Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SwordOfUltimate

Porozumienie ACTA

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zwołać jeszcze większe manifestacje i tych pedałów z wiejskiej wywieźć na taczkach!

Jakim prawem podejmują decyzje wbrew woli ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile dziś będzie wynosić średni Polski upload/download. Pewnie jakoś 0 kb/s :E

Na tą minutę mały procent to 21.02 GB/s :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takim prawem ze wygrali wybory . wiec "wola ludzi" zgadzała sie z ich wolą

 

 

szkoda ze zbierajac jakas liczbe podpisow nie mozna wczesniej odwolac rzadu i powolac wczesniejszycz wyborow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mieliśmy być zieloną wyspą i wszystkim miało żyć się dobrze, hehe.

Ale tak chyba jest przy okazji każdych wyborów no nie? :E

 

Ja choć młodego wieku(24 lata) wiem że nigdy u nas nie będzie normalnie.Dlaczego?Bo nie.I w tym przypadku ten argument(bo nie xd) jest najtrafniejszy.Bo nie da się tego wytłumaczyć xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takim prawem ze wygrali wybory . wiec "wola ludzi" zgadzała sie z ich wolą

Zacznijmy od tego, że - jak to stwierdził jeden z "naszych" europosłów - 90% polityków w 90% przypadków nie ma zielonego pojęcia, nad czym głosuje. Trudno więc tu pisać o jakiejkolwiek woli. Raczej o zupełnej ciemnocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takim prawem ze wygrali wybory . wiec "wola ludzi" zgadzała sie z ich wolą

 

 

szkoda ze zbierajac jakas liczbe podpisow nie mozna wczesniej odwolac rzadu i powolac wczesniejszycz wyborow.

Zawsze może dojść do rewolucji :E

Poza tym chyba jednak można coś z tym zrobić wystarczy odpowiednia liczba podpisów, czy mylę się?

W końcu to My jako naród domagamy się tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może dojść do rewolucji :E

Poza tym chyba jednak można coś z tym zrobić wystarczy odpowiednia liczba podpisów, czy mylę się?

W końcu to My jako naród domagamy się tego

Czy wotum nieufności dla rządu równa się z rozpisaniem nowych wyborów? Bo inaczej i tak to nie ma sensu bo wiadomo kto ma większość w sejmie.

 

A tak w ogóle ktoś to musi przegłosować na wiejskiej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdaniem ministra, wielu prawników nie rozumie prawa.

 

Zdrojewski w radio TOK FM :lol2:

 

 

Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe jestem rozeznany w temacie ale może warto dowiedzieć się jak można tych cwaniaczków z rządu się pozbyć, bo fakt, że w momencie wielotysięcznych manifestacji i protestów oni podpisują jakiekolwiek papiery związane z nimi świadczy o ich kompletnej niekompetentności i o tym, że chyba przyszedł ich czas na odejście z rządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co sie spinacie. Żyjemy w demokracji. Demokratycznie wybieramy sobie króla na 4 lata. A król może wszystko.

 

 

Żałosne co sie dzieje w tym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że demokracja ogranicza się jedynie do wyborów. W takich sprawach również powinniśmy mieć chociaż krztynę władzy.

 

Moim zdaniem z wejściem do unii straciliśmy niepodległość. Bo skoro podlegamy unii i przyjmujemy jej prawa to jak możemy czuć się niepodlegli ? Źle się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe jestem rozeznany w temacie ale może warto dowiedzieć się jak można tych cwaniaczków z rządu się pozbyć, bo fakt, że w momencie wielotysięcznych manifestacji i protestów oni podpisują jakiekolwiek papiery związane z nimi świadczy o ich kompletnej niekompetentności i o tym, że chyba przyszedł ich czas na odejście z rządu.

 

trzeba dać szanse komuś spoza SLD/PSL/PIS/PO/RP .

Oni nic nie zrobią, byli u władzy i co? g*ówno moi drodzy, zawsze było źle. Czas na kogoś innego.

Ta ''ambasadorka'' zamiast powiedzieć''nie'' i stracić(najpewniej) stanowisko a tym sposobem stać się bohaterką internautów ukazała że zależy jej tylko na korycie.

 

bgqznq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że demokracja ogranicza się jedynie do wyborów. W takich sprawach również powinniśmy mieć chociaż krztynę władzy.

 

Moim zdaniem z wejściem do unii straciliśmy niepodległość. Bo skoro podlegamy unii i przyjmujemy jej prawa to jak możemy czuć się niepodlegli ? Źle się stało.

 

Niestety tak skonstruowano prawo w tym kraju, że demokracja jest tylko co 4 lata. A potem mamy polityczne gierki.

 

 

Hakerzy powinni dorwać konta bankowe tuska i jego świty, albo jakieś poufne dane i wtedy lud miałby rzeczywisty wpływ na to co sie dzieje. Ciekawe czy tusk byłby taki cwaniak jakby jego konto bankowe mogło zostać wyczyszczone:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinujcie jak się pozbyć rządu. Ja proponują zacząć myśleć jak się pozbyć ludzi którzy w następnych wyborach będą dalej głosować na platformę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponują zacząć myśleć jak się pozbyć ludzi którzy w następnych wyborach będą dalej głosować na platformę.

Jak ja się cieszę że z automatu nie głosuję w żadnych wyborach xd Mam to w dupie ;)

Bo i tak i tak jest lipa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadygadu a chyba nikt nie wspomniał o kluczowej rzeczy: ratyfikacja umowy (międzynarodowej)

W przypadku umowy międzynarodowej, przekazującej organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach, przewidziany jest specjalny tryb ratyfikacji:

 

* w drodze ustawy przyjętej przez Sejm większością 2/3 głosów w obecności co najmniej 1/2 ustawowej liczby posłów oraz przez Senat większością 2/3 głosów w obecności co najmniej 1/2 ustawowej liczby senatorów lub

* w drodze referendum ogólnokrajowego.

