Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GnieznoHacker

Podanie o egzamin Poprawkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , czy ktoś mógł mi podać wzór o egzamin poprawkowy, jestem na etapie 2 klasy LO i mam niedostateczny z matematyki, poszedłbym do sekretariatu ale mieszkam dość daleko od szkoły, a podanie musi być na jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się uczyć a nie :E

 

 

A tak na poważnie to nie mogłeś wziąć dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj ... ? chyba nie dowiedziałeś się dzisiaj że masz tą banie nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak ale nie we wszystkich szkołach trzeba pisać podanie.....

w żadnej nie trzeba pisać. "Poprawka" jednego przedmiotu należy się z urzędu.

 

Podanie powinien napisać jesli, w przypadku zawalenia poprawki, chce powtarzać klasę w tej szkole, w której uczy się obecnie. I radzę to podanie jednak napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a podanie to jak podanie. jeśli szkoła nie daje konkretnego wzoru to piszesz normalne podanie a jak wygląda podanie to już chyba wiesz????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w żadnej nie trzeba pisać. "Poprawka" jednego przedmiotu należy się z urzędu.

 

Podanie powinien napisać jesli, w przypadku zawalenia poprawki, chce powtarzać klasę w tej szkole, w której uczy się obecnie. I radzę to podanie jednak napisać.

 

I tu się mylisz bo nie każdy chcę w ogóle pisać poprawkę, a ci co chcą to piszą podanie i dostają z miejsca. Niektórym po prostu to wisi i dla pewności jest właśnie to podanie że ci zależy Natomiast jak ktoś ma dwie gały to piszę podanie i musi czekać czy mu pozwolą pisać czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz WZÓR:

 

 

 

Jan Pechowiec Poznań, 28 lutego 2000r.

Informatyka, I rok, studia dzienne

Nr albumu 131313

ul. Sztrase 13/13

13-013 City

tel.: .....

 

 

Prodziekan ds. kształcenia

dr hab. inż. Zbyszko Królikowski

Wydział Informatyki i Zarządzania

w miejscu

 

 

 

 

Zwracam się z prośbą o egzamin komisyjny z przedmiotu pt.:

 

Wprowadzenie do informatyki

 

prowadzonego przez dra hab. inż. Jerzego Nawrockiego, prof. PP. Moje problemy

z egzaminem wynikały głównie z tutaj podać główne powody, np.

kłopoty zdrowotne, różnica między nauką w szkole

średniej a studiowaniem, .. . Ufam, że egzamin komisyjny da mi szansę

pozytywnego rozliczenia się z przedmiotem.

 

 

 

Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia,

 

podpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu się mylisz bo nie każdy chcę w ogóle pisać poprawkę, a ci co chcą to piszą podanie i dostają z miejsca. Niektórym po prostu to wisi i dla pewności jest właśnie to podanie że ci zależy Natomiast jak ktoś ma dwie gały to piszę podanie i musi czekać czy mu pozwolą pisać czy nie.

Wierz mi, nie mylę się. Akurat o poprawkach to coś wiem. Natomiast jak ma dwie gały to sprawa jest rozpatrywana indywidualnie i szkoła wcale nie musi się zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet o 1 poprawkę potrzebne jest podanie. Nie potrzeba podawać żadnych powodów, moim zdanie jest to tylko po to, żeby dyrekcja wiedziała ile osób podchodzi do poprawki. Przecież to nie jest obowiązek, tylko prawo. Ja np napisałem coś takiego, i wystarczyło:

Zwracam się z prośbą o umożliwienie mi pisania egzaminu poprawkowego z fizyki, prowadzonej przez mgr ***.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nawet o 1 poprawkę potrzebne jest podanie. Nie potrzeba podawać żadnych powodów, moim zdanie jest to tylko po to, żeby dyrekcja wiedziała ile osób podchodzi do poprawki. Przecież to nie jest obowiązek, tylko prawo. Ja np napisałem coś takiego, i wystarczyło:

Zwracam się z prośbą o umożliwienie mi pisania egzaminu poprawkowego z fizyki, prowadzonej przez mgr ***.

 

i to w zupełności wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...