Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ut2derek

Wirus ktory nie da sie usunac.

Rekomendowane odpowiedzi

jaki zasilacz?

 

 

:hahaha:

 

a ja proponuję starą, ale sprawdzoną metodę...

 

Format :hallucine:

 

:Crash:

 

 

o ile masz taką możliwość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poparłem swoją teorią ,że przy rozruchu systemu Avast nie będzie w stanie usunąć tego trojana ! ,ponieważ jest zbyt słaby ! sam fakt,że kolega probuję usunąć intruza,jednak się on nie daję ! .

To jeszcze nie oznacza, że NOD potrafi. I znów odwołujesz się do tego topicu a zaznaczałem, ze pisze o ogóle.

Wydaje mi się, ze na tym zakończę dyskusję. Tobie proponuję jeszcze raz przeczytać moje powyższe posty, bo uparłeś się przy swoim i nie czytasz lub nie czytasz ze zrozumieniem, a może nie chcesz zrozumieć o czym ja piszę.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan Moderator zaproponował unlocker ? ,ja stwierdzam,że jest on dla bardziej zaawansowanych użytkowników,tu chodzi o zwykłe usunięcie trojana ! ,po co stosować w tym przypadku unlockera ? .

 

Ja również proszę dokładnie przeczytać moje wypowiedzi ! ,zaproponowałem NODA na samym końcu !,pierw proponowałem inne programy !.

 

Jeśli pan moderator utwierdza się w fakcie ,że Avast jest taki dobry,zatem po co proponować program o nazwie unlocker ? ,niech sam Avast rozwiąże problem ! .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Pan Moderator zaproponował unlocker ? ,ja stwierdzam,że jest on dla bardziej zaawansowanych użytkowników,tu chodzi o zwykłe usunięcie trojana ! ,po co stosować w tym przypadku unlockera ? .

Unlocker nie wymaga zaawansowanej wiedzy, ot: PPM -> Unlocker -> Uwolnij wszystkie. Nie trzeba mieć zaawansowanej wiedzy aby sobie z tym poradzić. Doświadczenie pokazało, że praktycznie nie napisał nikt, że nie wie jak z niego korzystać, a pisali użytkownicy, ze pomogło ;)

Proszę zapoznać się z możliwościami, czy funkcjami unlockera oraz moją wypowiedzią pod analizą logu z HiJackthis aby się dowiedzieć po co.

@Ja również proszę dokładnie przeczytać moje wypowiedzi ! ,zaproponowałem NODA na samym końcu !,pierw zaproponowałem inne programy !.

Mniejsza już z tym - nie chce mi się powtarzać :)

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę zapoznać się również z programem typu A-Squared free czy Spyware doctor by utwierdzić fakt ,że są one banalne w obsłudze.

Moja teoria nadal stwierdza,że autor postu bardziej by sobie poradził z wymienionymi przeze mnie programami niż z Pana programem który się zwie Unlocker...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że ja nie wtrącałem się do Twoich rad co do programów.

Moja kombinacja jest już sprawdzona i to licząc w setkach tylko na tym forum. I jeszcze raz powtórzę, że pojedyncze przypadki były kiedy ktoś miał problem ze zrozumieniem i zrobieniem tego co napisałem.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to prawda ? , ale podobno chuck norris przeszedł wszystkie części need for speed na pieszo ;)

A ja nie wtrącam się panie Chuck Norris za jakim programem AV stoisz murem...

Również mam swoją metodę,teorię, i nie powinna być ona krytykowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wtrącam się panie Chuck Norris za jakim programem AV stoisz murem...

Sam mi zarzuciłeś, ze neguję Twoje propozycje programów, co zaprzeczyłem - o to mi chodziło.

Masz swój ulubiony AV - ok, ale mi nie o to chodzi (po raz kolejny piszę) tylko o to, że piszesz, że inne są złe, niedobre i daleko za NODem (i przypominam, ze nie chodzi mi tylko o ten topic a o kilka w których pisałeś podobnie). Dlatego prosiłem o jakieś potwierdzenie tych stwierdzeń, bo jeśli za każdym razem piszesz, ze antywirus X czy Y jest do niczego, to widać masz duże doświadczenie i pojęcie o programach antywirusowych a ja z chęcią dowiem się czegoś nowego :)

 

Również mam swoją metodę,teorię, i nie powinna być ona krytykowana...

No i po raz kolejny - ależ ja nie krytykuję twoich metod. Może to późna pora, ale przeczytaj jeszcze raz co pisałem (kolejny ;) ).