 

Wiec na dzien dzisiejszy PO+PSL Nie ma wystarczajacej ilosci głosów aby ratyfikowac ten dokument.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadygadu a nikt nie wspomniał o kluczowej rzeczy: ratyfikacja umowy (międzynarodowej)

W przypadku umowy międzynarodowej, przekazującej organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach, przewidziany jest specjalny tryb ratyfikacji:

 

* w drodze ustawy przyjętej przez Sejm większością 2/3 głosów w obecności co najmniej 1/2 ustawowej liczby posłów oraz przez Senat większością 2/3 głosów w obecności co najmniej 1/2 ustawowej liczby senatorów lub

* w drodze referendum ogólnokrajowego.

 

Wiec na dzien dzisiejszy PO+PSL Nie ma wystarczajacej ilosci głosów aby ratyfikowac ten dokument.

 

ufff, ale i tak podpiszą.

 

400173_311881882180553_152249174810492_818968_108644987_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ładny napis widziałem dziś rano w autobusie linii 118 o numerze bocznym 4901 ... ;)

 

ZABIĆ TUSKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadygadu a chyba nikt nie wspomniał o kluczowej rzeczy: ratyfikacja umowy (międzynarodowej)

W przypadku umowy międzynarodowej, przekazującej organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach, przewidziany jest specjalny tryb ratyfikacji:

 

* w drodze ustawy przyjętej przez Sejm większością 2/3 głosów w obecności co najmniej 1/2 ustawowej liczby posłów oraz przez Senat większością 2/3 głosów w obecności co najmniej 1/2 ustawowej liczby senatorów lub

* w drodze referendum ogólnokrajowego.

 

Wiec na dzien dzisiejszy PO+PSL Nie ma wystarczajacej ilosci głosów aby ratyfikowac ten dokument.

I TY myslisz ze nie znajdą się szarlatani z innych partii którzy to poprą i dadzą im ten stosunek głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I TY myslisz ze nie znajdą się szarlatani z innych partii którzy to poprą i dadzą im ten stosunek głosów.

 

Nie. Inni poczuli krew jak rekin. I wiedzą że mogą dobić platforme. Stać sie bohaterami młodych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Hej, totalnie nie jestem na czasie w temacie sprzętowym i szukam lapka do programowania (Visual Studio, Dockery itp.) w cenie ~15k. Okazjonalnie do pogrania, ale ekran nie ma totalnie żadnego znaczenia, bo będzie podłączony do monitora, więc nie potrzebuję wodotrysków typu 240Hz ekran, 4K rozdzielczość itp. (FHD i 60Hz starczy ). Aktualnie pracowałem na firmowym ZBooku Fury 16 G9 z i7-12850HX, 32GB RAMu i RTX A1000 i było OK (w grach nie szalał, ale od grania jest PS, tutaj jak wspomniałem okazjonalnie), ale czuję że mogłoby być lepiej. Co do RAMu zależy mi na ten moment min. 32GB z możliwością rozbudowy (najlepiej jako wolne sloty).
    • No i nawet teraz widać to np. po Ruskich. Zakaz importu i leżą. Nie mają technologii itd. Gdyby im Chińczycy nie pomogli bez importu już by ich pewnie nie było. Ludzie chcą towarów i konsumpcji a nie eksportu. Eksport jest tylko jednym ze sposobów na osiągnięcie celu.
    • Ja podczas bitki nie uzywam nigdy jendej broni, dlatego mala ilosc strzal a jest ich 15 nie robi mi to klopotu. W sumie to łuku prawie wgl nie uzywam
    • Może ktoś chce komputer pod magazyn danych, 6x sata, z wyjściem hdmi 2.0 z HDR wymienić za miniPC z N100? Jednak dyski zewnętrzne i magazyn danych w głównym PC mi wystarczą   Komplet zawiera: -athlon 200ge i chłodzenie spire -Asus b450m A II, nówka z amazona i właśnie myślę nad odesłaniem https://www.amazon.pl/dp/B08K91L574?smid=A2R2221NX79QZP&tag=egcplpepper2-21&ascsubtag=551695792 -ram 2x4gb 3000mhz, CORSAIR Vengeance LPX -obudowa chieftec bravo CS-03B-U3 z miejscem na 3x dyski 3.5 cala 1x 2.5 cala oraz slot 5.25 na napęd https://www.chieftec.eu/products-detail/pl/416/CS-03B-U3 -2 wentylatory 1x50mm oraz 1x80mm -zasilacz chieftec SFX-350BS MiniPC może być bez dysku, interesuje mnie coś z N100 lub podobne z tej serii. Ewentualnie sama płyta główna na N100 z przynajmniej 2x sata, ale z dopłatą. LUB mogę przyjąć coś innego, choćby płytę na LGA1151 pod pentium g5600, prawie nową. Mogę wysłać bez obudowy i zasilacza, jak ktoś tak woli.
    • My nie żyjemy w tamtych czasach tylko w czasach, gdzie gospodarką rządzi twarda waluta. I słowo kluczowe - jak masz hajs. Co gwoli dopowiedzenia - hajs, który respektuje druga strona. Co było z Hrywną dwa lata temu to chyba każdy wie. Mogłeś mieć Hrywien w bród ale na zagraniczną walutę nie dało się wymienić (łatwo).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...