Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SwordOfUltimate

Porozumienie ACTA

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zwołać jeszcze większe manifestacje i tych pedałów z wiejskiej wywieźć na taczkach!

Jakim prawem podejmują decyzje wbrew woli ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile dziś będzie wynosić średni Polski upload/download. Pewnie jakoś 0 kb/s :E

Na tą minutę mały procent to 21.02 GB/s :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takim prawem ze wygrali wybory . wiec "wola ludzi" zgadzała sie z ich wolą

 

 

szkoda ze zbierajac jakas liczbe podpisow nie mozna wczesniej odwolac rzadu i powolac wczesniejszycz wyborow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mieliśmy być zieloną wyspą i wszystkim miało żyć się dobrze, hehe.

Ale tak chyba jest przy okazji każdych wyborów no nie? :E

 

Ja choć młodego wieku(24 lata) wiem że nigdy u nas nie będzie normalnie.Dlaczego?Bo nie.I w tym przypadku ten argument(bo nie xd) jest najtrafniejszy.Bo nie da się tego wytłumaczyć xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takim prawem ze wygrali wybory . wiec "wola ludzi" zgadzała sie z ich wolą

Zacznijmy od tego, że - jak to stwierdził jeden z "naszych" europosłów - 90% polityków w 90% przypadków nie ma zielonego pojęcia, nad czym głosuje. Trudno więc tu pisać o jakiejkolwiek woli. Raczej o zupełnej ciemnocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takim prawem ze wygrali wybory . wiec "wola ludzi" zgadzała sie z ich wolą

 

 

szkoda ze zbierajac jakas liczbe podpisow nie mozna wczesniej odwolac rzadu i powolac wczesniejszycz wyborow.

Zawsze może dojść do rewolucji :E

Poza tym chyba jednak można coś z tym zrobić wystarczy odpowiednia liczba podpisów, czy mylę się?

W końcu to My jako naród domagamy się tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może dojść do rewolucji :E

Poza tym chyba jednak można coś z tym zrobić wystarczy odpowiednia liczba podpisów, czy mylę się?

W końcu to My jako naród domagamy się tego

Czy wotum nieufności dla rządu równa się z rozpisaniem nowych wyborów? Bo inaczej i tak to nie ma sensu bo wiadomo kto ma większość w sejmie.

 

A tak w ogóle ktoś to musi przegłosować na wiejskiej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdaniem ministra, wielu prawników nie rozumie prawa.

 

Zdrojewski w radio TOK FM :lol2:

 

 

Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe jestem rozeznany w temacie ale może warto dowiedzieć się jak można tych cwaniaczków z rządu się pozbyć, bo fakt, że w momencie wielotysięcznych manifestacji i protestów oni podpisują jakiekolwiek papiery związane z nimi świadczy o ich kompletnej niekompetentności i o tym, że chyba przyszedł ich czas na odejście z rządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co sie spinacie. Żyjemy w demokracji. Demokratycznie wybieramy sobie króla na 4 lata. A król może wszystko.

 

 

Żałosne co sie dzieje w tym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że demokracja ogranicza się jedynie do wyborów. W takich sprawach również powinniśmy mieć chociaż krztynę władzy.

 

Moim zdaniem z wejściem do unii straciliśmy niepodległość. Bo skoro podlegamy unii i przyjmujemy jej prawa to jak możemy czuć się niepodlegli ? Źle się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe jestem rozeznany w temacie ale może warto dowiedzieć się jak można tych cwaniaczków z rządu się pozbyć, bo fakt, że w momencie wielotysięcznych manifestacji i protestów oni podpisują jakiekolwiek papiery związane z nimi świadczy o ich kompletnej niekompetentności i o tym, że chyba przyszedł ich czas na odejście z rządu.

 

trzeba dać szanse komuś spoza SLD/PSL/PIS/PO/RP .

Oni nic nie zrobią, byli u władzy i co? g*ówno moi drodzy, zawsze było źle. Czas na kogoś innego.

Ta ''ambasadorka'' zamiast powiedzieć''nie'' i stracić(najpewniej) stanowisko a tym sposobem stać się bohaterką internautów ukazała że zależy jej tylko na korycie.

 

bgqznq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że demokracja ogranicza się jedynie do wyborów. W takich sprawach również powinniśmy mieć chociaż krztynę władzy.

 

Moim zdaniem z wejściem do unii straciliśmy niepodległość. Bo skoro podlegamy unii i przyjmujemy jej prawa to jak możemy czuć się niepodlegli ? Źle się stało.

 

Niestety tak skonstruowano prawo w tym kraju, że demokracja jest tylko co 4 lata. A potem mamy polityczne gierki.

