Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Windows 7 - główny wątek, ale nieobowiązkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jako "entuzjasta" nie odmówiłem sobie tej przyjemności [z punktu widzenia entuzjasty właśnie ;)] i się postanowiłem Win7 pobawić osobiście :). Tak jak kiedyś Whistlerem [pamięta ktoś? toż to XP :D] czy Longhornem [NT6 czyli Vista / 2008, ale to akurat niedługo przed premierą dopiero mnie zainteresowało].

 

firstjh9.th.jpg

 

Wrażenia póki co bardzo szczątkowe, po ok. 1h obcowania z systemem:

 

1) interfejs został zVistowy póki co, czyli Aero itd, mnie tam się akurat podoba, dlatego na NT6 trochę zmigrowałem ;). Mimo wszystko akurat interfejs w takiej wersji to totalnie najmniej znacząca sprawa, to się robi na samym końcu ponoć. Jednak pewną śmieszną zmianę w Aero zauważyłem - tym razem prześwit obejmuje też zmaksymalizowane okna [górna belka prześwituje], niby nic a na oko w dobrym kierunku :).

 

2) całą pamięć bestia scache'owała od ręki jak widać na screenie - cóź, ja tam jestem dość prostoliniowy - ma działać przez powiedzmy tydzień non-stop i w tym czasie nie robiąc żadnych cudactw i pamięć zwalniać wtedy kiedy potrzeba - czy ten system to potrafi się okaże wkrótce, Vista u mnie nie potrafiła [prefetching właśnie...] a 2008 owszem [prefetching standardowo wyłączony :P]. Niby system miał być "odchudzony" - też na razie nie stwierdzę, bo za mało czasu się bawiłem.

 

3) Menu Start w wersji "klasycznej" aktualnie nie ma - się trzeba przyzwyczaić do nowego chyba. Heh, zawsze wolałem klasyczne, ale w sumie jak się trochę przyzwyczaić to takie rozwiązanie też ma pewne plusy :).

 

Swoją drogą niezły śmietnik na dysku mam, z 500GB łącznie wolnego chyba z 10GB :E, a systemy to 2x XP SP3, XP SP2, 2003 Ent Serv, 2008 Ent Serv x64 [mój główny od kilku miesięcy], 7 x86, Ubuntu 8.04 x86 - uff, to wszystko :].

 

Tyle na dziś, jak coś jeszcze wyraźnie różnego od NT6 "czystego" wyłapię to napiszę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jakieś fake przypadkiem? Nigdzie nie słyszałem, żeby jakaś wersja Win 7 wyciekła do sieci. A nawet jeśli to byłaby to pewnie M1 więc jeszcze wszystko zmieni się kilkukrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurczę i weź mu tłumacz, mam na dysku i działa a ten mi z fake'ami wyjeżdża :E;).

Tak, to jest [z tego co wiem] właśnie "Milestone 1".

Nie wiem czy tym razem Microsoft "ogłosił" wyciek czy nie, ale tak czy inaczej jak mówię - działa i to dość sprawnie.

Dokładniej przypatrując się cyferkom z prawego dolnego rogu można zauważyć że prawdopodobna data tego buildu to daaaaawno, bo 20.12.2007r.

Tyle że skoro to jest na jądrze NT6 [jako NT 6.1 się system przedstawia aktualnie] to po prostu jest w miarę stabilne "z urzędu".

 

Ja się postaram przez najbliższy czas zrobić z tego system 24/7 [i mówię dosłownie, kompa wyłączam dość rzadko ;)] i zobaczę co mi z tego wyjdzie :).

 

Pierwsze testy wydajności [nie moje] pokazują że nawet w obecnym stadium system wydajnością nie ustępuje zViście SP1 z może nawet ją lekko przebija.

 

Sam nie mam jakichś szczególnych oczekiwań, po prostu lubię się bawić jak już mówiłem :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fotoszop albo Vista ze zmienioną nazwą, napewno to nie Windows 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vista jak Vista.

Microsoft jeszcze nawet pewnie nie wie jak 7 ma wyglądać, a ten się napalił jak szczerbaty na suchary i myśli, że to 7.

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny niedowiarek, też no.

