Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Męty w ciele szklistym

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już chyba jestem tak ślepy, że nawet dych męt nie widzę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po Czarnobylu pewnie. fakt, jak bylem mlodszy to czesciej mialem, albo po prostu czesciej zwracalem uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to kiedyś miałem, ale jak wykryli mi jaskre :/ to przestałem się tym przejmować i samo znikło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miałem coś takiego :cool:.

Cwaniak :P

 

to po Czarnobylu pewnie. fakt, jak bylem mlodszy to czesciej mialem, albo po prostu czesciej zwracalem uwage.

a tam Czarnobyl :E

 

Też to kiedyś miałem, ale jak wykryli mi jaskre :/ to przestałem się tym przejmować i samo znikło :)

Wyleczona jaskra już? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol... a ja nigdy tego nie widziałem - kiedy to widać? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lol... a ja nigdy tego nie widziałem - kiedy to widać? :o

Podobno jak się przesadza z oglądaniem gołych bab, to potem są takie efekt, że nie widzisz męt :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w lewym oku takiego "robaczka" co zjeżdża w dół :E ale jakoś od dłuższego czasu za bardzo go nie widziałem :hmm: no i zawsze się zastanawiałem co to jest właściwie, dzięki temu topicowi wiem że to "menda w ciele szklistym" :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś myślałem że to syf na oku, a teraz wiem że w oku :E

 

PS, a jak już jesteśmy przy oku .. macie coś takiego że drapiąc się po prawym sutku łaskocze prawe oko :E :E ... tylko na odwrót niedizała :|

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedyś myślałem że to syf na oku, a teraz wiem że w oku :E

 

PS, a jak już jesteśmy przy oku .. macie coś takiego że drapiąc się po prawym sutku łaskocze prawe oko :E :E ... tylko na odwrót niedizała :|

 

 

:E

może to orgazm oczny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to odkąd pamiętam, nigdy nie umiałem wytlumaczyc nikomu o co chodzi a tu sie okazuje ze prawie kazdy to ma :E

Ostanio bardziej sie nasiliło i zaczyna mnie naprawde drażnić.

 

Podobno jak się przesadza z oglądaniem gołych bab, to potem są takie efekt, że nie widzisz męt :mad:

Dziwne, bo u mnie to działa dokładnie na odwrót :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to mam, pojawia sie dość rzadko, w postaci przezroczystych włosków i przesuwa się wolnym tempie w górę :E

mam tez cos takiego (tylko lewe oko) widze taka jakby mała czarna kropke która sie przesuwa powoli. Mam to często i nie wiem co to jest, zdaje sie ze mam to od zawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też to mam, pojawia sie dość rzadko, w postaci przezroczystych włosków i przesuwa się wolnym tempie w górę :E

mam tez cos takiego (tylko lewe oko) widze taka jakby mała czarna kropke która sie przesuwa powoli. Mam to często i nie wiem co to jest, zdaje sie ze mam to od zawsze...

Mam tak samo, włoski i kropelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo, włoski i kropelki.

 

troche to wnerwiające, szczególnie ta czarna kropeczka, obudź się rano i zamknij jedno oko to ja zauwazysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troche to wnerwiające, szczególnie ta czarna kropeczka, obudź się rano i zamknij jedno oko to ja zauwazysz

Ja nie widzę tego cały czas, tylko czasami.

 

Jak byłem mały to myślałem że to komórki mojego organizmu. :lol2::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że coś jest ze mną nie tak... a tu widzę że większość userów ma z tym większy lub mniejszy problem. Mi one na szczęście zbytnio nie przeszkadzają - a widzę ich przez ~kilka minut - zazwyczaj wtedy, kiedy "spaceruję" po asfalcie w czasie słonecznego dnia i spoglądam na niebo lub zimą, o ile również jest słoneczny dzień + dużo śniegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi czasem taki punkciki ciemny ucieka na bok a jago śledzę wzrokiem. Jestem krótkowidzem. A bieganie z tego co wiem źle wpływa na wzrok na swój sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to mam :) Od małego. Troszkę przeszkadzały, gdy widzę na coś jasnego. Latały centralnie na widoku, ale od wielu lat latają na boki i "nie zasłaniają" mi widoki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi czasem taki punkciki ciemny ucieka na bok a jago śledzę wzrokiem. Jestem krótkowidzem. A bieganie z tego co wiem źle wpływa na wzrok na swój sposób.

