Skocz do zawartości
omgwtf

Reprezentacja Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

SKŁAD:

 

Najnowszy skład (Irlandia - Polska) prezentuje się następująco:

 

Łukasz Fabiański - Marcin Wasilewski, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Jakub Wawrzyniak, Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Łukasz Garguła, Jacek Krzynówek, Rafał Boguski, Paweł Brożek.

 

WYNIKI TYLKO NASZEJ REPREZENTACJI!

 

Towarzyskie:

* Polska 0:1 Ukraina (20.08.08r)

* Irlandia 2:3 Polska (20.11.08r)

 

Eliminacje do Mistrzostw Świata 2010 RPA:

ms_2010_rpa.jpg

 

 

* Polska 1:1 Słowenia (6.09.08r)

* Polska 2:0 San Marino (10.09.08r)

* Polska 2:1 Czechy (11.10.08r)

* Polska 1:2 Słowacja (15.10.08r)

Edytowane przez omgwtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, szkoda gadać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O, Żurawski się w szmatławcach chwalił, że chciałby grać na Mundialu :E A redaktorek trochę niepoinformowany, bo Maciuś zadał mu pytanie, czy widział 34 letniego napastnika na Mundialu. Redaktorek powiedział że nie. A Larsson? :E I to w pierwszej 11 grał, wikia potwierdza http://pl.wikipedia.org/wiki/Henrik_Larsson

 

Ciekawe czy Bąk będzie grał na mundialu :E

Edytowane przez omgwtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znając życie to napewno. Myślę jednak że na początkowe mecze eliminacyjne będzie grał w pierwszej 11. Potem jakbyśmy awansowali do MŚ to nie dostałby powołania(tak jak było z Kłosem czy Frankiem). Ja osobiście dawno bym go skreślił jego era mineła już dawno.

 

A nie wiecie co dzieje się z Frankowskim? Nadal gra w USA?

Edytowane przez Wenzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O, Żurawski się w szmatławcach chwalił, że chciałby grać na Mundialu :E A redaktorek trochę niepoinformowany, bo Maciuś zadał mu pytanie, czy widział 34 letniego napastnika na Mundialu. Redaktorek powiedział że nie. A Larsson? :E I to w pierwszej 11 grał, wikia potwierdza http://pl.wikipedia.org/wiki/Henrik_Larsson

 

Ciekawe czy Bąk będzie grał na mundialu :E

Nie ma co obrażać Larssona porównaniami do Żurawskiego - mam tu na myśli przebieg kariery i umiejętności w jej szczytowym momencie, to pierwsza sprawa. Druga jest taka, że wystawiając szwedzkiego weterana w pierwszym składzie na Euro liczono właśnie na doświadczenie, instynkt itd. I się przeliczono - wieku i zdrowia nie da się oszukać, Larsson grał po prostu marnie.

 

A Żurawskiego nie chcę już nigdy widzieć w kadrze, ani na żadnym Mundialu, ani w eliminacjach do niego. Na ilu jeszcze wielkich imprezach musi kompletnie zawieść, żeby dał nam wreszcie spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znając życie to napewno. Myślę jednak że na początkowe mecze eliminacyjne będzie grał w pierwszej 11. Potem jakbyśmy awansowali do MŚ to nie dostałby powołania(tak jak było z Kłosem czy Frankiem). Ja osobiście dawno bym go skreślił jego era mineła już dawno.

 

A nie wiecie co dzieje się z Frankowskim? Nadal gra w USA?

Franuś gra w MLS... ogony niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż on już ponad 34 lata ma, dobrze mówię? Już dawno powinien stać się biznesmenem jakimś albo asystentem w sztabie któregoś z klubów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O, Żurawski się w szmatławcach chwalił, że chciałby grać na Mundialu :E A redaktorek trochę niepoinformowany, bo Maciuś zadał mu pytanie, czy widział 34 letniego napastnika na Mundialu. Redaktorek powiedział że nie. A Larsson? :E I to w pierwszej 11 grał, wikia potwierdza http://pl.wikipedia.org/wiki/Henrik_Larsson

 

Ciekawe czy Bąk będzie grał na mundialu :E

 

