś przejść. Przeważenie jak widziałem, że będzie kilka dni wolnego. Z drugiej strony denerwuję mnie w abonamentach przeświadczenie, że jak wykupiłem to musze grać w tą konkretną grę z abo bo jak nie skończę to przecież kasa przepada (trzeba wykupić kolejny miesiąc) a czasami w grach mam tak, że robię przerwę i wracam po ograniu innej.
    • Właśnie dlatego jest tak szczuta bo nie chcą opowiadać się za żadną ze stron bo to gwóźdź do trumny każdej partii. Krytyka konfy - ok, raz jest lekko stronnicza w jedną stronę, raz w drugą. taka ich taktyka. Ale sporo tu też teorii spiskowych gdzie partia jest jednocześnie koalicjantem pisu i pupilkiem putina. Dowodów oczywiście brak. Kiedyś taka partia mogła by być nazwana patriotyczną, później nacjonalistyczną, teraz jest się albo ruską onucą. Jednocześnie uderza brak jakichkolwiek hamulców w obronie wszystkiego co robi rząd. Lewica też przez tych ludzi nietykalna bo jest w koalicji. To mój główny zarzut. Dla mnie konfa mogła by nie istnieć. Chcę tylko jakiegoś głosu rozsądku w niektórych sprawach W Polsce to niemożliwe. Wybory co 3 miesiące aż by zrobili rozbiór Polski. Taki system może funkcjonować w Szwajcarii ale nie u nas. Inna mentalność.
    • Od dawna korzystam z tego fixa(znalezione gdzieś w czeluściach internetu) i rzeczywiście praktycznie nie ma migotania.
    • No to pochwal się wynikami. Jakie odczucia ? UV procesora i karty robiłeś ? Według testów, 14600k jest wydajniejszy od 12700k, nawet od 12900k https://www.purepc.pl/test-procesora-intel-core-i5-14600k-niewiele-wydajniejszy-od-intel-core-i5-13600k-jak-dziala-z-pamiecia-ram-ddr5-8000-mhz?page=0,20
    • Obydwie drogi o kant dupy :E Ten co bierze abo będzie czekał na patche jak ten co kupił za 300zl. Tyle ze po miesiącu jak się abo skończy a gra dalej będzie niepołatana to już zapłacisz 180zl
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...