 

Czekamy na nowsze buildy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się raz na zawsze - nie mam ochoty nikogo przekonywać że nie jestem wielbłądem, jeśli ktoś ma problem to nie moja sprawa, byle mi tematu nie rozwalał. Mam nadzieję że zrozumiale sprawę przedstawiłem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale ja ci wierze bo wiem, ze po torrentach jezdzi system ktory sie nazywa Windows 7 milestone 1 ale sam zobacz:

 

1. Jak na mega-pre-alpha to calkiem wypasiony zestaw aplikacji (normalnie powinno prawie nic nie dzialac)

2. Nie ma ani grama z rzeczy ktore zostaly zapowiedziane w 7 czyli modulowosc itp

3. Wyglada kropka w kropke jak Vista, kazde logo, kazda ikonka.

4. Nawet zajmuje tyle ramu co Vista

5. Oznaczenie kompilacji 6.1 czyli takie samo jak Vista a powinno byc 7.0

 

Jak tak ma wygladac podstawa pod nowy system to sorry. Windows 7 = Vista 1.01 ew z nowa skorką. To by byla najwieksza kompromitacja w dziejach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo czyżby światełko w tunelu i nowy system zamiast nieudanej Visty w drodze? (pytam, bo nie wiedziałem, że 'jakiś' Windows 7 jest w planach/przygotowaniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siódemka ma być mniej pamięciożerna a ta tu przedstawiona zajmuje ponad 700 MB kiedy moja Vista obecnie jedynie 530 MB :cool: . To nie może być 7 a jedynie podtunningowana przez kogoś Vista. Dla mnie to oczywiste, a wiara, że to wycieknięta 7 jest naiwnością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest build 6519 siódemki, ja pier....., najmadrzejsi nagle wszyscy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JMKS podzielę się z tobą pewnym spostrzeżeniem. Mianowicie mówisz że system przestawia się jako NT 6.1 , to w takim razie o ile się orientuje spojrzyj na jakim jądrze jest twój 2008 już ci mogę powiedzieć że to jest 6.1 . Jeśli chodzi ogólnie o interfejs każdego nowego windows to w pierwszym okresie rozwoju posiada on interfejs poprzednika. Podejrzewam ze to fake czyli ktoś zwyczajnie wziął 2008 coś zmienił konfiguracji może aero(o ile to możliwe)

edit:

JMKS te XP to trzymasz normalnie czy na maszynce wirtualnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się nie zdziwił gdyby MS pociął viste w nlite, żeby żarła mniej pamięci i pchał to jako "7" :E

 

Za mały odstęp czasowy, żeby napisali i przetestowali nowy system. Tym bardziej, że nie jest budowany przez jeden zespół deweloperski tylko przez jednostki rozsiane po całym świecie...

 

Swoją drogą niezły śmietnik na dysku mam, z 500GB łącznie wolnego chyba z 10GB smilies/szczerbaty.gif, a systemy to 2x XP SP3, XP SP2, 2003 Ent Serv, 2008 Ent Serv x64 [mój główny od kilku miesięcy], 7 x86, Ubuntu 8.04 x86 - uff, to wszystko

 

Ze 20koła na licencje wydałeś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurw**** to nie jest "fejk", przerobka, mod, czy jakis inny badziwe, ino faktyczne milestone 1, czemu probujecie byc na sile madrzejsi ? he ?

proof - > http://www.winsupersite.com/showcase/win7_6519_4.asp

 

i aby uprzedzic kolejne bullshitowe posty, to Paul Thurott jest scisle zwiazany z technologiami MS :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@revcorey: Z taką datą [zeszły rok] to się nie ma czemu dziwić. Po prostu na oko w pewnym momencie część ekipy się zajęła wprowadzaniem nowych rzeczy do systemu zamiast wyłącznie usuwaniem błędów [a 2008 mnie problemów od grudnia nie sprawiał mimo że to był mój system 24/7 od tamtego czasu].

Moje dyski wyglądają bardzo źle, wszystkie systemy o których mówiłem są na oddzielnych partycjach :E.

Na screenie widać też to o czym mówiłem, czyli przezroczystość "mimo" maksymalizacji.

partycjeiprzezroczystosyu8.th.jpg

 

Jednak się okazuje że 2003 wyleciał ostatnio ;). Ta pierwsza partycja na samej górze to ext3 oczywiście [się skurczyła, ale musiałem żeby miejsce znaleźć].