Taa, niech jeszcze Latę i Bońka wezmą :E To idzie młodość przecież, wydaje mi się, że do MŚ Bąka może zastąpić Kokoszka, bo chłopak ma talent, a o zastępstwo dla Żurawia, szczególnie w obecnej formie, nie powinno być trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni tego Jelenia i Brożków spróbować. Powinni więcej towarzyskich meczy z mocniejszymi zespołami robić (Chorwacja, Niemcy, Rosja, Czechy, Szwecja) i, jak mówiłem, tych z zagranicy powołać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawo jak będzie z tym Obarniakiem czy zagra w naszej repie. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawo jak będzie z tym Obarniakiem czy zagra w naszej repie. :hmm:

Niezły jest. Myślę, że by się przydał, byłby może dobrym następcą Magica. :Up_to_s: A może nie 'może', a na pewno? :P

Dziś przeczytałem na Interii, że Dawid Janczyk być może zagra w najbliższym meczu od początku za sprawą wyrzucenia z I drużyny Vagnera Love. I dobrze, niech Dawid pokaże swoją wartość i zadomowi się w pierwszym składzie CSKA, a potem reprezentacji. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, Janczyk nieprzeciętny talent ma, ale co z tego, skoro jak na razie grzeje ławę.Szkoda, moim zdaniem powinien jeszcze zostać w Legii na chociaż sezon, a później rozejrzeć się za zagranicznym klubem.Szczerze mówiąc wątpię też, że CSKA spodziewało się, że Janczyk będzie grał w każdym meczu tak jak na mistrzostwach.Więc po co go kupowali.Zagrał słabo w pierwszym meczu i ława na miliard następnych.Według mnie powinien się stamtąd wyrwać gdzieś, gdzie będzie grał regularnie, chociażby z powrotem do Polski.Chłopak ma wielki talent i może już niedługo stać się podporą naszej reprezentacji, ale do tego trzeba grać.Chociaż, Krzynówek nie grał cały sezon i na ME pojechał :E

 

btw. gra tam jeszcze w CSKA ten Jo?Kolejny konkurent do ataku [:|]

Edytowane przez Skalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Noo, Janczyk nieprzeciętny talent ma, ale co z tego, skoro jak na razie grzeje ławę.Szkoda, moim zdaniem powinien jeszcze zostać w Legii na chociaż sezon, a później rozejrzeć się za zagranicznym klubem.Szczerze mówiąc wątpię też, że CSKA spodziewało się, że Janczyk będzie grał w każdym meczu tak jak na mistrzostwach.Więc po co go kupowali.Zagrał słabo w pierwszym meczu i ława na miliard następnych.Według mnie powinien się stamtąd wyrwać gdzieś, gdzie będzie grał regularnie, chociażby z powrotem do Polski.Chłopak ma wielki talent i może już niedługo stać się podporą naszej reprezentacji, ale do tego trzeba grać.Chociaż, Krzynówek nie grał cały sezon i na ME pojechał :E

 

btw. gra tam jeszcze w CSKA ten Jo?Kolejny konkurent do ataku [:|]

No właśnie sęk w tym, że Jo już jest w Manchesterze City. Teraz odpada Vagner Love i gitarra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to przepraszam ;) Teraz Janczyk ma szansę, pytanie czy ją wykorzysta?Jeżeli tak, pewnie zostanie, jeśli nie, pewnie out z klubu albo ława. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reprezentacje w moim miasteczku bedzie "Dzierżoniów" bo ma mecze we wrocku. Pogadamy se z Leo co z ta reprezentacja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Janczykowi się udało.

 

A co do tego Love to jak było z tym wyrzuceniem? Wywalili go z klubu definitywnie czy tylko wsadzili do rezerw bo jak to drugie to może być kłopot dla Dawida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi jeszcze jeden aspekt. To, że nasi gracze na zagraniczne kluby są... za słabi. Smolarek, Krzynówek, no większość siedzi na ławce. Teraz Dudka to Auxerre się pcha, pewnie będzie siedział... Smolarek pewnie nawet w tej Touluzie całej będzie siedział. Całe szczęście, że Van Der Sar ma 37 lat, Kuszczak się czai ;) i Fabiański, oby grali w pierwszym składzie wielkich klubów. Przynajmniej za nich nie bedziemy sie wstydzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz, że podziele twojego posta na kawałki ;)

 

Mnie martwi jeszcze jeden aspekt. To, że nasi gracze na zagraniczne kluby są... za słabi.

