Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GnieznoHacker

Podanie o egzamin Poprawkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , czy ktoś mógł mi podać wzór o egzamin poprawkowy, jestem na etapie 2 klasy LO i mam niedostateczny z matematyki, poszedłbym do sekretariatu ale mieszkam dość daleko od szkoły, a podanie musi być na jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się uczyć a nie :E

 

 

A tak na poważnie to nie mogłeś wziąć dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj ... ? chyba nie dowiedziałeś się dzisiaj że masz tą banie nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak ale nie we wszystkich szkołach trzeba pisać podanie.....

w żadnej nie trzeba pisać. "Poprawka" jednego przedmiotu należy się z urzędu.

 

Podanie powinien napisać jesli, w przypadku zawalenia poprawki, chce powtarzać klasę w tej szkole, w której uczy się obecnie. I radzę to podanie jednak napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a podanie to jak podanie. jeśli szkoła nie daje konkretnego wzoru to piszesz normalne podanie a jak wygląda podanie to już chyba wiesz????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w żadnej nie trzeba pisać. "Poprawka" jednego przedmiotu należy się z urzędu.

 

Podanie powinien napisać jesli, w przypadku zawalenia poprawki, chce powtarzać klasę w tej szkole, w której uczy się obecnie. I radzę to podanie jednak napisać.

 

I tu się mylisz bo nie każdy chcę w ogóle pisać poprawkę, a ci co chcą to piszą podanie i dostają z miejsca. Niektórym po prostu to wisi i dla pewności jest właśnie to podanie że ci zależy Natomiast jak ktoś ma dwie gały to piszę podanie i musi czekać czy mu pozwolą pisać czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz WZÓR:

 

 

 

Jan Pechowiec Poznań, 28 lutego 2000r.

Informatyka, I rok, studia dzienne

Nr albumu 131313

ul. Sztrase 13/13

13-013 City

tel.: .....

 

 

Prodziekan ds. kształcenia

dr hab. inż. Zbyszko Królikowski

Wydział Informatyki i Zarządzania

w miejscu

 

 

 

 

Zwracam się z prośbą o egzamin komisyjny z przedmiotu pt.:

 

Wprowadzenie do informatyki

 

prowadzonego przez dra hab. inż. Jerzego Nawrockiego, prof. PP. Moje problemy

z egzaminem wynikały głównie z tutaj podać główne powody, np.

kłopoty zdrowotne, różnica między nauką w szkole

średniej a studiowaniem, .. . Ufam, że egzamin komisyjny da mi szansę

pozytywnego rozliczenia się z przedmiotem.

 

 

 

Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia,

 

podpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu się mylisz bo nie każdy chcę w ogóle pisać poprawkę, a ci co chcą to piszą podanie i dostają z miejsca. Niektórym po prostu to wisi i dla pewności jest właśnie to podanie że ci zależy Natomiast jak ktoś ma dwie gały to piszę podanie i musi czekać czy mu pozwolą pisać czy nie.

Wierz mi, nie mylę się. Akurat o poprawkach to coś wiem. Natomiast jak ma dwie gały to sprawa jest rozpatrywana indywidualnie i szkoła wcale nie musi się zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet o 1 poprawkę potrzebne jest podanie. Nie potrzeba podawać żadnych powodów, moim zdanie jest to tylko po to, żeby dyrekcja wiedziała ile osób podchodzi do poprawki. Przecież to nie jest obowiązek, tylko prawo. Ja np napisałem coś takiego, i wystarczyło:

Zwracam się z prośbą o umożliwienie mi pisania egzaminu poprawkowego z fizyki, prowadzonej przez mgr ***.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nawet o 1 poprawkę potrzebne jest podanie. Nie potrzeba podawać żadnych powodów, moim zdanie jest to tylko po to, żeby dyrekcja wiedziała ile osób podchodzi do poprawki. Przecież to nie jest obowiązek, tylko prawo. Ja np napisałem coś takiego, i wystarczyło:

Zwracam się z prośbą o umożliwienie mi pisania egzaminu poprawkowego z fizyki, prowadzonej przez mgr ***.

 

i to w zupełności wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • ASUS jeszcze piszczy jak go wyłączysz. w standby jest okej, ale po wyłączeniu wyje
    • Obejrzałem tylko dla walorów Sydney Sweeney. Komedia romantyczna jak z szablonu. Ten motyw był grany wiele razy. Słaba chemia pomiędzy bohaterami, a rodzinka dość denerwująca. Najlepszy był klon Haalanda.
    • Tylko najtansze wersje maja zablokowane aktualizacje. https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/alienware-aw3225qf  
    • Ja tam wychodzę z założenia, żeby trochę dołożyć do mobo i nie kupować tych najtańszych, jak ktoś siedzi trochę dłużej na podstawce, żeby poniżej jak zajdzie potrzeba móc tam wsadzić coś naprawdę mocnego, mimo że na ten moment kupujemy coś pokroju 7500F. Nie raz widziałem, że ktoś na słabszej płycie, która była tylko 150-200zł tańsza od dużo lepszej, po latach wsadził coś mocniejszego z większą ilością rdzeni i nagle sekcja zamiast 50 stopni ma ponad 80. Więc jak już ktoś się przenosi z AM4 na AM4 to niech aż tak bardzo nie oszczędza na tej płycie, bo później sobie tam wsadzi jakiegoś 8800X3D i nie będzie miał żadnych problemów.  Sam też jak Ty kupiłem 4 lata temu MSI Gaming Plus z tym, że X570 i był to jeden z tańszych X570 z sekcją pewnie gorszą niż wypasione B550 i dałem za nią równo 725zł, ale miała już ALC1220. Siedziałem tam do niedawna na starym Ryzenie 3700X i też mnie trochę kusiło przejście na AM5. Ale do mojego grania stwierdziłem, że wykrzesam jeszcze co się da z AM4, pewnie mnie co niektórzy zjecie, ale kupiłem 5800X3D chyba niecałe dwa tygodnie temu. Na starego 3700X już jest chętny za 450zł na wtorek po świętach, więc potraktujmy to, że dopłata to 750zł. Temperatury na sekcji podczas Cinebenchu mam w okolicach 49-50 stopni, w grach to nawet nie mówię, a widziałem jak niektórzy na płytach 200zł tańszych mieli ponad 80 i jestem zadowolony. Tak więc jak na pewno nie ma co dzisiaj polecać komuś "martwej" podstawki jak ktoś składa zestaw od nowa, ale nie do końca za wszelką cenę trzeba od razu iść w AM5, gdy komuś zależy żeby tanio zrobić upgrade samego procka, no i wszystko zalezy ile ta dopłata wyniesie. Ten 5800X3D w rozdzielczości i fpsach jakich gram starczy mi jeszcze na dość dług, mimo, że ma dwa lata jest naprawdę spoko i dopiero jak mi zacznie brakować mocy ze strony CPU zmienię na AM5 i jakiegoś dobrego X3D. Na ten moment przesiadka z dopłatą 750zł moim zdaniem całkiem w porządku, patrząc na ile zyskałem w grach.
    • Ja się dziwie tym młodym PiSiorom, co dostali posadki w ministerstwach. Ja rozumiem, że jak się kradnie to tak aby nikt nie mógł nas połączyć z tym faktem. Oni podpisywali różne dokumenty swoim nazwiskiem, łamali własne regulaminu/ustawy itd. Przecież te wałki z tym funduszem są tak oczywiste, że głowa mała. Taki Woś czy ten śmieszny Harry Potter z MF byli tylko pionkami w grze.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...