O dziwo po shrinkowaniu za pomocą chamskiego Acronis cośtam Linux nadal działa i to bez żadnych zmian w bootloaderze - najpierw wchodzi bootloader NT6 który potrafi zabootować bezpośrednio NT6 w dowolnej odmianie [2008 i 7 aktualnie] a także przywołać bootloadera NT5 oraz dzięki NeoGrub'owi także bootloadera Linuksa :).

 

A tak ogólnie, czego byście chcieli od systemu który:

a) jest rozbudowanie już dość sprawnie działającego [zVista :E], więc psuć na siłę [żeby się wieszał "udowadniając" że to pre-alpha] nie ma sensu :P

b) ma premierę za półtora roku jak nie później

c) rozwija się od niedawna [że o buildzie z grudnia nie wspomnę ;)]

 

Nie wiem czy przetrzymam [bardzo wątpię, po prostu nie chce mi się tylu systemów konfigurować za każdym razem, zwłaszcza że teraz buildy będą na pewno wychodzić często] ale bym chciał zobaczyć jak ten system się zachowuje po kilku dniach bycia włączonym non-stop [+ normalne użytkowanie, tak moje systemy chodzą normalnie] oraz po kilku miesiącach [tu już niemal na pewno nie przetrzymam :P] działania tego super-wyrąbisteo :Up_to_s: superfetch'u. Bo na razie to "nie przeszkadza". Z drugiej strony jak już mówiłem jest bardziej "agresywny" - Vista chyba dopiero po kilku dniach albo nawet dłuższym okresie czasu zaczynała cały RAM cache'ować, tutaj to się dzieje od samiutkiego początku.

 

Ze 20koła na licencje wydałeś :E

Nie do końca. Np. 2008 mam legalnie z dwóch źródeł - "Quiz 2008" gdzie dali 3k 2008'ek [roczny trial] na całą Polskę, gdzieś koło pierwszej setki byłem :), kilku forumowiczów też się załapało np. FlashMan na pewno, a po drugie primo - MSDN AA [skąd wszystko inne mogę mieć, oprócz 7 :P]. Między nami mówiąc: nie lubię OEM-ów :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca. Np. 2008 mam legalnie z dwóch źródeł - "Quiz 2008" gdzie dali 3k 2008'ek [roczny trial] na całą Polskę, gdzieś koło pierwszej setki byłem :), kilku forumowiczów też się załapało np. FlashMan na pewno, a po drugie primo - MSDN AA [skąd wszystko inne mogę mieć, oprócz 7 :P]. Między nami mówiąc: nie lubię OEM-ów :E.

 

ja mam z tego quizu plytke visty ultimate sp1 eng-rok licencji,win 2008 enterpsrise edtion 64 bit -wersja trail 60-254dni,ksiazke administratora do 2008.

jedyne jaki kostz ponioslem to koszt przeszylki 30zl

 

W MDSN AA jest ,win 200,win 2003 sp2,win xp pro sp2,win vista bussines ale win 2008 nie ma i visty z sp1!!!!

wiec nie wprowadzaj ludzi w blad.

 

A wracajac do tematu ludzie glupoty piszecie ,oczerniajac kolege,

poczatkowo 7 miala byc na innym jadrze niz vist,zupelnie nowa niezgodna wstecz ale wiadomo jak to jest z MS ,wzieto jadro i gui z visty!!!!

czyli dalej bedzie na tym samym jadrze i wyglad prawdopodbnie bedzie miec taki sam przynajmniej do wersji rc!!!!!

Wiec czemu oczerniacie kolege jak wyglad i jadro ma to samo co vista??

pocztyajcie troche w numery kompilacji zwykle pierwsze daje sie poprzednikow!!!pozniej moze to byc juz inna kompilacja.

 

A do autora oplaca sie instalowac 7 w tej wersji??jak w porownaniu do visty cos lepiej dziala czy nic??

W suemi ja z visty jestem zadowolony bardzo,nic nie jest az tak zle-poza tym ze nie moge uruchomic Catiii.Reszta dziala swietnie.

