Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Newsted

Iiyama ProLite E2403WS

Rekomendowane odpowiedzi

ani troche, crysis potrafi przymulic lekko jak jest ostra napier******** ale to sie zdaza od okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ani troche, crysis potrafi przymulic lekko jak jest ostra napier******** ale to sie zdaza od okazji.

 

A jaką masz karte graf bo w tekscie cyba nie napiasales :) interesuje mnie jaka grafa starcza do 24"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ani troche, crysis potrafi przymulic lekko jak jest ostra napier******** ale to sie zdaza od okazji.

 

no nie mow mi ze grasz na natywnej rozdzialce na 9600gt i tylko lekko przymula :P

rozumiem 9800GX2 i wtedy bedzie te 30 fps :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie mow mi ze grasz na natywnej rozdzialce na 9600gt i tylko lekko przymula :P

rozumiem 9800GX2 i wtedy bedzie te 30 fps :P

 

zalezy o ktorym dx mowimy bo ja mowie o 9 :P

ale chodzi plynnie (no zalezy co dla kogo bedzie plynnoscia, znam takich dla ktorych plynnosc zaczyna sie na 50fps :P ). Pozatym nie przesadzajmy crysis nie jest az takim strasznym potworem jak go maluja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja musze miec cos nie tak z kompem skoro na dx9 dalem rade plynnie grac (ok. 30 fps - ale z gry a nie tego ich spreparowanego benchmarka) przy ustawieniach full (do dx9) na 1280

 

zreszta nie ja jeden :P najnowsze gtx 260 podobno na 1920 w testach maja kolo 30-40 fps :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to ja musze miec cos nie tak z kompem skoro na dx9 dalem rade plynnie grac (ok. 30 fps - ale z gry a nie tego ich spreparowanego benchmarka) przy ustawieniach full (do dx9) na 1280

 

zreszta nie ja jeden :P najnowsze gtx 260 podobno na 1920 w testach maja kolo 30-40 fps :P

 

dobra przyznaje aa nie mam na maxa:P a ile mam klatek musze zobaczyc bo wydaje mi sie ze jest to na granicy plynnosci ale plynnosc jest :)

 

a w crysisa i tak wiekszosc czasu gralem na 19" monitorze wiec to duzo nizsza rozdzialka byla wiec moze jakbym cala gre przewszedl juz tak fajnie by nie bylo. Ale assassins creed przeszedlem calego w 1900 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką prośbę, możesz zmierzyć odległość od ściany do powierzchni ekranu? Dokładniej chodzi mi o to, że mam średnio duże biurko i nie wiem czy jest sens kupować 24" bo może oczy będę miał 30 cm od ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taką prośbę, możesz zmierzyć odległość od ściany do powierzchni ekranu? Dokładniej chodzi mi o to, że mam średnio duże biurko i nie wiem czy jest sens kupować 24" bo może oczy będę miał 30 cm od ekranu.

 

sciane mam z 5 metrow dalej :E

Rozumiem ze chodzi ci o to jak daleko wychodzi noga od tego monitora z tylu?? Jezeli tak ze z 5-8 cm (zalezy od ustawienia ekranu). Ogolnie tez mam srednio duze biurko ok 0,5 metra a sam siedze w odleglosci od 0,5 do 1 metra (jak sie rozloze przed nim :E ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Siebie mogę dodać podpowiedź, że w niektórych sklepach gwarancja na PIXELE do monitorów IIYAMY jest przez 3 miesiące ;) (Wymiana na nowy Model w sklepie, Brak zabawy w kuriera)

Oczywiście prawdą jest, że jeśli Pixele mają się pojawić to pojąwią się w ciągu 1 miesiąca użytkowania. No ale jeśli ktoś tuż po zakupie będzie tego monitora bardzo mało uzywał, to gwarancja na 3 miechy bywa przydatna :)

Widziałem już kilkadziesiąt odpalonych monitorów 24" i martwego PIXELA nigdy się nie dopatrzyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

1. Czy próbowałeś odtwarzać na nim filmy HD z zabezpieczeniem HDCP? Gdzieś czytałem, że te monitory sprowadzane do Polski nie obsługują HDCP :D

2. Jak duży jest input lag?

3. Czy jest możliwość włączenia skalowania z zachowaniem proporcji (Fill to Aspect Ratio), tzn, że obraz o proporcjach 4:3 (np. 640x480) wyświetlany jest z czarnymi pasami po bokach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Podlaczalem odtwarzacz blu ray i smigalo

2. Nie moge sprawdzic, ale podczas gry itd smiga wszystko ladnie nie zauwazylem input laga

3. Nie sprawdzalem tych pasow ale moze da rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad nowym monitorem. Ponieważ ciężko już dostać CRT w dobrym stanie, więc zacząłem zastanawiać się nad tym monitrorem.

