Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Windows 7 - główny wątek, ale nieobowiązkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwny jakiś ten build 7077- performance mam oceniony na 2, a w 7000 miałem 3 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja 7077 to napewno wersja RC ? wiadomo moze kiedy bedzie nstepna nowsza wersja dostepna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wersja 7077 to napewno wersja RC ? wiadomo moze kiedy bedzie nstepna nowsza wersja dostepna ?

Już jest, a czy to będzie RC, będzie jak MS powie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wersja 7077 to napewno wersja RC ? wiadomo moze kiedy bedzie nstepna nowsza wersja dostepna ?

prawdopodobnie w przeciągu kilku godzin może min, trwa uploading :P:E

Jak na razie źródło było wiarygodne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak uruchomic 5.1 w sound blaster audigy podczas odtwarzania muzy? szukalem i nic konkretnego nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos jak uruchomic 5.1 w sound blaster audigy podczas odtwarzania muzy? szukalem i nic konkretnego nie mam

 

Zapewne musisz zmieć nakładkę na winampa foobara kopiująca dwa kanały na pozostałe w większości przypadków i tak będą działać Ci dwie pary satelitek i sub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z upgradem. Instalacja zatrzynuje się ostatnim punkcie (czyli transefrring data....) i nie chce isc dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką teraz wersje ściągać?

7077 czy jest jakaś nowsza? już nic nie rozumiem...

Ma ktoś sli?

bo mi na 7048 :E jakoś nie chce działać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaką teraz wersje ściągać?

7077 czy jest jakaś nowsza? już nic nie rozumiem...

Ma ktoś sli?

bo mi na 7048 :E jakoś nie chce działać :P

7077 - najnowsza angielska (język interfejsu) wersja.

7106 - wbrew pozorom tylko o jeden numerek wyżej od 7077, dostępne wersje chińskie oraz przerabiane z chn na eng (nie polecam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie instajację sterowników nvidii dla siódemki, czy vistowe lepiej instalować?

wersja 7077 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecacie instajację sterowników nvidii dla siódemki, czy vistowe lepiej instalować?

wersja 7077 ;)

aż do wycieku 7077 używałem vistowych - dopiero w 7077 przy odtwarzaniu wideo zniknęła pikseloza przy użyciu siódemkowych - na razie zostaję przy nich.

wypróbuj najpierw siódemkowe, jak coś będzie nie tak, zmień na vistowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla uprzedzenia gdyby ktoś próbował zabierać się za upgrade tej zmodowanej wersji win7 b7106 to informuję, że jest to nie możliwe ;)) krzyczy że nie taki język jest :

"You can’t do a typical upgrade using an installation disc that’s different from the language installed on your computer. Go online to see how to install Windows 7 and keep your files and settings."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Windows 7 Build 7106 Ultimate x86 32bit Milestone build Eng-Rus Handmade version! dostępny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Microsoft Windows 7 Build 7106 Ultimate x86 32bit Milestone build Eng-Rus Handmade version! dostępny :D

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla uprzedzenia gdyby ktoś próbował zabierać się za upgrade tej zmodowanej wersji win7 b7106 to informuję, że jest to nie możliwe ;)) krzyczy że nie taki język jest :

"You can’t do a typical upgrade using an installation disc that’s different from the language installed on your computer. Go online to see how to install Windows 7 and keep your files and settings."

 

Da się.

 

Dlatego się nie da 'tak łatwo’, ponieważ microsoft chce, aby wszyscy instalowali RC na 'czysto', a nie poprzez uprade (w/g ich częste problemy z kompatybilnością są spowodowane właśnie tymi upgrade'ami).

 

Jak chcesz instalować poprzez upgrade czytaj:

http://blogs.msdn.com/e7/archive/2009/04/0...experience.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma juz ktoś tego oficjalnego bulida 7106 rozni sie on czym w porownaniu do 7077 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma juz ktoś tego oficjalnego bulida 7106 rozni sie on czym w porownaniu do 7077 ?

Jezykiem chinskim :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się.

 

Dlatego się nie da 'tak łatwo’, ponieważ microsoft chce, aby wszyscy instalowali RC na 'czysto', a nie poprzez uprade (w/g ich częste problemy z kompatybilnością są spowodowane właśnie tymi upgrade'ami).

 

Jak chcesz instalować poprzez upgrade czytaj:

http://blogs.msdn.com/e7/archive/2009/04/0...experience.aspx

:E za późno. Usunąłem już obraz. Z resztą z relacji w internecie jest kupa błędów w tym "zangielszczeniu" i wiele rzeczy posiada chińskie krzaczki...