A ze mam te fps mniej niz w xp to dla mnei nie jest jakas katasrtofa!!

 

MS rozczarowalo mnie tylko tym ze powielili viste jako 7

Bo z nowym jadrem i nowymi rozwiazaniami zapowiadalo sie naprawde niezle.!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W MDSN AA jest ,win 200,win 2003 sp2,win xp pro sp2,win vista bussines ale win 2008 nie ma i visty z sp1!!!!

wiec nie wprowadzaj ludzi w blad.

 

 

Hmmm nie wiem jak w twoim ale w moim jest, zreszta wspomagam tez adminstratora w naszej sieci wydzialu i moge dodawac sobie oprogramowanie dowolnie. a tu dowod ze jest w msdn aa:

 

x64rv1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety nie mam ;/ nie ma tak jak u Ciebie ani win 2008 ani vista z sp1 a nawet samego sp1.

ta vista u Ciebie z sp1 to en czy pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety nie mam ;/ nie ma tak jak u Ciebie ani win 2008 ani vista z sp1 a nawet samego sp1.

ta vista u Ciebie z sp1 to en czy pl i czy bussines czy inna wersja?

 

Pogadaj z administratorem swojej sieci bo to moze taki sam jelop jak u mnie, ja pracuje jako technik w katedrze automatyki a musze robic tez za admina sieci i spraw msdnaa. wyobraz sobie ze sam musialem grzebac w systemie adminstracji academic alliance zeby sobie dodac server 2008 i te wersje visty x64. koles wogole nie wie jak to obslugiwac. Wersja server 2008 jest pl a visty x64 eng niestety. W panelu admistracyjnym jest oprogramowania od cholery i to jest niewielki procent tego co maja do wyboru uzytkownicy. w serwerowni wszedzie sie plyty walaja bo ms wysyla do nas wszystko praktycznie a to kwestia admina co doda do listy do udostepnienia. wiec pogadaj z adminem ;) ale jesli trafi cie sie tez taki "relikt komuny" co robi wszystko z karteczek na serwerze to wspulczuje bo gdybym sam tego nie zrobil do dzis bym nie mial hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem do niego maila moze odpisze.

Nawet spoko jest wiec moze :D

zawsze mialbym 2008 w wersji oem a nie trail :D

no i vista z sp1 pl,chociaz mam viste ultimate z sp1 ale jest tylko na rok a wersje bussines mam bez sp1,integrowalem niby vlite ale troche lipnie to wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisalem do niego maila moze odpisze.

Nawet spoko jest wiec moze :D

zawsze mialbym 2008 w wersji oem a nie trail :D

no i vista z sp1 pl,chociaz mam viste ultimate z sp1 ale jest tylko na rok a wersje bussines mam bez sp1,integrowalem niby vlite ale troche lipnie to wyszlo.

 

Uzywasz 2008 na codzien? ja kilka tematow nizej walcze z oc grafy na tym systemie(bardzo dobrym imho:) )

 

A co do tematu glownego to co by nie mowic szczerze watpie ze to nie fake. System interfejsem jak i kernelem wogole sie nie rozni od visty/2008 wiec gdzie te nowosci? no i nazwa 7 ultimate... jak dla mnie ktos zmienil nazwe visty ultimate i zostalo same ultimate + to co dopisal. zreszta system w fazie budowy nie mial by zadnych narzedzi, a jaka wersja dx tam jest? w 7 chyba dx11 mial wyjsc. dla mnie to jest vista ultimate ze zmieniona nazwa plus kilka bajerkow, co za problem zmienic przezroczystosc ;). kiedys widzialem tez dx9 ze zmieniona nazwa na dx10 w windows xp i ludzie sie podniecali ze wyszedl dx10 na xp.... Tutaj mamy system ze wszystkim i szczerze watpie ze to 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywalem wersji 2008 ale 32 bitowej enterprise trail i mi sie juz skonczylo :D wiec mam teraz viste.nie bylo z win 2008 zadnych problemow graf lekko podkrecalem ale nigdy na tyle zeby jakos ja bardzoobciazac.szlo bez problemow.

