Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość MikeL

Kody rejestracji gier Cenegi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeL

Witam,

 

Słuchajcie, ma ktoś może jakieś niezarejestrowane gry Cenegi i miałby ochotę odstąpić (niekoniecznie za darmo - dogadamy się ;) ) kod rejestracji w Kompanii Graczy Cenegi? Brakuje mi bowiem 315 punktów, a od Cenegi wszystko, co miałem kupić już nabyłem.

Uwaga - kody te mają gry wydane od maja 2006 roku, bo od tego czasu działa Kompania (dawniej Klub) Cenegi.

 

W ramach informacji:

- edycja premierowa to 100 punktów najczęściej

- Superseller to 50

- Kolekcja Klasyki to 25

 

Aha, dobrze by było, aby ktoś miał od razu do udostępnienia trochę konkretniejszą liczbę punktów, powiedzmy minimum 75 (no chyba że ktoś będzie tak miły i odda za darmo, wtedy chętnie przyjmę każdą wartość ;) ).

 

Jest ktoś zainteresowany? :)

 

PS Proszę o nieprzenoszenie tematu do działu "Kupię", gdyż jest to dość nietypowa sprawa, no i dotyczy niuansów branży "growej". ;)

 

edit: OK, mam już tyle punktów ile trzeba - jeszcze raz dziękuję wszystkim za podzielenie się punktami. Naprawdę aż miło się robi jak okazuje się, że jednak chęć do bezinteresownego pomagania nie zaniknęła w społeczeństwie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, punkty wymienia się na jakieś konkretne rzeczy, bo nie jestem w temacie? Niezależnie od tego, nie rejestrowałem chyba Assassin's Creed, więc mógłbym ewentualnie odstąpić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL
Tak z ciekawości, punkty wymienia się na jakieś konkretne rzeczy, bo nie jestem w temacie? Niezależnie od tego, nie rejestrowałem chyba Assassin's Creed, więc mógłbym ewentualnie odstąpić :)

 

Tak, trzeba mieć tu konto --> http://kompania.cenega.pl/

 

Z tym że trochę tych punktów trzeba zwykle nazbierać.

No i jest taki "haczyk", że płaci się za przesyłkę.

 

Także jak ktoś stwierdzi, że nic go nie interesuje albo nie ma szans nazbierać odpowiedniej liczby pkt., to chętnie trochę odkupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos za darmo rozda, to byłbym tez chetny. :E

 

Kompania to naprawde fajna sprawa, przynajmniej mozna cos ciekawego zgarnac, komiksy XII czy ksiazki Fabryki Slow dla przykładu. Nie to, co za wPLN-y CDP... chociaz twierdza, ze maja cos poodbnego wprowadzic niedlugo. oby. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kompania to naprawde fajna sprawa, przynajmniej mozna cos ciekawego zgarnac, komiksy XII czy ksiazki Fabryki Slow dla przykładu. Nie to, co za wPLN-y CDP... chociaz twierdza, ze maja cos poodbnego wprowadzic niedlugo. oby. ;)

Ja akurat posiadam sporo gier od CDP, stąd mam nadzieję, że zrobią coś sensownego z tymi wPLN-ami, bo jak na razie to śmiech na sali jest, nie owijając w bawełnę.

 

Kod wysłałem Ci na priva MikeL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Wielkie dzięki dla Vulca za 100 punktów - dobry z ciebie człowiek. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaj i moje dobre serce :cool: : może niewiele ale i tak ja bym tego nigdy nie wykorzystał. Kod na PW -oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ze wcześniejszymi edycjami Cenegi? Bo mam grę Mafia, ale kupioną rok temu :)

Gdzie dokładnie można znaleźć informacje na co i za ile punktów się wymieniają nagrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL
Znaj i moje dobre serce :cool: : może niewiele ale i tak ja bym tego nigdy nie wykorzystał. Kod na PW -oczywiście :D

 

Dziękuję bardzo! :)

 

A co ze wcześniejszymi edycjami Cenegi? Bo mam grę Mafia, ale kupioną rok temu :)

Gdzie dokładnie można znaleźć informacje na co i za ile punktów się wymieniają nagrody.

 

Mafia ma już punkty, bo była wydana w Kolekcji Klasyki właśnie w maju 2006. :)

 

A dokładniejsze informacje uzyskasz po zarejestrowaniu się w tym klubie (czy teraz kompanii) właśnie: http://kompania.cenega.pl/

 

Tylko pamiętajcie, że za wysyłkę trzeba płacić (w regulaminie tak jest napisane), więc te tańsze nagrody nie zawsze warto brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe! Mam Mafię od grudnia 2006r.! Dopiero teraz zauważyłem, że jest tu jakaś rejestracja elektroniczna i kod!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL
Niemożliwe! Mam Mafię od grudnia 2006r.! Dopiero teraz zauważyłem, że jest tu jakaś rejestracja elektroniczna i kod!

 

Kody są na tyle instrukcji lub katalogu (to nawet częściej), który zawsze dorzucają do pudełka.

 

Nie mylić z CD-Keyem oczywiście. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle dla samych nagród kupować gry Cenegi się nie opłaca :) Ale jeżeli kupujesz dla grania, to jest to miły taki dodatek, że możesz sobie coś prawie za darmo wybrać.

Gdybym wiedział, że potrzeba tak dużo punktów na byle nagrodę, to oddałbym Ci punkty. Ale niestety nie udostępniają przed rejestracją tych informacji. Straciłeś 25 punktów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dorzucę Ci coś od siebie. Niedużo, ale zawsze coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL
Też dorzucę Ci coś od siebie. Niedużo, ale zawsze coś ;)

 

Dziękuję!

 

OK, mam już tyle punktów ile trzeba - jeszcze raz dziękuję wszystkim za podzielenie się punktami. Naprawdę aż miło się robi jak okazuje się, że jednak chęć do bezinteresownego pomagania nie zaniknęła w społeczeństwie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma zbędne kody z punktami Cenegi do Kompanii Graczy to ja również chętnie przyjmę lub odkupię. Będę ogromnie wdzięczny za wiadomość. Z góry dziękuję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby tak miły dać za free bo i tak mu zbywa to też poproszę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz bedzie zebranie...

 

 

jeżeli ktoś nie skorzysta z kodów to przecież może je odstąpić - to nie żebranie, a prośba skierowana do osób, które mogą pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ktoś nie skorzysta z kodów to przecież może je odstąpić - to nie żebranie, a prośba skierowana do osób, które mogą pomóc

 

Specjalnie się rejestrowałeś, żeby prosić o kody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie się rejestrowałeś, żeby prosić o kody?

 

Tak i nie widzę w tym nic złego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję oficjalnie użytkownikowi: tehawanka za przesłanie kodów

 

 

Ale jeżeli ktoś ma jeszcze i nie skorzysta, to bardzo chętnie przyjmę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się podepnę. Brakuje mi 5 punktów na Kompanii Graczy do nagrody, na którą poluję. :)

 

Jakby ktoś mial do oddania jakieś kody, których nie ma zamiaru uzyć, byłbym wdzieczny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też potrzebuje. Najlepiej ile wlezie. Jeśli ktoś ma np. konto na plemionach itp. dacie mi nrr. na konto premium i wyśle wam tego sms-a. tylko błagam dajcie jakieś kody. Za free też przyjmę. Płace od 75pk. pisać na pv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...