Skocz do zawartości
qb3k

Monitory i telewizory do 360tki

Rekomendowane odpowiedzi

Jedź, zobacz.

Ale za te pieniądzę jeśli będzie wszystko OK z obrazem to zdecydowanie warto.

Tylko jeszcze pamiętaj o możliwościach i realizacji napraw gwarancyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeszcze pamiętaj o możliwościach i realizacji napraw gwarancyjnych.

36 miechów door to door.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 miechów door to door.

chcesz oszczedzic i kupic tv jakiejs egzotycznej firmy - twoj wybor, twoje pieniadze ;)

osobiscie wolalem dolozyc pare stowek i nie miec problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcesz oszczedzic i kupic tv jakiejs egzotycznej firmy - twoj wybor, twoje pieniadze ;)

osobiscie wolalem dolozyc pare stowek i nie miec problemow

Egzotycznej? A tam gadasz... Przecież nie kupię 32 cali za 2000 złotych. Na łeb nie upadłem.

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy kurna pieprzycie ;| ?!

dla waszej wiadomości firma Mirai, to marka stworzona przez firmę CMO, która jest trzecim największym producentem paneli LCD na świecie. Firma jest jednocześnie największym konkurentem producentów koreańskich. Technologicznie jest to leader na rynku (CMO pierwszy stworzył panel LCD 56" o rozdzielczości 8 Mpikseli). Mirai to konkurent (jakościowy) do LG, Samsunga, Panasonica . Nie jest to jeszcze znany produkt, ale to tylko kwestia czasu.... Ale oczywiście są przemądrzałki które nigdy nie widziały tego tv w akcji i krytykują :/ moim zdaniem dziecinada. matryce firm takich jak np. lg, samsung noszą nazwe np : Hungawa, Quanta itd

ja widziałem ten tv u kolegi u którego mieszkałem około tygodnia ... pojechałem po xboxa by sprawdzić jak razem pracują, bo chciałem kupić taki sam (mowa o mirai dtl-632 e500) obraz po prostu miooooodzio ... najlepszy wybór w tej cenie . szczerze polecam ja bede go niedlugo sam zamawial.

koniec tej wyczerpującej wypowiedzi

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co wy kurna pieprzycie ;| ?!

To przemądrzałka Ci odpowie - w TV LCD matryca to nie wszystko jest jeszcze coś takiego jak elektronika. I to, że ktoś robi duuuże matryce, to nie znaczy, że TV będzie miodzio.

I to tyle w tym temacie ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co wy kurna pieprzycie ;| ?!

dla waszej wiadomości firma Mirai, to marka stworzona przez firmę CMO, która jest trzecim największym producentem paneli LCD na świecie. Firma jest jednocześnie największym konkurentem producentów koreańskich. Technologicznie jest to leader na rynku (CMO pierwszy stworzył panel LCD 56" o rozdzielczości 8 Mpikseli). Mirai to konkurent (jakościowy) do LG, Samsunga, Panasonica . Nie jest to jeszcze znany produkt, ale to tylko kwestia czasu.... Ale oczywiście są przemądrzałki które nigdy nie widziały tego tv w akcji i krytykują :/ moim zdaniem dziecinada. matryce firm takich jak np. lg, samsung noszą nazwe np : Hungawa, Quanta itd

ja widziałem ten tv u kolegi u którego mieszkałem około tygodnia ... pojechałem po xboxa by sprawdzić jak razem pracują, bo chciałem kupić taki sam (mowa o mirai dtl-632 e500) obraz po prostu miooooodzio ... najlepszy wybór w tej cenie . szczerze polecam ja bede go niedlugo sam zamawial.

koniec tej wyczerpującej wypowiedzi

pzdr

No i dzięki stary za info. Bo właśnie E500 mnie interesuje. A z ta elektroniką to Miłek nie przesadzaj. Dla mnie liczy się tylko tyle jak obraz wygląda. Elektronikę słabą to pewnie miały modele przed V200 jakieś t coś tam. Każda kolejna rewizja ma zapewne wprowadzane zmiany jak kolejne rewizję głupiego Samsunga za którego muszę płacić znacznie więcej bo marka firmy tyle kosztuje.

 

PS: Egzotyczna to jest dla mnie Manta. I poczytajcie sobie kokretnie o TV Mirai na forach bo widzę, że wielu nawet nie wie czym jest ta nowa marka na europejskim rynku.

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gooral - pierdzielenie - od dwóch lat nic nie słyszę o TV Mirai, tylko to, że spółka matka stworzyła po raz pierwszy na świecie matrycę 56''. I powtarza się to w kółko.

A co do elektroniki i jej wagi w TV to się mylisz - jest ważniejsza niż matryce, bo matryce to praktycznie większość firm ma te same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gooral - pierdzielenie - od dwóch lat nic nie słyszę o TV Mirai, tylko to, że spółka matka stworzyła po raz pierwszy na świecie matrycę 56''. I powtarza się to w kółko.

A co do elektroniki i jej wagi w TV to się mylisz - jest ważniejsza niż matryce, bo matryce to praktycznie większość firm ma te same.

Ale ja ci mówię o tym, że obraz jest dobry a ty mi że elektronika jest w Mirai'ach słaba. Skoro obraz jest dobry to elektronika zła byc nie może nie? Czy może to działa inaczej według ciebie?

