Skocz do zawartości
omgwtf

Reprezentacja Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to to było do przewidzenia.Derby Moskwy-musieli zagrać najlepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem że Hernani chce grać w naszej reprezentacji co sądzicie?

 

 

uwazam ze to dobry pomysl... moze sie okazac ze bedzie gral jak podolski i klose (oni tez chcieli w polsce ale zwiazek ich niechcial moze nie powtorza bledu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze to dobry pomysl... moze sie okazac ze bedzie gral jak podolski i klose (oni tez chcieli w polsce ale zwiazek ich niechcial moze nie powtorza bledu)

 

Tylko w jakich klubach grali Podolski i Klose, a w jakich grał Hernani.On jeszcze gra w Koronie czy mam przestarzałe dane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale podobno gra dobrze... warto sprobowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale podobno gra dobrze... warto sprobowac :)

Miałby być potencjalnym następcą Jacka Bąka? Wolałbym już żeby Leo zdecydowanie postawił na Kokoszkę. A skoro już jesteśmy przy powoływaniu obcokrajowców do Reprezentacji Polski to szkoda, że Mauro Cantoro nie może dla nas grać.. w środku pola stworzyłby myślę świetny duet wraz z Rogerem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tragiczny, nawet jakby w drugiej drużynie grali taki Lewandowski z Dudką to by sobie Roger z z Cantoro nie pograł, zostaliby po prostu zmiażdżeni przez w/w pod względem fizycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dudka zwietrzył szansę i myśli, że coś z tego będzie.Ja już teraz mogę mu powiedzieć:gówno z tego będzie, a raczej ława, jak mówiłeś.Większość Polaków tak kończy za granicą, a nic nie wskazuje na to, żeby z Dudką miało być inaczej.Widziałem pare jego meczy i nie zachwycił mnie, szczerze mówiąc, nie wiem co skłoniło działaczy Auxerre do kupienia Polaka.

 

Ja też obejrzałem kilka meczów z udziałem Dudki. Zarówno w Wiśle Kraków, jak i w reprezentacji. I nie zgadzam się z Tobą w ogóle. Przecież Dudka powinien bez większych problemów regularnie grać w Auxerre.

 

 

Możecie mysleć co chcecie ale mi naturalizowanie nie przeszkadza(Niemcy ilu mają takich graczy, Francja też i wiele innych reprezentacji )

 

No to jedziesz. Wymień naturalizowanych reprezentantów Francji na Euro. Bo ja tak właśnie przeglądam ich kadrę na ten turniej i nie widzę żadnego :hmm:

 

Co do Niemców, to fakt, mają kilku naturalizowanych piłkarzy (Trochowski, Gomez, Klose, Kuranyi, Podolski). I niech sobie mają, to wyłącznie ich sprawa.

 

Ja jestem zdania, że nie powinno się w ciągu kilku tygodni nadawać obywatelstwa jakiemuś piłkarzowi, tylko dlatego, żeby zagrał w reprezentacji. W reprezentacji powinni grać piłkarze, którzy mają z danym krajem coś wspólnego. A co wspólnego z Polską ma Roger? Nic, zostało mu przyznane obywatelstwo, bo jest dobry. Zaraz jakieś San Marino sobie zacznie naturalizować Włochów, Francuzów, Czechów, Anglików czy kurna Estończyków i staną się europejską potęgą piłkarską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też obejrzałem kilka meczów z udziałem Dudki. Zarówno w Wiśle Kraków, jak i w reprezentacji. I nie zgadzam się z Tobą w ogóle. Przecież Dudka powinien bez większych problemów regularnie grać w Auxerre.

 

No to mamy odmienne poglądy na temat jego gry.Mnie on nigdy nie przekonywał i sądzę, że będzie grzał ławę jak większość Polaków w zagranicznych klubach.Przykre to, ale niewielu się udało.

 

 

 

Ja jestem zdania, że nie powinno się w ciągu kilku tygodni nadawać obywatelstwa jakiemuś piłkarzowi, tylko dlatego, żeby zagrał w reprezentacji. W reprezentacji powinni grać piłkarze, którzy mają z danym krajem coś wspólnego. A co wspólnego z Polską ma Roger? Nic, zostało mu przyznane obywatelstwo, bo jest dobry. Zaraz jakieś San Marino sobie zacznie naturalizować Włochów, Francuzów, Czechów, Anglików czy kurna Estończyków i staną się europejską potęgą piłkarską.

 

Tu natomiast zgadzam się w 100%.Reprezentacje powoli zaczynają się robić takie jak kluby, gdzie w kadrze możesz znaleźć piłkarzy od Rosjanina do Hiszpana.Niedługo pewnie trzeba będzie nazwać jakoś te drużyny, nie wiem FC Niemcy albo Juventus Polska.Coś tu jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zdania, że nie powinno się w ciągu kilku tygodni nadawać obywatelstwa jakiemuś piłkarzowi, tylko dlatego, żeby zagrał w reprezentacji. W reprezentacji powinni grać piłkarze, którzy mają z danym krajem coś wspólnego. A co wspólnego z Polską ma Roger? Nic, zostało mu przyznane obywatelstwo, bo jest dobry. Zaraz jakieś San Marino sobie zacznie naturalizować Włochów, Francuzów, Czechów, Anglików czy kurna Estończyków i staną się europejską potęgą piłkarską.