 

Nawiasem mowiac widziale Toj temat i rozbawila mnie jedna kretynska wypowiedz ze do psajans starczy :D

i ten czlowiek uwaza si za jakiegos omnibusa a niewie ze win 2008 jak i 2003 sa najlepszymi systemami MS i dobze sie sprawuja w domu do filmow,ier,programow itp lepiej niz xp czy vista!!

pewnie nawet nie widzial na oczy zadnego z nich i nie mial ich zainstalowanych a samo slowo serve juz dyskwalifikuje je jako systemy domowe :D

poprostu zalosne.

Jak czegos niewiem albo sie nieznam to sie nie wypowiadam proste!!a nie gram omnibusa i jeszcze pisze tematy aby pkt nabic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam z tego quizu plytke visty ultimate sp1 eng-rok licencji,win 2008 enterpsrise edtion 64 bit -wersja trail 60-254dni,ksiazke administratora do 2008.

jedyne jaki kostz ponioslem to koszt przeszylki 30zl

Koszt to może z HHH [Heroes Happen Here], ja nie płaciłem tylko wygrałem, jest różnica :P.

W MDSN AA jest ,win 200,win 2003 sp2,win xp pro sp2,win vista bussines ale win 2008 nie ma i visty z sp1!!!!

wiec nie wprowadzaj ludzi w blad.

http://msdn60.e-academy.com/elms/Storefron...=112&p=1482 x86

http://msdn60.e-academy.com/elms/Storefron...=112&p=1485 x64

no rzeczywiście nie ma :(

Swoją drogą, zbastuj trochę ze znakami przestankowymi...

 

A do autora oplaca sie instalowac 7 w tej wersji??jak w porownaniu do visty cos lepiej dziala czy nic??

Cięzko mi Vistę oceniać bo się wycofałem z niej rok temu, od tego czasu mniej więcej pół na pół 2008 i XP [tj. XP jego jedyny do grudnia, później głównie 2008 już od RC1]. Po pierwsze ta wersja póki co wymusza zmanę daty w kompie na jakąś starą :E, więc tak "normalnie do 24/7" to w pełni funkcjonalna nie jest. Ale żadnych problemów z tym systemem nie było, ot w ramach ciekawostki, działa +- tak samo [jedyne co by było ciekawe to jak działa prefetching, ale to wymaga minimum kilku tygodni codziennej z systemem zabawy, a nie chce mi się wszystkiego tam instalować na nowo żeby za kilka tygodni pod nowego builda wszystko przeinstalowywać ;)].

A ze mam te fps mniej niz w xp to dla mnei nie jest jakas katasrtofa!!

A ja jeszcze raz [tj. z pół roku tego nie pisałem pewnie, ale przekonań nie zmieniłem] napiszę, że ja NT6 nie posądzam o mniejszą wydajność, jedynie o mniejszy komfort pracy w Viście z uwagi na prefetching, który potrafił mi 2GB pamięci zjeść na tyle skutecznie, że przy faktycznym użyciu koło 1GB już mi programy wyłączał itd - nie wiem czym to spowodowane, ale nie jestem z tych co problemy wyszukują żeby je rozwiązać więc skoro 2008 mi tak nigdy nie robił to go używam :).

 

1. A co do tematu glownego to co by nie mowic szczerze watpie ze to nie fake. 2. System interfejsem jak i 2a. kernelem wogole sie nie rozni od visty/2008 wiec gdzie te nowosci? 3. no i nazwa 7 ultimate...

1. Takie posty będę raportował od tego momentu, bo to się śmieszne przestaje robić, a zaczyna żałosne.

2. Czy to wersja finalna, czy bardzo wczesna? Bo chyba niezbyt zrozumiałeś...

2a. Mistrz, po dwóch screenach już jądro rozpracował, geniusz po prostu, heh...

3. Można nawet wybrać wersję Starter przy instalacji, nie widzę nic "zdrożnego" w nazwie Windows [numer] [odmiana].

 

Nawiasem mowiac widziale Toj temat i rozbawila mnie jedna kretynska wypowiedz ze do psajans starczy :D

Swoją drogą - Saper się dorobił znacznie lepszej grafiki [serio!] :E, doszły też inne gierki - tutaj MS się widać przykłada :Up_to_s:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Takie posty będę raportował od tego momentu, bo to się śmieszne przestaje robić, a zaczyna żałosne.

