Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

cze

Chciałby sie dowiedzieć jak w waszych miejscowościach kształtują sie ceny paliwa. Dzisiejsze ceny na Orlenie w Szczecinie na ul. Chopina to

benzyna 95 4.59zł

ON 4.59zł

benzyna 98 4.83zł

Zastanawiam się kiedy zostanie przekroczona psychologiczna granica 5zł z litr. Ja obstawiam że w wakacje na niektórych stacjach może być bardzo blisko tej ceny jeżeli ropa będzie biła kolejne rekordy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wakacje na pewno 5 tka peknie. Ja tankowalem ostatnio na BP98 za 4,69 zl. Pare dni wczesniej na Cerflu za 4.39 i powiem szczerze, ze rozniczy miedzy paliwami nie odczulem, spalanie identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mieć stałą cenę to trzeba tankować V-power racing. Już chyba od kilku lat (?!) jest stała cena 4,99 za litr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PB sie nie przygladam jak narazie. Moge powiedziec jedynie tyle ze u mnie ON Verva Orlenowska kosztuje 4,59. Innego od kilku tygodni nie leje. Spalanie zmalalo, dynamika wzrosła ;)

Edytowane przez dragoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce mieć stałą cenę to trzeba tankować V-power racing. Już chyba od kilku lat (?!) jest stała cena 4,99 za litr ;)

Ciekawe czy jak 98 na Shellu przekroczy bariere 5 zl/l to czy cena Vpowera sie utrzyma :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo przerzuce się na rzepakowy albo kupuje rower... :/ W okolicach rybnika ON droższe od PB95 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupuję 98 i jakoś pali mniej - od 2002 żadnego innego paliwa nie wlewałem :E , a i tak u mnie jest najtaniej w Polsce jak widzę (Toruń - Bydgoszcz).

Edytowane przez krzywymax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy jak 98 na Shellu przekroczy bariere 5 zl/l to czy cena Vpowera sie utrzyma :hmm:

 

dirty, a na którym Shellu jest 98? Ja od lat na żadnym nie widziałem. Mają tylko: PB 95, Vpower, Vpower racing, Diesel extra, Vpower Diesel.

 

Kiedyś przez kilka dni widziałem cenę chyba 5,19. Ale to dawno temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupuję 98 i jakoś pali mniej

 

Jaki silnik/auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobota, k-ce, tankowalem bp ultimate ON, cholera 4,49 kosztowala, drozej jeszcze nie tankowalem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.32 za tyle dokladnie dzisiaj kupowalem okolice Czestochowy. dobre paliwa sa tez przy hipermarketach i tez duzo tansze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.e-petrol.pl/

 

Wychodzi na to, że mieszkasz w najdroższym pod względem paliwa mieście wojewódzkim w Polsce ;)

na szczęście na stałe mieszkam gdzie indziej gdzie są bardziej normalne ceny ale jak patrze na tą stacje to mnie przeraża że mogą być aż takie duże różnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraków, Statoil. 4,52zł za 1 litr PB95. Jeszcze dwa dni temu było po 4,40zł.. Tak to jest jak sie zwleka z tankowaniem, "Jeszcze na 100km jest.." :P Już się zaczynam bać co będzie za jakieś pół roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Bydgoszczy ceny jak na resztę miast Polski dość atrakcyjne, na Orlenie mniej więcej 4.40 a na przymarketowych 4.29, ostatnio chyba 4.26 widziałem przy Carrefourze.

 

Edit: mowa o 95...

Edytowane przez Maxel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dirty, a na którym Shellu jest 98?

W takim razie nie bylo pytania. Nie tankuje na Shellu wiec nawet nie wiedzialem ze nie maja 98. Czyli jest tylko 95 i V-Power z Niemiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie nie bylo pytania. Nie tankuje na Shellu wiec nawet nie wiedzialem ze nie maja 98. Czyli jest tylko 95 i V-Power z Niemiec?

95, Vpower (można powiedzieć 98) i Vpower racing ten ponoć z Niemiec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja płacę pod Warszawa 4,45 za litr 98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
95, Vpower (można powiedzieć 98) i Vpower racing ten ponoć z Niemiec ;)

 

Ostatnio podobno Vpower Racing jest "nowy" ;) Kiedyś był 99+, teraz jest 100+ :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio podobno Vpower Racing jest "nowy" ;) Kiedyś był 99+, teraz jest 100+ :>

co z tego jak i tak nie przyspieszysz w Ecu zapłonu to z dodatkowych koników lipa, można tylko sobie wmówić ze lepiej idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio podobno Vpower Racing jest "nowy" ;) Kiedyś był 99+, teraz jest 100+ :>

Hmm moze czas sprobowac. Zaleje 60 l ( dzizus to bedzie rowno 300 zl :Up_to_s: ) i zobacze czy chociaz mniej spali niz 98 z BP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze stacji. Jeszcze tydzień temu tankowałem benzynkę (95) za 4.33/litr, a dziś już 4.39 :/. Na szczęście gaz potaniał 2.11/litr :] (2 tygodnie temu było 2.18).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co z tego jak i tak nie przyspieszysz w Ecu zapłonu to z dodatkowych koników lipa, można tylko sobie wmówić ze lepiej idzie

 

Ale to nie tylko o to chodzi. Czasami warto zapłacić trochę za pewność (no może nie na 100%), że nie tankujemy jakiegoś chrzczonego syfu. Dobremu silnikowi dobrą benzyną nie zaszkodzisz.

 

No i po 100+ lepiej staje :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie tylko o to chodzi. Czasami warto zapłacić trochę za pewność (no może nie na 100%), że nie tankujemy jakiegoś chrzczonego syfu. Dobremu silnikowi dobrą benzyną nie zaszkodzisz.

 

No i po 100+ lepiej staje :lol2:

to fakt :D aż chce sie jeździć :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...