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze @jaśmin22 powinienes troszke zastopowac i przeczytac ze zrozumieniem co moderator napisal:P Jak widac i sam to okreslil nie chcial Cie krytykowac tylko napisal swoja propozycje.. ;P nie ma sensu robic z tego watku OT .. jesli autor tematu nie uporal sie jeszcze z trojanem proponuje unlocker, SpyBot mni te programy naprawde pomogly:P moze i Tobie pomoga?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam mi zarzuciłeś, ze neguję Twoje propozycje programów, co zaprzeczyłem - o to mi chodziło.

Masz swój ulubiony AV - ok, ale mi nie o to chodzi (po raz kolejny piszę) tylko o to, że piszesz, że inne są złe, niedobre i daleko za NODem (i przypominam, ze nie chodzi mi tylko o ten topic a o kilka w których pisałeś podobnie). Dlatego prosiłem o jakieś potwierdzenie tych stwierdzeń, bo jeśli za każdym razem piszesz, ze antywirus X czy Y jest do niczego, to widać masz duże doświadczenie i pojęcie o programach antywirusowych a ja z chęcią dowiem się czegoś nowego :)

 

 

Pozdrawiam.

 

Przecież napisałem wyraźnie ,że Avast sobie nie radzi ! , czy to nie jest wystarczający przykład ? ,autor postu posiada Avasta jego udręką jest pozbycie się go z systemu jednak Avastem nie idzie go usunąć,zatem ja proponuję lepszy program,który byłby w stanie usunąć intruza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież napisałem wyraźnie ,że Avast sobie nie radzi ! , czy to nie jest wystarczający przykład ? ,autor postu posiada Avasta jego udręką jest pozbycie się go z systemu jednak Avastem nie idzie go usunąć,zatem ja proponuję lepszy program,który byłby w stanie usunąć intruza.

Byłby w stanie czy jest w stanie? Bo skoro skreślasz Avasta i proponujesz NOD, to przynajmniej bądź pewny, że pomoże. I sugerując zmianę AV nie patrz przez pryzmat jednego problemu, tylko ogólnie skuteczności, możliwości i działania obu programów. taka pojedyncza sytuacja jeszcze o niczym nie świadczy a ty na niej opierasz teorię i nadal nie potrafisz mi pokazać czemu NOD jest lepszy :)

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłby w stanie czy jest w stanie? Bo skoro skreślasz Avasta i proponujesz NOD, to przynajmniej bądź pewny, że pomoże. I sugerując zmianę AV nie patrz przez pryzmat jednego problemu, tylko ogólnie skuteczności, możliwości i działania obu programów. taka pojedyncza sytuacja jeszcze o niczym nie świadczy a ty na niej opierasz teorię i nadal nie potrafisz mi pokazać czemu NOD jest lepszy :)

 

 

Pozdrawiam.

 

Ojj Panie Norris,przecież wyrażnie napisałem,że gdyby programy antyspywerowe nie pomogły które wymieniłem ,należało by z korzystać z NODA ,jestem przekonany w 100 % ,że poradziłby sobie !,dlaczego ? , bo w przeciwieństwie do Avasta darmowego ma dużo lepszą ochronę,mechanizm antyspywerowy ! .

 

Niestety Avast jest zbyt słaby na spyware ! .

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze na tym etapie możemy zakończyć dyskusję.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam bardzo podobny problem. Mam Avg i mi cały czas wykrywa trojana który po skasowaniu cały czas jest. Starałem się samemu coś poradzić z waszych podpowiedzi ale mi nie wychodziło.

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4

Scan saved at 12:21:21, on 2012-12-29

Platform: Windows XP Dodatek SP3 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.18702)

Boot mode: Normal

 

Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\PROGRA~1\AVG\AVG2013\avgrsx.exe

C:\Program Files\AVG\AVG2013\avgcsrvx.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\Program Files\AVG\AVG2013\avgui.exe

C:\Program Files\AVG Secure Search\vprot.exe

C:\Program Files\Winamp\Winampa.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\devldr32.exe

C:\Program Files\AVG\AVG2013\avgidsagent.exe

C:\Program Files\AVG\AVG2013\avgwdsvc.exe

C:\Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe

C:\Program Files\Java\jre7\bin\jqs.exe

C:\Program Files\AVG\AVG2013\avgnsx.exe

C:\Program Files\Common Files\AVG Secure Search\vToolbarUpdater\13.2.0\ToolbarUpdater.exe

C:\Program Files\AVG\AVG2013\avgemcx.exe

C:\Program Files\Winamp\winamp.exe

C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe

C:\Program Files\Unlocker\UnlockerAssistant.exe

C:\WINDOWS\system32\msiexec.exe

C:\Program Files\Trend Micro\HiJackThis\HiJackThis.exe

 