 

 

man to samo ale tylko na lewym oku, u mnie prawe oko przejelo funkcje lewego i widze na prawym 3 razy lepiej ni z na lewym :E

 

też jestem krótkowidzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to tak: Nagle zaczyna mne swędzieć oko, jest to tak dokczliwe że muszę mieć zamknięte oko, poczym robi się całe czerwone. Pomaga tylko zakroplenie oka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to mam ale jakos mi to nie przeszkadza, Zapomnialem juz o tym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uczestników tego wątku!

 

Tak się składa, że jako pierwszy "mętowicz" w Polsce postanowiłem na poważnie zająć się tematem w sieci i stworzyłem stronę internetową, dzięki której możecie się dowiedzieć więcej na temat tego schorzenia.

 

Zapraszam więc pod: http://swiatmetow.fm.interia.pl

 

A tutaj możemy sobie podyskutować na ten temat: http://swiatmetow.phorum.pl

 

Jeżeli odczuwacie potrzebę szybkiej odpowiedzi, to piszcie do mnie bezpośrednio. Postaram się pomóc:)- onlyjezz(at)o2.pl

 

Pzd

 

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam uczestników tego wątku!

 

Tak się składa, że jako pierwszy "mętowicz" w Polsce postanowiłem na poważnie zająć się tematem w sieci i stworzyłem stronę internetową, dzięki której możecie się dowiedzieć więcej na temat tego schorzenia.

 

Zapraszam więc pod: http://swiatmetow.fm.interia.pl

 

A tutaj możemy sobie podyskutować na ten temat: http://swiatmetow.phorum.pl

 

Jeżeli odczuwacie potrzebę szybkiej odpowiedzi, to piszcie do mnie bezpośrednio. Postaram się pomóc:)- onlyjezz(at)o2.pl

 

Pzd

 

Przemek

Ja tą stronę to znam od chyba 2.5 roku :E Nawet moje posty chyba są gdzieś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tą stronę to znam od chyba 2.5 roku :E Nawet moje posty chyba są gdzieś :E

 

Wiem:) Właśnie po Twoich postach tutaj trafiłem m.in. Widzę, że kłopoty powróciły? Może wpadniesz do nas na forum pogadać na ten temat?

 

Pzd

 

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasami występuje coś podobnego po wysiłku fizycznym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo myślałem że chodzi o mendy :E

 

Też tak mam, fruwające robale i te sprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ciężko zagłosować na kogoś innego jeśli się widzi, że alternatywa jest jeszcze gorsza od POPIS  
    • A ja bym chciał, żeby ktoś stosował taktykę małych kroczków zamiast zapowiadać jakieś super rewolucje. I nadal uważam, że największym problemem, że POPIS istnieje to 30% żelaznego elektoratu PIS. Bo to Ci durnie właściwie determinują, że PO istnieje i musi istnieć. (PO właściwie zbiera głosy nie bo ludzie ich popierają, ale nie chcą PIS i to PO daje szanse na pokonanie PIS) Myślę, że gdyby tego żelaznego elektoratu nie było to znalazłoby się miejsce dla innych Partii.
    • Mam 14 dni na zwrot, więc na razie będę używał TV normalnie, pixel refresher będzie robił swoje za każdym razem po 4h i wyłączeniu TV i być może przed upływem czasu na zwrot banding się poprawi na tyle, że TV zostawię. Sporo opinii online jest, że TV potrzebuje 100h na 'dogrzanie się'  i jeśli po tych 100h banding nie zmaleje/zniknie to już nigdy nie zmaleje/zniknie. 
    • Dałbym komukolwiek szansę poza POPIS i lewicą. W jakiejś koalicji kilka ugrupowań mających jakiś pomysł, ale jednocześnie aby się wzajemnie kontrolowały nie przepuszczając radykalnych przepisów. Nigdy niebyłbym za tym aby konfa samodzielnie rządziła w obecnym składzie, ale w koalicji na równych warunkach z inną / dwiema innymi partiami, dlaczego nie? Wiem wymagam za dużo Sejmflix gdzie PO i PIS na wzajem chcą się udupić + krzycząca lewica o aborcji między nimi to wszystko co potrzebujesz, prawda? I tak się kręci kółko wzajemnej adoracji. A największą hipokryzją są opinie ludzi, którzy głosowali na POPIS od X lat i mówią, że w Polsce żyje się źle albo kraj zmierza w złym kierunku Mi lotto w sumie kto wygra dopóki nie widzę pogorszenia komfortu życia - a ostatnio widzę i to bardzo. Czy to po protfelu czy komunikacji po mieście, która od ok 1.5-2 lat jest tragiczna (Sutryk zaprasza)
    • Bydlaki nie mają wstydu a jakieś głupki to kupią.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...