Forum PCLab.pl: Kseon Optivum [nabor do szkol] - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Kseon Optivum [nabor do szkol] pytanie Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   exootic Ikona

• :ASD
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 18 Czerwiec 2008 - 15:34

Czy ewentualny błąd, przy zaznaczaniu przedmiotów nadobowiązkowych ma jakiś wpływ na rekrutację? Mam już mętlik w głowie, kazdy mowi co innego nt. religii i drugiego języka obcego w gimnazjum...

#2 Gość_Knife_*

• Grupa: Goście

Napisany 18 Czerwiec 2008 - 15:38

Nie rozumiem dokladnie o co Ci chodzi? Nie przypominam sobie zebym wybieral jakies przedmioty nadobowiazkowe podczas rejestracji. Pamietam tylko, ze moglem wybrac jakich jezykow ewentualnie chcialbym sie uczyc. I jaki wg Ciebie moglo by to miec wplyw? Poza tym to religia i drugi jezyk obcy jest obowiazkowy. Ja teraz uczylem sie w gimnazjum teoretycznie nimieckiego ale w sredniej zaczynam od podstaw.

Ten post był edytowany przez Knife dnia: 18 Czerwiec 2008 - 15:40

#3 Użytkownik jest niedostępny   exootic Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2008 - 15:40

Chodzi o te pola do zaznaczania, przy miejscu gdzie wpisujemy oceny. Wedlug instrukcji powinno sie postawić "ptaszka" obok przedmiotow, ktore sa wpisane w polu "dodatkowe zajęcia edukacyjne" na swiadectwie. Czy osoba, ktora weryfikuje te oceny z neta na podstawie kopii swiadectwa, poprawia to wszystko w przypadku ewentualnych niezgodnosci?

Ten post był edytowany przez exootic dnia: 18 Czerwiec 2008 - 15:43

#4 Gość_Knife_*

• Grupa: Goście

Napisany 18 Czerwiec 2008 - 15:55

Rozumiem, ze Twoja szkola nie wyrecza uczniow? W takim wypadku ja nic nie powiem, bo nie mam pojecia jak to wyglada. My niczym nie musimy sie przejmowac, bo wszystko robi za nas sekretarka :E Sprawdzilem u siebie i mam zaznaczony przedmiot nadobowiazkowy tylko 1 - religie.

#5 Użytkownik jest niedostępny   exootic Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2008 - 15:58

Patrze na swiadectwo z 1 i 2 gimnazjum, mam tam w dodatkowych zajeciach j. angielski, a j. niemiecki wpisany normalnie. Postawie wiec "ptaszka" przy religii i angielskim. Mysle ze powinno byc dobrze. Knife - dzieki, w pewnym stopniu rozwiałeś moje watpliwosci.

Ten post był edytowany przez exootic dnia: 18 Czerwiec 2008 - 15:58

Strona 1 z 1