 

 

Cormac skąd u Ciebie taka metamorfoza poglądów na temat Beenhakera i naturalizacji zagranicznych zawodników? Przed euro największy obrońca i fanatyk Beenhakera na całym labie, wielki zwolennik nadania obywatelstwa Rogerowi, a teraz zmiana poglądów prawie o 180 stopni.

Edytowane przez Buksior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak było cacy to większośc z was chciała budować dla Leo pomnik teraz jak są problemy to każdy mówi jaki to on słaby itd. Nie dawno u siebie posprzeczałem się z pewnym kolesiem który przed EURO nie widział wad u Leo a po turnieju pierwszy psioczył na niego(ludzie są jak chorągiewki). Jeszcze przed rokiem nie można było nic złego powiedzieć na tego trenera a teraz ci obrońcy sami po nim jadą. Osobiście uważam że jego dymisja była by błędem z kilku powodów:

 

* kogo byśmy zatrudnili?

* wrazie zwolnienia go trzeba zapłacic wysokie odszkodowanie(no i tu PZPN zawiązał sobie pentlę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie może się coś ruszy w sprawie poruszanej już od miesięcy ;)

 

Jeden z największych talentów ligi francuskiej może grać dla Polski. Ludovic Obraniak ma polskie korzenie i chce grać w koszulce z orłem na piersi - pisze "Przegląd Sportowy".

 

Obraniak jest zawodnikiem siódmego klubu ligi francuskiej, OSC Lille, wcześniej grał w Metz. W ostatnim sezonie w 35. meczach strzelił dwie bramki. Urodził się we Francji, grał w juniorskich reprezentacjach tego kraju, ale chce grać dla Polski. - Pomysł narodził się przed trzema laty. Poddała go rodzina - mówi pomocnik.

 

Zawodnik przyznaje, że początkowo zabiegał o polskie obywatelstwo, by złożyć hołd dziadkowi, który w latach 50-tych XX wieku wyemigrował do Francji, ale nigdy nie przestał być kibicem reprezentacji Polski. - Niestety nie zdążyłem go poznać, bo zmarł, jak miałem dwa lata. Ale teraz marzę, by stanąć nad jego grobem z polskim paszportem w ręku - mówi. Do tej pory w jego domu wisi koszulka reprezentacji Polski przywieziona przez dziadka.

 

- Jak człowiek w coś wierzy, to w końcu to osiąga. Zacząłem starania 3 lata temu i musi się wreszcie udać - mówi Obraniak o staraniach o polski paszport.

 

Zdaniem Obraniaka Polska kadra największe braki ma na pozycji rozgrywającego i mówi, że tam czułby się najlepiej. - Wiem, że na tej pozycji gra Roger, ale tym gorzej dla niego - mówi.

 

23-letnim zawodnikiem zainteresowany jest Leo Beenhakker. - Słyszałem o tym piłkarzu, na pewno będziemy chcieli mu się przyjrzeć - mówi trener i zaznacza, że przede wszystkim musi sprawdzić, czy zawodnik jest rzeczywiście zainteresowany grą dla Polski. - Musimy sprawdzić, czy jego deklaracje są uczciwe czy chce narobić szumu. Czy naprawdę chce grać w reprezentacji, czy to tylko kolejna sprawa w stylu Roberta Aquafreski - dodaje Leo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to co słyszałem jest prawdą, to Leo przepuścił już jeden talent mogący grać dla Polski.Chodzi o Sebastiana Boenischa.On właśnie podobno nie zagra dla Polski ponieważ Beenhakker nie wysłał mu powołania.Mam nadzieję, że z nim będzie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z tym Irakijczykiem grającym w naszej młodzieżówce kiedy będzie grał w pierwszym składzie?

 

Zeyn S-Lafet chyba się nazywa ponoć wielki talent i ma też polskie korzenie z tego co wiem.

Edytowane przez Wenzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cormac skąd u Ciebie taka metamorfoza poglądów na temat Beenhakera i naturalizacji zagranicznych zawodników? Przed euro największy obrońca i fanatyk Beenhakera na całym labie, wielki zwolennik nadania obywatelstwa Rogerowi, a teraz zmiana poglądów prawie o 180 stopni.

 

Ludzie zmieniają swoje poglądy.

 

Co do Beenhakkera, to byłem jego zwolennikiem przed Euro. Po Euro natomiast zmieniło się to, bo zagraliśmy po prostu beznadziejnie. Nie musimy od razu wychodzić z grupy, ale przydałoby się zdobyć chociaż te trzy punkciki.

