Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Endr3w

Przyszłość (bis)

Rekomendowane odpowiedzi

to opalen zabiles mi gwozdzia :kwasny:

 

checi mam, ale czasu jak narazie malo:

- w kazdym tygodzniu pracuje inaczej wiec inne dni pasuja mi na granie, dni w ktore sa trenngi mam wolne co 2 tygodnie

- jezeli mam dniowki to i tak zanim dojade do domu jest juz 21.30

- na TSie jestem, ale nie moge sie odzywac bo komp stoi w pokoju z TV z ktorego korzysta zona jak ja gram.

 

czy tego wynika ze nie nadaje sie do klanu ? :hmm: . no ale za serwer juz zaplacilem

 

Dokładnie jak u mnie mam prace 2 zmianowąi moge być na treningach tylko co drugi tydzień :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie mnie w niedziele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygotowalem plany kazdej mampy w duzej rozdzielczosci, do tego znalazlem strone gdzie online mozna przegladac kazda mape jak google maps (tam rozdzielczosc jest ogromna :cool: )

 

http://rapidshare.com/files/113626014/quake_wars_maps.rar - plik jest zabezpieczony haslem, podam je kazdemu z Was na priv (jesli kogos niechcacy pomine to pisac do mnie!)

 

mysle ze plan kazdego levelu ,bardzo ulatwi tworzenie taktyk. Mam juz mikrofon i mozliwosc bezproblemowej rozmowy na tsie. Granie sparow bez mozliwosci raportowania to porazka ;/ naszczescie to przeszlosc ;]

Dzisiaj wieczorem jak bedzie nas wiecej, moznaby zaczac przygotowywac taktyke na ark, bo tam mamy duuuuze trudnosci. Niech kazdy do wieczora pomysli o taktykach. kolo 20 zrobimy burze mozgow ;)

Kazda taktyke moge czytelnie naniesc na mape, tak ze kazdy bedzie mial inwidualna mape z tym co ma robic ;)

mysle ze powinnismy nieco zmienic cale funkcjnowanie klanu, treningow.. Dla mnie idealem bylo dzialanie mojego klanu w Americas Army - tylko dzieki porzadnej organizacji, doslownie loilismy innych.. tutaj nie chce sie wdawac w szczegly, bo pewnie postronne osoby czytaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przygotowalem plany kazdej mampy w duzej rozdzielczosci, do tego znalazlem strone gdzie online mozna przegladac kazda mape jak google maps (tam rozdzielczosc jest ogromna :cool: )

 

 

Daj linka do tej strony tu lub na pm. Good work :thumbup:

Wieczorem pogadmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle i nie owijajac w bawelne - wg mnie powinnismy powypier***** tych którzy nie grają. Po jaka kielbase nam tacy, co w grze nie pojawili się od miesiaca albo i dłuzej? (pomijajac, rzecz jasna, Hansa, ktorego nieobecnosc jest usprawiedliwiona i kiedys naszy kochany rodzimy Kloss wroci:P). Wczoraj mial być trening, a były ledwo 4 osoby (opalen, hell, ja i bluebart, jesli ktos jeszcze - wybaczcie ze ominalem, no offence).

 

W naszym klanie jest 18 chłopa, a polowa nie gra w ogole. Przykład?

 

W0j45 - widac mylilem sie, spodziewalm sie ze bedzie gral, ale widocznie wchodzi raz na 2 tygodnie na 15 minut. Jak dla mnie out.

Montray984 - nie daje znaku zycia, nie gra, nie pojawia sie na tsie.

Saromontes - to samo, a nawet jeszcze gorzej.

peaceand1ove - rowniez. Przepadl na wieki.

brzoza - zdecyduj, kurna, w końcu czy chcesz grać czy nie. Bo pojawiasz sie raz na dwa tygodnie (albo i rzadziej) jak gdyby nigdy nic. Pora ostatecznie zdecydowac czy masz zamiar przychodzic. Bo to nie ma sensu trzmyac "na sile".

Sweet666 - jest nowy, musi poznac gre, ma jeszcze czas.