 

Ja nigdy nic nie mówiłem o tej matrycy 56". Dla mnie to żaden atut nieznanej firmy. Ważne są opinie o obecnych produktach, które ceną bija na głowę produkty Sony i Samsunga, a jakościa obrazu nie odstają od wyżej wymienionych. A jeśli nawet odstają to nieznacznie i dla mnie jako gracza liczy się tak naprawdę tylko obraz po VGA w 1360-768 i obraz SD z anteny bo n-ki nie mam i na razie nie zamierzam mieć.

 

Tu sobie poczytaj o tych TV. Konkretne modele wyszczególnione. Zamieszczone są tam również wrażenia z użytkowania modeli V200 i E500 jak również starszych niedopracowanych T32114 itp.

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro obraz jest dobry to elektronika zła byc nie może nie?

Oczywiście, że może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem , kumpel wygrał tą aukcje http://www.allegro.pl/item383228111_lcd_tv...hdmi_hd_fv.html

i gierce wyglądają trochu lepiej niż na Samsungu klasy R (osobiście sprawdzone).

Co do głośników to powiem , że wydobywa się z nich dźwięk o niebo lepszy jak na w/w S.

Edytowane przez kulizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie kupię 32 cali za 2000 złotych. Na łeb nie upadłem.

na forach o tematyce hd powiedzieliby ci, ze upadles na leb biorac mirai

 

aczkolwiek prawda jest taka, ze dopoki nie postawi sie kilku tv obok siebie, wyswietlajacych ten sam obraz, ciezko wylapac wady nawet slabego tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej patrzy się pod kąt tym bardziej widać na jakiej matrycy jest zbudowany telewizor. To tylko przykład ;)

Np. mój monitor PVA pod względem kątów deklasuje wszystkie TNki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Im bardziej patrzy się pod kąt tym bardziej widać na jakiej matrycy jest zbudowany telewizor. To tylko przykład ;)

Np. mój monitor PVA pod względem kątów deklasuje wszystkie TNki ;)

ale tez tv nie kupuje sie po to, zeby patrzec na niego pod katem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj oglądać film z 3-4 kumplami i z 2 dziewczynami na matrycy TN, nie wykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co mi to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie oglądałeś w grupe "fajnych :E" filmów? :pimp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech tam... różnice między kątem widzenia 160 a 178 stopni. Chyba, że masz 360 Fistach albo i więcej :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj oglądać film z 3-4 kumplami i z 2 dziewczynami na matrycy TN, nie wykonalne.

w ogladaniu filmu ze znajomymi nie chodzi glownie o jego obejrzenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no sleeper, nie wnikam co wy tam robicie nawet przy scenach z Armagedonu, ale mówie, że spróbujcie obejrzeć wygodnie film na TNce, bo kolorów to niezbyt wiele będzie, a na PVA mam cool ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam oryginalne filmy na dvd na telewizorze O_o. Po co Ci Fisiu komputer do odtwarzania filmów, hę? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na forach o tematyce hd powiedzieliby ci, ze upadles na leb biorac mirai

 

oczywiście ... drogi chłopcze wejdz na strone google.pl , w wyszukiwarce wpisz fraze : mirai 632-e500 lub v200 ( bo o tych mowimy ) i poczytaj jak ludzie duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo bardziej obeznani od ciebie dyskutują na temat tych tv, jest wśród nich taki typek co testuje tv dla jakiejś gazety czy stronki i on bardzo zachwalał oba modele ...

niemoge czytać tego co ty piszesz bo mnie to ... denerwuje . idź zaszyj sie w swoim pokoiku 2x2 m i graj na xbox'ie ... -.-

ps. nie zapomnij o pieluszkach, bo wychodząc do łazienki tracisz czas , lepiej sobie pograj dłużej . zobacz które najlepiej chłoną :*

Edytowane przez konradinho94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam oryginalne filmy na dvd na telewizorze O_o. Po co Ci Fisiu komputer do odtwarzania filmów, hę? :Up_to_s:

Na przykład do odtwarzania filmów, słuchania muzyki itp.

 

Nie zawsze ja filmy mam więc przynoszą koleżanki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ... drogi chłopcze wejdz na strone google.pl , w wyszukiwarce wpisz fraze : mirai 632-e500 lub v200 ( bo o tych mowimy ) i poczytaj jak ludzie duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo bardziej obeznani od ciebie dyskutują na temat tych tv, jest wśród nich taki typek co testuje tv dla jakiejś gazety czy stronki i on bardzo zachwalał oba modele ...

niemoge czytać tego co ty piszesz bo mnie to ... denerwuje . idź zaszyj sie w swoim pokoiku 2x2 m i graj na xbox'ie ... -.-

ps. nie zapomnij o pieluszkach, bo wychodząc do łazienki tracisz czas , lepiej sobie pograj dłużej . zobacz które najlepiej chłoną :*

chlopcze o czym ty do mnie rozmawiasz? widac, ze wakacje sa, bo juz trolle sie zlaza na fora

 

od kiedy to jeden facet, ktory pisze do gazety jest wyrocznia?

 

sam chcialem niedawno kupic tv od mirai, ale ludzie z for o hd, ktorzy sie naprawde tym interesuja, dosc szybko przekonali mnie, "zebym w to nie wdeptywal"

 

ale wolnosc tomku w swoim domku, dla pelni szczescia zakupu tv mirai dokonajcie w tesco - wtedy macie najlepsza jakosc za najlepsza cene

 

ps. jak cie denerwuja posty, nie pisane do ciebie - najwyzszy czas sie przewietrzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...