W związku z tym mam kilka pytań:

- Jak jest z oddaniem czerni?

- Czy kolory nie kłamią (tak jak w samsungach)?

- Czy oddaje żerzywiście nasycenie (nie podwyższa nasycenia niektórych barw)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czern jest bardzo... czarna :E porownywalem z moim poprzednim monitorem tam byla szara tu jest czarna

2.Nie klamia, mowia prawde i tylko prawde

3.Barwy sa jednolite, i jak na tn wygladaja bardzo ladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się też zastanawiam nad zakupem tego lcd-ka i też w agito i mam pytanie dotyczące miesięcznej gwarancji na te pixele, jak po tygodniu wyskoczy mi jeden to wystarczy że zadzwonię do agito i powiem że mam pixela i kurier przyjedzie i wymieni na nowy, tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co nie wiem bo nie mialem zadnego bad pixela. Ale wydaje mi sie ze tak. Musisz do agito napisc i sie dowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor jest objęty gwarancją Producenta "ZERO MARTWYCH PIKSELI". W przypadku pojawienia się ich w ciągu 30 dni od daty zakupu Producent zobowiązuje się do wymiany monitora na nowy.

 

 

Taki jest opis produktu, tylko do producenta trzeba słać albo do agito ...??

 

Edit. napisałem do agito zobaczymy co odp.

 

Edit. 2 odp jaką uzyskałem z agito :

 

Odpowiedź:

Witam, Jeżeli wada urządzenia iiyama ujawni się w ciągu 30 dni od dnia zakupu producent za naszym pośrednictwem wymieni niesprawny monitor na nowy, najlepiej odpowiadający mu pod względem konstrukcji. Należy zatem zgłosić fakt pojawienia się martwych pikseli do nas drogą mailową z podaniem numeru zamówienia. Pozdrawiam serdecznie, Beata Ostrowska Biuro Obsługi Klienta Sklep Internetowy Agito Tel. +48 22-2100300\ fax +48 22-2100 392 http://www.agito.pl ?Agito.pl to największy polski sklep internetowy wg raportu E-commerce 2007?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rahH

Murdock ja też sie zastanawiam nad tym monitorem i widzę, że mamy takie same karty graficzne :P

Właśnie troche sie obawiam jak będzie z jakością obrazu przy far cry 2, gta 4 na pc i kilku nadchodzących grach.... bo przy tych grach będzie trzeba pewnie grać w rozdziałce 1024 i medium.... żeby było plynnie na naszej grafie...

a ja tej grafy nie mam zamiaru raczej wymieniac do czerwca nawet...;s

 

Newsted a jak pracujesz na tym monitorze jakies 5-6 godzin to nie meczy oczu? Ja troche gram, tworze animacje we flash i tworze strony i nie wiem.... nada sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam zamiaru wymieniać, ale sądzę że na medium detale, a cienie na low i będzie można grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Murdock ja też sie zastanawiam nad tym monitorem i widzę, że mamy takie same karty graficzne :P

Właśnie troche sie obawiam jak będzie z jakością obrazu przy far cry 2, gta 4 na pc i kilku nadchodzących grach.... bo przy tych grach będzie trzeba pewnie grać w rozdziałce 1024 i medium.... żeby było plynnie na naszej grafie...

a ja tej grafy nie mam zamiaru raczej wymieniac do czerwca nawet...;s

 

Newsted a jak pracujesz na tym monitorze jakies 5-6 godzin to nie meczy oczu? Ja troche gram, tworze animacje we flash i tworze strony i nie wiem.... nada sie?

 

 

powiem tak pierwszego dnia padlem po godzinie :E ale to ze wzgledu na to ze mialem wszytsko ustawione na maxa. Teraz ustawilem tak zeby mi pasowalo i max gdy siedzialem 12 godzin przed monitorem nie czulem zmeczenia ani nic. Tak wiec nada sie jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rahH

a HDCP nie obsługuje ten monitor? czy obsługuje? bo różnie piszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a HDCP nie obsługuje ten monitor? czy obsługuje? bo różnie piszą...

 

moj obsluguje, moze wersja B2 nie obsluguje (ja mam B1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten monitor od około półtora roku i jestem zadowolony. Polecam.

 

Jedynym problemem jest wejście hdmi, które bardzo szybko się ułamało (mały element się ułamał) i przez to kabel trzeba podłączać bardzo precyzyjnie, aby nie wypadał.

Ale nie reklamowałem, bo to akurat dla mnie szczegół. Komuś jeszcze się to wejście uszkodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...