 

Po wywaleniu wielkiej piatki - zostanie nam w klanie 13 najbardziej z najbardziej smierdzacych stroggów. :E Odliczajac nieobecnego - ale bedacego z nami duchem - Hansa, padawana Sweeta, jest 11. Wiemy dobrze, ze Speedstar oraz Bluebart maja takie zycie jakie maja (:E), pojawia sie rzadziej niz reszta ekipy z niebieskiego dzipa, ale jak juz są - grają (i nie pojawia sie raz na 20 dni jak niektorzy). Zawsze przydadzą nam sie zapasowi, wiec nie widze przeszkody, by mieli nie być w klanie. Poza tym kapral, "zwłoszczony" Bluebart jest administratorem naszego forum, za to powinnismy wyslac mu przeterminowane wino - ale swojskie! - w opakowaniu od mleka jako nagrodę i szczegolne wyroznienia nie na polu bitwy. W takim razie po zsumowaniu pozostaje 9 czesto pioracych ubrania GDF-u na polu walki.

 

Czy potrzeba nam więcej typów spod ciemnej gwiazdy? To od Was zależy, tylko po prostu musimy raz jeszcze IMO ustalić termin treninigów czy czegokolwiek, bo jak widac nie kazdemu pasuja. Po prostu najlepiej by było, zeby ci pracujacy czy tam majacy napiety terminarz wypowiedzili się kiedy i o ktorej godzinie najbardziej im pasuje, co byśmy sie mogli dostować, by KAZDY nie mial problemów z dotarciem na swoje wirtualne stanowisko. A jesli zdecydujemy, ze potrzeba nam wiecej Afroamerykanów grajacych, to po prostu wymysli sie sposob by ich przemycic do naszego klanu. Jakies ogloszenie na quakewarsowych forach itp.

 

Od Was też zależy czy przerzucimy powyższe, wymienione wczesniej, dusze na inny świat czy nie. Ja wyraziłem swoje zdanie, a ze bywam szczerzy, to nie moja wina, zawsze wyrazam, to co mysle. Uważam, że wcale nie potrzeba nam 15 czerepów sniacych o dupie maryny, tylko z polowe tej liczby ale udzielajacych sie, grajacych.

 

Tyle chciałem rzec, wiec tyle żem rzekł.

 

<qjin z mina nietega na twarzy powstał, choć z trudem mu to przyszlo, następnie wytarł kolana z trzydniowego kurzu i ruszył zamaszystym krokiem przed siebie, zakladając na głowę gładką jak pupa niemowlecia rozdarty kaptur. Po wyspowiadaniu wlasnej osoby rzucił się w otwór prowadzący do świata pomiędzy. Powiedział wnet "Niechaj sie zacznie! Niech sąd boży rozstrzygnie!">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..miałem to zrobić już w niedziele, ale zapomniałem :E

 

Panowie: W0j45, Montray984, Saromontes, peaceand1ove opuścili klan, dwóch z nich już kolejny raz :elefant:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna prosic o oddzielny topic gdzie bedzie napsiane w 1 i jedynym poscie kiedy sa treningi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torek 

.....................

Tyle chciałem rzec, wiec tyle żem rzekł.

<qjin z mina nietega na twarzy powstał, choć z trudem mu to przyszlo, następnie wytarł kolana z trzydniowego kurzu i ruszył zamaszystym krokiem przed siebie, zakladając na głowę gładką jak pupa niemowlecia rozdarty kaptur. Po wyspowiadaniu wlasnej osoby rzucił się w otwór prowadzący do świata pomiędzy. Powiedział wnet "Niechaj sie zacznie! Niech sąd boży rozstrzygnie!">

Ale żes to poetycko napisał ja pier.... od razu widac że mature masz za sobą :P

A tak na powaznie zgadzam sie z tobą całkowicie i też chodził mi po głowie taki post no może na 5 linijek ;)

Sparawa jest w zasadzie prosta zaczynamy grac coraz bardziej taktycznie a do tego potrzebna jest sumienność i obecność na treningach bo niektóre rzeczy robimy juz z zegarkiem w ręku. Obecność tak jak było ustalone przynajmniej na 2 treningach obowiązkowa. Wczoraj miał mnie usprawiedliwić ALf  :Up_to_s:  wszedłem tylko na chwile na tS i powiedziałem że niestety nie mogę być, był to mój pierwszy opuszczony trening :(

Na naszym nowym forum jest kalendarz niestety udało mi sie wpisać tylko wtorek jako dzien treningowy reszta wpisów czeka na akceptacje moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.....

Na naszym nowym forum jest kalendarz niestety udało mi sie wpisać tylko wtorek jako dzien treningowy reszta wpisów czeka na akceptacje moderatorów.

zaraz to zrobie (chyba ze opalen byl szybszy :Up_to_s: )

 

EDIT: zrobione, dodalem wtorek bo wstawiles tylko niedziele i czwartek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis mnie tez moze nie byc :/ (igry/juwenalia i te sprawy) jak wroce wczesniej/nie pojde to sie pojawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...