Będzie w ogóle b7106 ENG ? Czy tylko chińską wypuścili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:E za późno. Usunąłem już obraz. Z resztą z relacji w internecie jest kupa błędów w tym "zangielszczeniu" i wiele rzeczy posiada chińskie krzaczki...

Będzie w ogóle b7106 ENG ? Czy tylko chińską wypuścili?

 

 

Nie liczyłbym na to.

 

Prędzej ujrzysz oficjalną RC po ENG czyli Build 7077 nazwany Build 7106.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie liczyłbym na to.

 

Prędzej ujrzysz oficjalną RC po ENG czyli Build 7077 nazwany Build 7106.

Hmm.. jak dla mnie cały Build 7077 to porażka 3/4 rzeczy które po przesiadce z 7000 na 7068 zaczęło poprawnie funkcjonować to w najnowszej odsłonie leży kompletnie ;) nie wyjaśnione nigdzie w internecie błędy z kosmosu itp. zmusiły mnie do odłączenia dysku i powrót na Viste [niestety]. Sugerujesz że nic nowego nie wniesie przydomek RC od M$ ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję, iż będzie trzeba czekać na wersję RTM i dopiero tą wersję ja zainstaluję na dysku, a nie na wirtualnej maszynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś 3Dmark06 na 7? Na viscie miałem 19500, a na 7077 19200. Oba systemy x64. Poza tym nie mogę uruchomić ani daemon toola ani alcohola 120. Przy instalce jest napisane żę musi się zrestartować, po restarcie znowu że musi się zrestartować itd, itd.. i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Keken ona głupia poleciała na kasę , a polityk jak to polityk degenerat  @Szambo trzeba dać im jak najszybciej szansę żeby ustalić czy w Polsce jest jest szansa na zmiany na lepsze , przez 4 lata napewno nie narobią większych szkód od PiSu   
    • Wybacz ale stwierdzenie "Nikt im nie dał szansy czegoś spróbować ale krytyka leci jakby rządzili 10 lat i rujnowali kraj" jest tak infantylne, że aż zęby bolą, wygrają wybory będą rządzić i wprowadzać swoje pomysł, tyle i aż tyle. Konfederacja miała szansę po wyborach ustwić się z wiatrem popierać sensowne pomysły rządu, głupie krytykować, nie wyskakiwać z debilizmami i budować poparcie w elektoracie centrum, ale po co lepiej latać z gaśnicą, wpychać na listy wielbicieli Putina, antyszczepionkowców i cała plejadę wyznawców teorii spiskowych, a potem krzyczeć że się ma świetne pomysły, tylko nikt nam nie dał szansy rządzić. Twój problem polega na tym, że uważasz że ty masz racje i konfederacja którą lubisz też ma racje, ma świetne pomysły i ich rządy to będzie wielkie szczęście dla Polski, świata i całej galaktyki, pech polega na tym że większość obywateli tego kraju jest zdania odmiennego. Tu niema dawania szansy, tu są wybory i ich wygrywanie samemu lub w koalicjach. Chcesz koalicję Konfederacji i kilku ugrupowań ale bez PO, PIS i lewicy, zostaje Hołownia i PSL z liczących się ugrupowań, widzisz tą koalicję bo ja nie. Konfederacja jeżeli chce rządzić, musi wyjść z ofertą do centrum, jak będzie siedziała okrakiem na barykadzie na prawo od PIS licąc na młodych gniewnych, i ludzi z problemami powiedzmy psychiatrycznymi to się nigdy nie doczeka, bo młodzi gniewni, zmieniają się po latach w starszych rozsądniejszych i niestety konfederacja niema już dla nich żadnej oferty, bo proza życia zmienia perspektywe, a twardy elektorat w postaci wiebicieli rosji czy teorii spiskowych niestety nie wystarczy, co pozycja Konfederacji na scenie politycznej pokazuje raz za razem.
    • W tamtych rejonach to regularnie się tłuką, a raczej "szturchają". Nic niezwykłego, ale oczywiście media powiedzą że zaraz wojna w Polsce bo Iran puścił drony XD
    • Ale naprawdę mimo iż bym chciał... Ciężko nazwać KONFEDERACJĘ jakąś porządną alternatywą. Oni są strasznie niespójni. Mają świrów gadających jakieś kocopoły i często przedstawiają jakieś ideały, które w połączeniu z rzeczywistością wypadną blado.
    • Wiadomo. Póki co mam kartę, która mi została i zasiłkę.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...