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://isearch.avg.com/?cid={03988D65-BE63-4C4E-B288-091BD4D36EB6}&mid=a4a168ac65c747d095cdd17943ba480c-0e4684e4ab46fb70aff1513f95217f32a2d137ae&lang=pl&ds=st011&pr=sa&d=2012-11-26 16:54:31&v=13.2.0.4&sap=hp

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157

R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =

R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\ActiveX\AcroIEHelper.dll

O2 - BHO: Java Plug-In SSV Helper - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre7\bin\ssv.dll

O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar_32.dll

O2 - BHO: Google Toolbar Notifier BHO - {AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D} - C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\5.7.7529.1424\swg.dll

O3 - Toolbar: Google Toolbar - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar_32.dll

O3 - Toolbar: (no name) - {95B7759C-8C7F-4BF1-B163-73684A933233} - (no file)

O4 - HKLM\..\Run: [AVG_UI] "C:\Program Files\AVG\AVG2013\avgui.exe" /TRAYONLY

O4 - HKLM\..\Run: [vProt] "C:\Program Files\AVG Secure Search\vprot.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [ROC_roc_ssl_v12] "C:\Program Files\AVG Secure Search\ROC_roc_ssl_v12.exe" / /PROMPT /CMPID=roc_ssl_v12

O4 - HKLM\..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k

O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] "C:\Program Files\Winamp\Winampa.exe"

O4 - HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] "C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTLite.exe" -autorun

O4 - HKCU\..\Run: [MSConfig] "C:\Documents and Settings\Administrator\yliszsgl.exe"

O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'USŁUGA LOKALNA')

O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'USŁUGA SIECIOWA')

O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')

O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')

O4 - Global Startup: Adobe Reader Speed Launch.lnk = C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\Reader\reader_sl.exe

O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLL

O18 - Protocol: viprotocol - {B658800C-F66E-4EF3-AB85-6C0C227862A9} - C:\Program Files\Common Files\AVG Secure Search\ViProtocolInstaller\13.2.0\ViProtocol.dll

O22 - SharedTaskScheduler: Moduł wstępnego ładowania interfejsu Browseui - {438755C2-A8BA-11D1-B96B-00A0C90312E1} - C:\WINDOWS\system32\browseui.dll

O22 - SharedTaskScheduler: Demon buforu kategorii składników - {8C7461EF-2B13-11d2-BE35-3078302C2030} - C:\WINDOWS\system32\browseui.dll

O23 - Service: Adobe Flash Player Update Service (AdobeFlashPlayerUpdateSvc) - Adobe Systems Incorporated - C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash\FlashPlayerUpdateService.exe

O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

O23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\ati2sgag.exe

O23 - Service: AVGIDSAgent - AVG Technologies CZ, s.r.o. - C:\Program Files\AVG\AVG2013\avgidsagent.exe

O23 - Service: AVG WatchDog (avgwd) - AVG Technologies CZ, s.r.o. - C:\Program Files\AVG\AVG2013\avgwdsvc.exe

O23 - Service: Usługa Google Update (gupdate) (gupdate) - Google Inc. - C:\Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe

O23 - Service: Usługa Google Update (gupdatem) (gupdatem) - Google Inc. - C:\Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe

O23 - Service: Google Software Updater (gusvc) - Google - C:\Program Files\Google\Common\Google Updater\GoogleUpdaterService.exe

O23 - Service: Java Quick Starter (JavaQuickStarterService) - Oracle Corporation - C:\Program Files\Java\jre7\bin\jqs.exe

O23 - Service: Skype Updater (SkypeUpdate) - Skype Technologies - C:\Program Files\Skype\Updater\Updater.exe

O23 - Service: vToolbarUpdater13.2.0 - Unknown owner - C:\Program Files\Common Files\AVG Secure Search\vToolbarUpdater\13.2.0\ToolbarUpdater.exe

 

--

End of file - 6682 bytes

 

Wydaje mi się że to będzie potrzebne :) Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-------->>@MaCrazee

 

Wydaje mi się że to będzie potrzebne

Byłoby to potrzebne, gdyby był rok 2006, ale teraz jest już koniec roku 2012.

Hijack to archaiczny przeżytek :) :) :) :)

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wystroi się w drogie i przepłacone rzeczy za nakradzione pieniądze, złamie przy tym prawo, zhańbi stanowisko i jeszcze się tym pochwali do kamery w swojej próżności i głupocie. 
    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...