2. Czy to wersja finalna, czy bardzo wczesna? Bo chyba niezbyt zrozumiałeś...

2a. Mistrz, po dwóch screenach już jądro rozpracował, geniusz po prostu, heh...

3. Można nawet wybrać wersję Starter przy instalacji, nie widzę nic "zdrożnego" w nazwie Windows [numer] [odmiana].

 

 

Sam mowisz ze jest rozpoznawane jako 6.1 wiec z tego mniemam ze to ten sam kernel, a podmienic nazwy nie jest trudno. Zreszta wersje bardzo wczesne korzystaja z podstawowych narzedzi zeby jak najmniej czynnikow moglo powodowac konflikty a tu pelny system z all z visty. Co do wyboru rodzaju... skoro mozna wybrac przy instalacji to tym bardziej sklaniam sie ze to jakis wybajerzony przez nlite czy inne ustrojstwo system vistowy bo czemu niby twierdzisz ze oznaczenia beda takie same jak w visice?.No i system w fazie produkcji majacy sie ukazac za kilka lat ma juz do wyboru wersje instalacyjne? przemysl to co napisales a nie upieraj sie przy swoim :) 7 wyjdzie za rok czy 2. a developerom ktorzy go buduja napewno sie nawet jeszcze nie snia rozne wersje tego systemu bo jeszcze core nawet nie jest opracowana. Podaj argumenty i fakty ktore pokaza nam ze ten system to wersja rozwojowa 7( system jest wiekszy niz beta ale to pomijam) bo jak narazie to widze viste ultimate z zmieniona nazwa z wywalonym menu klasycznym poprzez nlite zapewne i przezroczystymi okienkami, zadnych faktow swiadczacych ze to 7 nie widze a wrecz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Prawda taka że każdy producent ma swoje lepsze i gorsze sockety, lepsze i gorsze momenty itp. Pamiętam jak miałem asrocki p67 pro 3 i z170 extreme 4. Ale to były mega fajne płyty🙂 ok, może nie były z najnizszej półki cenowej ale super się je użytkowało, a z170 extreme 4 z 6600k podkręconym na 4,5 GHz działa u mnie bezproblemowo od 8,5 roku. Tak więc nie można generalizować że jedna marka jest lepsza od drugiej w każdym sockecie.
    • https://ithardware.pl/aktualnosci/naukowcy_wiedza_jak_wyeliminowac_problem_wypalania_sie_oledow-32278.html
    • Od trzech lat posiadam tablet graficzny  XP-PEN Artist 22R Pro z którym mam spore problemy, bo PC go nie wykrywa - tablet jest podłączony przez USB-C i muszę najpierw odpiąć kabel USB od PC, podłączyć do smartfona, ponownie podpiąć do PC, jest dźwięk, wychodzi komunikat, że system nie rozpoznał sprzętu, muszę jeszcze zmieniać w ustawieniach ekranu z "rozszerz te ekrany" na "Powiel te ekrany" i ponownie na rozszerz i dopiero wtedy działa Teraz chodzi mi o coś innego: korzystam głównie z darmowego programu Krita i jest sporo rysunków, których nie da się kolorować, po prostu cała paleta barw w programie jest szara i nie da się wybrać żadnego koloru, kupiłem sobie w PDF kilkanaście rysunków do pokolorowania i z nimi jest to samo, są to pliki JPG (jpg) i czy można coś zrobić, np. jakoś zmienić typ pliku, żeby Krita go widziała i dało się kolorować?
    • Sprzedać, zażądać okupu, szantażować osoby z wycieku że upubliczni ich choroby np weneryczne (HIV, rzeżączka, kiła itp). Takie dane są bardzo cenne. 
    • Jakby takie szkolenie trwało z 2 tygodnie i by zwalniało mnie ze stosunku pracy z zachowaniem wynagrodzenia, plus miałbym do wyboru kilka terminów, to w sumie chciałbym jechać na takie szkolenie.  Zawsze jakiś nowy experience. Pracownicy ochrony zdrowia mieli takie coś niedawno lub mają cały czas. Znajoma położna była na takim szkoleniu. Nie wiem ile ono trwało, ale chyba dobrze się bawili.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...