Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

robq

Spyware

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jaki polecacie mi program do usuwania SPYWARE , bo właśnie mam jaką stronke startowa z banerkami i chciałbym ją usunąc :) Jaki About Blank czy coś ! Prosze o pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HIJACKTHIS

CWSHredder

AD-Aware

SpyBot

 

i to powinno pomóc :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie podać linki skąd to zessać :D Byłbym wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Skaner_mks on line moze to usunąc ?? Właśnie go odpaliłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie SpyBot usunął prawie wszsytko prócz About:blank czyli strony startowaej która sama się ustawia ??

 

Nie może usunąć bo jest używany i restart nic nie daje :mad: Czy moge to usunąć , tzn. ten wpis rejestru , spróbuje innym programem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszsytko jest juz usunięte jednak po jakim czasie strona startowa about:blank sie pojawia co moze być tego przyczyną ?? Gdy sie pojawi znów usuwam a potem sie znów pojawia :mad:

 

Jak mam sie tego pozbyć raz na zawsze ?? Czy moze wykorzystuje to jakąś luke w IE 6.0 ! Musze powiedzieć ze IE to syf :mad: Ma tyle błedów ze Windows przy nim to system bezbłędny :)

 

Właśnie Mks-On_line skasował mi 2 trojany czy one mogły być za to odpowiedzialne ??

 

Juz chyba koniec walki !!! MKS_ON_LINE wykrył dwa trojany ......w nazwie miały : start page , więc juz koniec walki :devil:

 

[Edytowane: 3/8/2004 przez robq]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze to ten bug paru progsow - usuwaja czysta strone startowa i dopiero wtedy pojawia sie strona msn.com :lol2:

 

Stary, jesli masz czysta strone po wlaczeniu przegladarki (jesli to IE to zmien czym predzej), to zostaw to, bo jak usuniesz, to bedziesz za kazdym razem przywracal, zeby ci sie msn.com (strona Microsoftu) nie wlaczal.

 

O ile dobrze rozumiem...

 

Poza tym wpisz sobie w szukaj (na forum) spyware, bo dziennie jest takich tematow czasem kilka.

 

[Edytowane: 3/8/2004 przez wojtzuch]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robq - about:blank oznacza nic innego jak pusta strona, a powodowana jest przez trojana zwanego popularnie Internet Explorer :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, 1:46 CET, spac, ale juz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzie, 1:46 CET, spac, ale juz :D

 

u mnie jeszcze 1:42, wiec nie ide!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , ja też spać nie ide :P A co do tego about:blank to strony juz nie ma , zwalczył gnojka :) To były 2 trojany , które podmniały stone :) i usunąłem Spyware cały ! Czy ktoś z was miał podobny problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym, ze usuniety zostal caly spyware ? no, ja nadal mam z tym problem, bo nic mi juz w systemie nie siedzi i nie patrzy jakie strony odwiedzam, nie wyswietlaja mi sie zadne reklamy, ani nic sie ode mnie nie wysyla tak samo z siebie nawet jak nic nie robie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak aby usunąc About:blank zrobiłem ns czyności:

 

Odpaliłem: AD-AWARE 6.0

CWShradder

 

usunąłem z kosza jakieś pozostałości po działaniu tych programów !

 

Odpaliłem MKS_vir on line usunął 2 trojany odpowiedzialne za ponowne odpalanie sie strony :D

 

I JUZ MAM SPOKÓJ z tych gównem :D

 

JAk zauważyłęm na forum były dość duzo wątków o About:blank więc to jest chyba dobre rozwiązanie problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak aby usunąc About:blank zrobiłem ns czyności:

To co masz teraz jako stronę startową? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

about:blank

msn.com

pierwsze uruchomienie czy inny c* IE

fast search, easy search, badziew ktory zostal :)

nic sie nie otwiera, szary ekran :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co masz teraz jako stronę startową? :E

 

Jako strone startowa mam: WP

Hehe , na stronie About:blank miałem mnóstwo linków , i pop up - ów ze mam SPYWARE NA KOMPIE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to brawa :) pierwsze oczyszczenie kompa z trojanow :)

 

[burza oklaskow][cala sala szaleje][ludzie z radosci wyrywaja krzeselka i pokazuja sasiadom ich twardosc]

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe okazało sie ze monza było ustrojstwo , usunąć jeszcze jedna metoda nie taką drastyczna jak ja ! :P

 

Zamniast odpalać w awaryjnym i skanować , usuwać SPYWARE itp... wystarczyło usunąć program w dodaj usuń programy był jaka Search Assistant :D

 

Więc About:blank jest prostym w usunięciu badziewiem :P Przynajmniej w moim przypadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jupi działa na 100 % !! About:blank był moim przekleństwem przez prawie cały dzień :mad: A okoazało sie ze usuwa sie go przez Dodaj / Usuń programy :D !! :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mówię: profilaktyka przede wszystkim: Użyszkodnicy alternatywnych przeglądarek nie mają problemów ze spyware :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...