 

Nooo, poza Borucem to nie widzę nikogo.

 

Smolarek, Krzynówek, no większość siedzi na ławce. Teraz Dudka to Auxerre się pcha, pewnie będzie siedział... Smolarek pewnie nawet w tej Touluzie całej będzie siedział.

 

Dudka zwietrzył szansę i myśli, że coś z tego będzie.Ja już teraz mogę mu powiedzieć:gówno z tego będzie, a raczej ława, jak mówiłeś.Większość Polaków tak kończy za granicą, a nic nie wskazuje na to, żeby z Dudką miało być inaczej.Widziałem pare jego meczy i nie zachwycił mnie, szczerze mówiąc, nie wiem co skłoniło działaczy Auxerre do kupienia Polaka.Smolarek jeszcze może dać sobie radę, bo z reguły w tych słabszych klubach z zachodu wystarczy zasłużyć się w paru meczach żeby grać do końca sezonu. :]

 

Całe szczęście, że Van Der Sar ma 37 lat, Kuszczak się czai ;) i Fabiański, oby grali w pierwszym składzie wielkich klubów. Przynajmniej za nich nie bedziemy sie wstydzić

 

Co do Fabiańskiego się zgodzę, ma duży talent, jest młody i w ogóle.Ale zdaje mi się, że Kuszczakowi się niestety nie uda przebić do pierwszej '11'. :( Szkoda mi go, ale taka jest prawda, jak dla mnie to jest za słaby na taki klub jak ManU.Wiem, mogę się mylić, i obym się mylił, ale wielce możliwe jest, i sądzę, że tak będzie, że Manchester po odejściu van Der Sara kupią po prostu kogoś nowego.Wtedy Tomcio się wkurzy, zwinie manatki do jakiegoś słabszego klubu i tam będzie odgrywał ważniejszą rolę.Może to byłby lepszy scenariusz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, Kuszczak jest zbyt pewny siebie jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Hernani chce grać w naszej reprezentacji co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem że Hernani chce grać w naszej reprezentacji co sądzicie?

Potrzebny on jak dziura w moście.. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to jeszcze ze dwóch Rodżerów by mogli skądś wytrzasnąć :E

 

Tak poważnie to nie przesadzajmy z tymi naturalizowanymi Polakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
Tak poważnie to nie przesadzajmy z tymi naturalizowanymi Polakami.

Bredzisz.

Atak załadujmy Brazylijczykami, pomoc Argentyńczykami, obronę Włochami, a na bram... bramkarzy już mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mysleć co chcecie ale mi naturalizowanie nie przeszkadza(Niemcy ilu mają takich graczy, Francja też i wiele innych reprezentacji )

 

Na Euro Roger miał więcej ambicji oraz chęci do gry niż nasi rodowici Polacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bredzisz.

Atak załadujmy Brazylijczykami, pomoc Argentyńczykami, obronę Włochami, a na bram... bramkarzy już mamy.

 

I kto tu bredzi...

 

Możecie mysleć co chcecie ale mi naturalizowanie nie przeszkadza(Niemcy ilu mają takich graczy, Francja też i wiele innych reprezentacji )

 

Na Euro Roger miał więcej ambicji oraz chęci do gry niż nasi rodowici Polacy.

