Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Windows 7 - główny wątek, ale nieobowiązkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Haali nie ma w wersji 64bit, zresztą nie jest potrzebne przy MPC HC - sam w sobie zawiera obsługę wszystkich najpopularniejszych kontenerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jaki antywirus darmowy do 64bit polecacie, najlepiej PL. Trochę poczytałem ale nie wiem co instalować najmniej kłopotliwego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jaki antywirus darmowy do 64bit polecacie, najlepiej PL. Trochę poczytałem ale nie wiem co instalować najmniej kłopotliwego.

 

U siebie mam Avirę (denerwowac może wyskakujące przy aktualizacjach okienko reklamowe), nie narzekam, swoje dobrze robi. A w tandemie z Malwarebytes nie miałem jeszcze jakiś przykrych sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że Avira najlepszy z darmowych. Szkoda że nie PL ale jakoś trzeba będzie sobie poradzić z konfiguracją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konfiguracja Aviry jest tak skomplikowana że hej...

 

Wydawało mi się że chociaż podstawowa znajomość angielskiego w dzisiejszych czasach to minimum z minimum? A jak nie, od czego jest słownik ang-pol...

 

Ja używam już od ładnych paru lat Avasta. Na 7ce x64 SP1 u mnie bangla bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać byłeś w błędzie. Za moich czasów był rosyjski, w średniej miałem francuski z którego nie wiele pamiętam bo minęło już 20 lat od ukończenia.

Ze słownika korzystam bardzo często także o tym wiem.

W każdym razie dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam Avirę (denerwowac może wyskakujące przy aktualizacjach okienko reklamowe), nie narzekam, swoje dobrze robi. A w tandemie z Malwarebytes nie miałem jeszcze jakiś przykrych sytuacji.

 

Windows Registry Editor Version 5.00

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\safer\codeidentifiers\0\Paths\{f2425885-ad5b-4f27-bdff-9b0a7aba5940}]

"Description"=""

"SaferFlags"=dword:00000000

"ItemData"="C:\\Program Files\\Avira\\AntiVir Desktop\\avnotify.exe"

 

Zapisać jako *.bat, uruchomić, zaakceptować. Nie będzie okna reklamowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jako *.reg. *.bat to zazwyczaj pliki wsadowe, a nie wpisy rejestru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

czy uważacie ze jest sens kupowania teraz win 7 box? (ok. 530zł) do kolejnego kompa, czy lepiej poczekać na 8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przesiadłem się z XP na 7kę i nie mogę zdzierżyć dwóch rzeczy:

 

Pasek szybkiego uruchamiania - w XP po kliknięciu na miniaturę programu, uruchamiał się on NA KOŃCU paska, a miniatura pozostawała bez zmian.

W 7 po klinięciu na miniaturę, program uruchamia się W TYM SAMYM MIEJSCU gdzie była ta miniatura. Jak zmienić, żeby ten pasek nie był jednorazowy? (miniaturka zamienia się w uruchomiony program i więcej nie mogę ją klinąć, by otworzyć np 2 raz ten sam program)

 

Menu Start - w XP po kliknięciu na "Programy", to pokazywała się rozwijana lista. W 7 klikając na "wszystkie programy", lista otwiera się w tym samym oknie. Da się to jakoś zmienić na wzór XP?

 

Proszę nie śmiać się z moich próśb, ponieważ ciężko jest przyzwyczaić się do tylu "nowości na siłę".

 

Potrafi ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/ To o czym mówisz to nie pasek Quick Launch tylko nowość 7ki - przyklejone aplikacje. Aby przywrócić stary pasek szybkiego uruchomienia, zrób wszystko opisane w III punkcie tego tutorialu > http://www.osinfo.pl/windows_faq/windows-7/pasek-zadan-i-menu-start/jak-przywrocic-stary-wyglad-paska-zadan

2/ Nie ma możliwości ustawienia klasycznego menu Start. Można za to użyć coś co go emuluje > http://classicshell.sourceforge.net

 

Generalnie na początku faktycznie ciężko jest się przestawić na nowe funkcje (sam miałem z tym problem po przesiadce z XP na 7kę), ale teraz zdecydowanie wolę to co wprowadził Windows 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(miniaturka zamienia się w uruchomiony program i więcej nie mogę ją klinąć, by otworzyć np 2 raz ten sam program)
To akurat (tzn odpalenie kolejnego okna/instancji programu) robi się środkowym klikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...