Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

above181

Propozycje wspólnego grania ONLINE !

Rekomendowane odpowiedzi

siema szukam kogoś kto mógłby mi pomóc zrobić dwa trofea z Far Cry 4 :) z coopa bo z randomami ciężko dość do porozumienia :) oczywiście pomogę komuś też je zrobić jak będzie potrzebować. Mój id to fabik8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam FC4, ale nie mam plusa :E. Chyba, że jakiś trial 14 dni... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak możesz włączyć kampanię w online to jesteś w stanie mi pomóc :P a ja Tobie tylko z jednym trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osob chetnych do gry w destiny glownie dodatek nowy oraz nightfalle itp. Moj nick makosa5. Grywam czesto z kolezanka i brakuje nam 3 do teamu na arenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja noszę się z powrotem do Destiny. Z chęcią zagram, ale dopiero po sesji - teraz mam czas tylko na naukę i... Wiedźmina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja noszę się z powrotem do Destiny. Z chęcią zagram, ale dopiero po sesji - teraz mam czas tylko na naukę i... Wiedźmina.

 

Jak cos zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny na littlebig planet 3 (ps4) ( mam zamiar dopiero kupić ale czekam na kompana )? Chętnie jeszcze pogram w Driveclub i The last of us (ps4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja chętnie popykam z kimś w Battlefield 4 na ps3 lub dołączę do klanu. Przede wszystkim szturm, najczęściej jestem pierwszy albo w pierwszej tròjce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne, potrzebuję pomocy z Amelią.

 

17 wglądu

poziom 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kompana do Destiny, mam 20 lvl i dopiero zaczynam "przygodę" ;):lol2:

 

PSN: vallentiine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kompana do Destiny, mam 20 lvl i dopiero zaczynam "przygodę" ;):lol2:

 

PSN: vallentiine

Masz dodatki? Bez nich daleko nie ujedziesz.

 

Również szukam kogoś do Destiny, ze względu na debilną decyzję Bungie, czyli wyrzucenie matchmakingu z sensownych eventów. Raidy jeszcze od biedy zrozumiem, ale Nightfall Strike czy wyższe poziomy Prison of Elders? Śmiech na sali. Potrzebuję więc ze 2 osoby, które jeszcze grają. Lvl 32 u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możemy coś pokombinować, choć nie wiem w sumie czy da radę robić razem strajki, przy tak dużej różnicy poziomów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie warto kupować Destiny (ps4) ?

Z dodatkami tak. Całkiem grywalny tytuł, jeśli przymknie się oko na całą listę rzeczy, skupiając na strzelaniu. Sporo ludzi gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Dopiero zaczynam swoją przygodę z Destiny, mam 7 level i old russia za sobą, jak ktoś chce popykać do końca podstawki, to jestem do dyspozycji od jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MikeL - z wielką chęcią mogę się dołączyć, z tym, że posiadam tylko podstawkę (i jeszcze plusa nie mam...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dodatkami tak. Całkiem grywalny tytuł, jeśli przymknie się oko na całą listę rzeczy, skupiając na strzelaniu. Sporo ludzi gra.

Nie lepiej poczekać na Taken King? Ma wyjść zbiorcze wydanie z podstawką, pakietami DLC i dodatkiem. Już nie jestem specjalnie obrażony na Bungie, więc na poważnie rozważam powrót do Destiny (mając zupełnie inne nastawienie do gry niż podczas premiery - mechanika jest naprawdę super). Widziałem, że Ty grywasz od czasu do czasu. Planujesz nabyć dodatek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy nie czekać na dodatek, ale na początku cena będzie pewnie zaporowa. Skusiła mnie promocja na Destiny w wersji cyfrowej z 2 dodatkami - za 160 zł stała przez jakiś czas. Po odsprzedaniu edycji pudełkowej, wyszło mnie to 80 zł. TK pewnie kiedyś kupię, już osobno.

 

Fakt, nastawienie robi swoje. Po pierwszym ograniu miałem ochotę wysadzić się w powietrze razem z siedzibą Bungie, w odwecie za niespełnione obietnice i spłycenie elementów, które z reguły stały u tego developera na wysokim poziomie. Do dziś mnie to szczypie w oczy, ale udało mi się przetransferować zainteresowanie głównie na gameplay, a ten od początku dawał radę. Kupuj więc i na pewno pogramy. Gry nie sprzedam (bo nie mogę :E), regularnie mam zamiar pykać. Kompani do zabawy się przydadzą, w tym wypadku "do tanga trzeba dwojga (trojga)".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ktoś chętny na to Destiny ? Jak coś to dodawać na PSN. :)

 

PSN: vallentiine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnego do przejścia w coopie Lara Croft nad The Guardian od Light na PS3 i Temple of Osiris na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

W dwójkę możemy popykać w sumie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sam myślałem o powrocie do Destiny; dość kuszące, szczególnie, że mam pewnego rodzaju parcie na "multi-strzelanke"... ale chyba jednak poczekam na Battlefront (w tym czasie pogram w Heroes of the Storm i Hearthstone xP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...