Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

robik557

Nie mogę wysyłać sms

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kartę w plusie i k750i. Dziś od rana nie mogę wysyłać sms ale mogę dzwonić, wysyłać wiadomości obrazkowe itp. Patrzyłem na innym telefonie i jest to samo. Również porównywałem ustawienia z analogiczną kartą i też jest to samo, Wiec w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

centrum wiadomości wpisane poprawnie? +48 601 000 310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź ze strony SE ściągnij SEUSa - program do aktualizacji oprogramowania. Zdecydowanie jest to wina oprogramowania. Aktualizacja na 99% pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weź ze strony SE ściągnij SEUSa - program do aktualizacji oprogramowania. Zdecydowanie jest to wina oprogramowania. Aktualizacja na 99% pomoże.

 

To nie jest wina oprogramowania, bo na innym telefonie z tą samą kartą sim występuje ten problem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Era tez tak miala.

 

Musisz isc do salonu, nie ma rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze też mam taki problem ;/ chciałam sobie naprawić wap, naprawiłam ale nie mogę wysłać sms :mad2: też mogę dzwonić, wysyłać wiadomości obrazkowe ale sms nie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie zadzwonić do obsługi klienta i tam Wam odblokują sms-y. Mój mąż wczoraj miał ten sam problem, ale zadzwonił do Ery i teraz ma pełnosprawny telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję rozwiązanie problemu dla potomnych. Trzeba wejść kolejno:

USTAWIENIA TELEFONU->ŁĄCZNOŚĆ->KOMUNIKACJA DANYCH->DOSTĘP WIADOMOŚCI TEKSTOWYCH i następnie z GPRS przestawić na GSM

 

Nazwy zakładek dla K750i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj wieczorem jest to samo w plusie - zablokowana mozliwosc wysylania smsow na pol godziny, potem mozna wyslac jednego dwa smsy i znowu to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam to samo co poprzednicy... i nie wiem dlaczego prosze o pomoc , nie moge wysylac sms a mam se w595

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale odkop. :E

 

Mam Plusa i smsy mogę wysyłać bez problemu. Może to jakis lokalny problem. Może na skutek tych duzych mrozów nadajnik w którego jestes zasiegu nie działa jak trzeba i przez to tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To logiczne, że stacje bazowe nie są z gumy potrafią padać, z resztą jak ich "genialny system bilingowy". Czasami warto zgłaszać takie problemy do Plusa na e-mail, dzięki temu będą wiedzieli w jakich lokalizacjach i ich stacje bazowe nie oferują dobrej przepustowości łącza, wtedy ewentualnie mogą coś poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie mi podać jak to naprawić w nokii 6280?? Za odpowiedź będę bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...