Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kukix

Jak zaplanowac wyłączenie komputera np za dwie godziny?

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam.

Mam taki mały problem.

Nie wiem, jak zaplanowac wyłączenie komputera np za dwie godziny..

 

ustawilem, zeby komputer wyłączal sie po 1 godzinie bezczynnośąci.. probloem w tym, ze ja chce, zeby sie wylączył podczas odtwarzania muzyki..

 

ide sobie spac.. muzyka gra a komputer np po godzinie ma sie wyłączyć..

 

jest w windowsie VISTA businnes x64 jakis myk, żeby zaplanowac wyłączenie kompa o okreslonym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami jak w nocy oglądam filmik to włączam w BestPlayerze opcje "Wyłącz komputer...". Zawsze możesz w tle puścić film i włączyć. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Kalendarz XP- ma niemalże wszystko, a jesli chodzi o funkcje wyłączenia to możesz sobie zaplanować dowolną ilość alarmów, o której godzinie i którego dnia- możesz również czy ma być system zamknięty, hibernacja, stan wstrzymania czy restart, ponadto do tego alarmu można dodać sygnał dźwiękowy i komunikat(np. że za 30s komputer się wyłączy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej i to bez instalacji niczego: wciśnij start -> uruchom -> wpisz:

shutdown -t 7200 -s

 

i po zawodach

(7200 to czas w sekundach, można dowolnie zmieniać. jak sie rozmyślisz i nie chcesz żeby sie komp wyłączył to wpisujesz 'shutdown -a' )

 

edit: ja tak robie w xp, podejrzewam że w viście jest tak samo ale pewności nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...