 

To też fakt, że Roger pokazał się z lepszej strony, no ale bez przesady.Może w końcu kraj z którego nabierzemy graczy przyłączy nas do siebie, no bo przecież w reprezentujących kraj piłkarzach różnicy nie będzie.Wystarczy, że wszyscy śmieją się z Niemców, że pozabierali nam zawodników, i nie tylko nam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • RX 6700 XT do  ryzena 5 2600.  Mocny strzał w stopę? za pół roku kupię jakiś lepszy procek( najniższa krajowa here )   Do tego psu XPG Pylon 650W Udzwignie?
    • Oj tak, oj tam, nie wiem co zmywakowi znowu się wylało dla zdobycia oglądalności, ale brytyjskie szkoły dobre są....problem w tym, że nie wszystkie  UK to kraj z dużym rozwarstwieniem społecznym i to będzie widoczne także i w szkolnictwie.  Jeżeli się mieszka w tzw councilówce (osiedle domów socjalnych, posiadanych przez lokalne władze i wynajmowanych długoterminowo lokatorom z niskimi dochodami poniżej wartości czynszów komercyjnych) i daje dzieciaka do szkoły w councilówce, a do tego zaniedbuje go tak samo, jak zaniedbują swoje g*****niaki councilowi obywatele, to rzeczywiście, w przyszłości takie dziecko wyrośnie najprawdopodobniej na kolejnego councilowego obywatela z aspiracjami co najwyżej na poziomie bycia lokalnym przedstawicielem firmy farmaceutycznej sprzedającej znieczulające życiowo specyfiki    Dziecko zadbane, wychowane będzie mogło dużo osiągnąć. Prawie wszystko, bo do wszystkiego to niestety trzeba wysłać dzieciaka do jakiegoś Eton College czy cóś. Tam może nie będzie już bardziej mądrzejsze, ale nabędzie kontaktów
    • Chyba Godzillę junior - trochę mała. Ta "losowość" jest świetna w tej grze. Walczyłem ze smokiem i zaraz podleciał gryf i nawzajem się naparzali. Oczywiście wykorzystałem sytuację i pojąłem walkę z dwoma przeciwnikami. Albo jechałem bryczką i gryf wleciał w nią i rozwalił na strzępy czy cyklop, który wpadł do miasta. Dużo takich podobnych akcji jest w tej grze. Nawet jeśli są to tylko skrypty, to nie widziałem czegoś podobnego w innych grach.   Dialogi jeszcze by przeszły, ale nazwy przedmiotów i umiejętności wolałbym mieć oryginalne. Może wyglądają takie akcje śmiesznie i jak był bug, ale dla mnie właśnie czyni tę grę wyjątkową. Lubię to.
    • @galakty Nic. Póki będzie działał nikt nie będzie kazał go demontować, no chyba że kamienica będzie bardzo niskiej klasy energetycznej i trzeba będzie to zrobić by ją podnieść, ale na to są też inne sposoby. Zatem dotąd dokąd będzie sprawny, będzie można go używać. Potem tak jak napisał @RimciRimci ale w dyrektywie jest też opcja używania źródeł na biopaliwa i paliwa alternatywne, zatem dalej zostaje piec na biogaz czy na inne biopaliwa.
    • Polemizowałbym. Wg mnie na to właśnie liczą rządzący, aby ludzie kupili ściemę nazewniczą. Składka ubezpieczeniowa polega na tym, że jest stała. Kup sobie jakiekolwiek ubezpieczenie w prywatnej firmie albo chociaż przeczytaj regulamin oferty. Płacisz stałą składkę x i masz ubezpieczenie od wymienionych zdarzeń na kwotę y oraz pokrycie kosztów leczenia do kwoty z. Tak działają u nas składki społeczne dla DG. Płacisz x i dostaniesz y emerytury/renty/chorobowego (gdzie y w magiczny sposób dla kolejnych roczników dąży do 0). Opłata NFZ jest wyliczana jako procent od dochodu, więc w moim odczuciu jest to podatek a nie składka. Na UoP z kolei wszystkie "składki" są podatkiem naliczanym procentowo od przychodu. Plus NFZ względem prywatnych ubezpieczeń taki, że nie masz limitu kosztów leczenia (o ile się załapiesz na termin w publicznej służbie zdrowia i uważasz ją za satysfakcjonującą). Tak więc dla mnie bliżej tu do podatku, ale też dostajesz "więcej" niż w składkowym ubezpieczeniu. Ja płacę niezbędne minimum do wspólnej skarbonki (kosza), a prywatne mam kupione ubezpieczenie na rok utraty dochodów plus do 2mln kosztów leczenia za granicą.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...