 

Co do Rogera, to po prostu zmieniłem swoje zdanie na ten temat. Doszedłem do wniosku, że nie powinno się nadawać ludziom polskiego obywatelstwa od tak. Roger był Brazylijczykiem, a nagle stał się Polakiem. Tylko dlatego, że dobrze gra w piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo pare lat temu było z Olisadebe.Grał dobrze-wszyscy go kochali.Grał słabiej-nikt o nim nie pamięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Polska wygra pare meczy w eMŚ to znowu ci jego ''krytycy" zaczną mu stawiać pomniki i bić Allacha. Jak ja nie lubie takich ludzi!!!

 

Cromac ciekawe co byś powiedział jakby ten cały Roger strzelił trzy gole Niemcom a nasza repa doszła conajmniej do półfinału zmieniłbyś wtedy zdanie?

Edytowane przez Wenzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To samo pare lat temu było z Olisadebe.Grał dobrze-wszyscy go kochali.Grał słabiej-nikt o nim nie pamięta.

No ale teraz to nam się 'Emsi' rozstrzelał w tych Chinach :] Oby tak dalej, ale z Chin do kadry to ma raczej dalej niż bliżej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę tej dość chłodnej reakcji Leo, przecież on Obraniaka, Irakijczyka itd. z wielkim entuzjazmem i zaufaniem powoływać, a on 'przyjrzymy mu się'. Drugiego takiego talentu nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cromac ciekawe co byś powiedział jakby ten cały Roger strzelił trzy gole Niemcom a nasza repa doszła conajmniej do półfinału zmieniłbyś wtedy zdanie?

 

Nie zmieniłbym zdania. W przypadku, kiedy w reprezentacji grają piłkarze, którzy z naszym krajem nie mają zupełnie nic wspólnego, to pojęcie reprezentacji mija się z celem. Miejmy słabą reprezentację, ale złożoną z piłkarzy, którzy są prawdziwymi Polakami. A czy Roger zostałby prawdziwym Polakiem, gdyby zdobył trzy bramki w meczu z Niemcami? Chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlepek wywiadów z Beenhakerem: http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,548277...ie_wkurzyl.html

 

Jak widać więcej czasu mu zajmuje narzekania jak to w Polsce źle, okropnie, jak mu wszyscy przeszkadzają, jacy piłkarze są kiepscy itd. Ogólnie rzecz biorąc to narzeka prawie na wszystko, tylko nie ma na tyle odwagi i honoru by samemu sie walnąć w pierś i przyznać, że sam również podczas turnieju jak i przed nim popełnił wiele błędów.

 

IMO warte zacytowania jest kilka wypowiedzi pod tym artykułem:

 

Mecz z Portugalią w PAŹDZIERNIKU 2006 roku był ostatnim dobrym występem reprezentacji. Leo obrósł w piórka, zaistniała jakaś ogólnonarodowa obsesja na jego punkcie, nie wolno było wygłosić słowa krytyki. Za to Leo mógł jeździć po wszystkich i wszystkim. Bo on w końcu cywilizowany jest. Z Europy przyjechał. Ciekawe tylko, że skoro taki z niego wybitny treneiro, to czemu ostatni sukces odniósł jakieś 20 lat temu, a później pracował na Trynidadzie a nie prowadził drużyn z czołówki?

Po klapie na Euro, sromotnej i całkowitej (jak to powiedział Tarasiewicz - "wielka żenada") na Leo zaczęła opadać nieśmiała fala krytyki, a Holender nie dość, że nie potrafi wskazać błędów, to jeszcze widzi winę wszędzie, a nie u siebie. Tymczasem niektóre powołania lub brak innych to po prostu były akty dywersji! A gadanina Leona, że cudem awansowaliśmy, była całkowicie niedopuszczalna w świetle tego, co naopowiadał się przez te dwa lata a co tak chętnie teraz zczubaki przywołują w lidzie do tegoż artykułu.

Na koniec pozwolę sobie zauważyć, że w Polsce mamy kilku trenerów, którzy z pewnością nie są gorsi od Leona. Choćby Skorża, Urban i Kasperczak.

 

Rzeczywiście cała Polska... W innych rozwiniętych krajach po zwycięstwach ganią a po porażkach chwalą... A tylko w złej Polsce inaczej... I jak tu żyć w tym pokręconym kraju???

 

Zanada. Panie trenerze, gdyby mial pan jaja, to takich wywiadow udzialaby pan PRZED rozpoczeciem swojej pracy, a nie po dwoch latach. Skoro nic sie nie da zrobic z tymi pilkarzami, wszyscy sa przeciw panu i generalnie jest koszmarnie, to po co pan tu pracuje? Moze dlatego, ze wbrew kontrolowanym przeciekom od pana PR-owcow, wcale nie ma kolejki chetnych zeby pana zatrudnic?

 

 

Z jakichś powodów Polacy nie potrafią grać w turniejach.

A Polacy na to: Leoś nie umie grać turniejów

Edytowane przez Buksior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- Krzynówek gra na lewej stronie. Zabraknie Jacka, kto w jego miejsce? Dajcie mi jednego piłkarza, który się nadaje. (Przegląd Sportowy)

Roger :elefant:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roger jest za wolny na skrzydło. Chociaż kto by na ME nie zagrał za Krzynówka, na 99% zagrałby lepiej od niego.

Edytowane przez Buksior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...