 

 

Hakerzy powinni dorwać konta bankowe tuska i jego świty, albo jakieś poufne dane i wtedy lud miałby rzeczywisty wpływ na to co sie dzieje. Ciekawe czy tusk byłby taki cwaniak jakby jego konto bankowe mogło zostać wyczyszczone:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinujcie jak się pozbyć rządu. Ja proponują zacząć myśleć jak się pozbyć ludzi którzy w następnych wyborach będą dalej głosować na platformę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponują zacząć myśleć jak się pozbyć ludzi którzy w następnych wyborach będą dalej głosować na platformę.

Jak ja się cieszę że z automatu nie głosuję w żadnych wyborach xd Mam to w dupie ;)

Bo i tak i tak jest lipa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadygadu a chyba nikt nie wspomniał o kluczowej rzeczy: ratyfikacja umowy (międzynarodowej)

W przypadku umowy międzynarodowej, przekazującej organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach, przewidziany jest specjalny tryb ratyfikacji:

 

* w drodze ustawy przyjętej przez Sejm większością 2/3 głosów w obecności co najmniej 1/2 ustawowej liczby posłów oraz przez Senat większością 2/3 głosów w obecności co najmniej 1/2 ustawowej liczby senatorów lub

* w drodze referendum ogólnokrajowego.

 

Wiec na dzien dzisiejszy PO+PSL Nie ma wystarczajacej ilosci głosów aby ratyfikowac ten dokument.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadygadu a nikt nie wspomniał o kluczowej rzeczy: ratyfikacja umowy (międzynarodowej)

W przypadku umowy międzynarodowej, przekazującej organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach, przewidziany jest specjalny tryb ratyfikacji:

 

* w drodze ustawy przyjętej przez Sejm większością 2/3 głosów w obecności co najmniej 1/2 ustawowej liczby posłów oraz przez Senat większością 2/3 głosów w obecności co najmniej 1/2 ustawowej liczby senatorów lub

* w drodze referendum ogólnokrajowego.

 

Wiec na dzien dzisiejszy PO+PSL Nie ma wystarczajacej ilosci głosów aby ratyfikowac ten dokument.

 

ufff, ale i tak podpiszą.

 

400173_311881882180553_152249174810492_818968_108644987_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ładny napis widziałem dziś rano w autobusie linii 118 o numerze bocznym 4901 ... ;)

 

ZABIĆ TUSKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadygadu a chyba nikt nie wspomniał o kluczowej rzeczy: ratyfikacja umowy (międzynarodowej)

W przypadku umowy międzynarodowej, przekazującej organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach, przewidziany jest specjalny tryb ratyfikacji:

 

* w drodze ustawy przyjętej przez Sejm większością 2/3 głosów w obecności co najmniej 1/2 ustawowej liczby posłów oraz przez Senat większością 2/3 głosów w obecności co najmniej 1/2 ustawowej liczby senatorów lub

* w drodze referendum ogólnokrajowego.

 

Wiec na dzien dzisiejszy PO+PSL Nie ma wystarczajacej ilosci głosów aby ratyfikowac ten dokument.

I TY myslisz ze nie znajdą się szarlatani z innych partii którzy to poprą i dadzą im ten stosunek głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I TY myslisz ze nie znajdą się szarlatani z innych partii którzy to poprą i dadzą im ten stosunek głosów.

 

Nie. Inni poczuli krew jak rekin. I wiedzą że mogą dobić platforme. Stać sie bohaterami młodych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 4090 i gra na low?  Ouch...
    • Racja, rozsądkiem jest skakanie co 2-3 gen procków. Poczekam na Zen 5 i zobaczymy co dalej. Myślałem pogonić 5800X i dołożyć do używki 5800X3D. Za parę stówek wyczerpałbym możliwości na AM4, chociaż tym prockom na tyle blisko, że nie jest to jakiś zauważalny przeskok. Dawało się używki za 1k kupić, a teraz rzeczywiście drożej. Słusznie. Jak kupowałem 5800X to chodziły po 2k, oema trafiłem za ok. 1670zł gdzie za 5600X trzeba było dać 1400zł. Gdybym teraz siedział na 5600X byłby większy sens przeskoku.   Z multi to CS2 z detalami na Ultra High 1440p bez upscalingu. Obecnie klatkarz to tak 250-300+ na tym ustawieniu. Procki X3D dają kopa w tym tytule ale czy mi zrobi różnicę te +50-100 FPS?   A nie kręciłem tych memek, ponoć słabo się kręcą ale nie sprawdzałem. Chyba wybiję sobie z głowy zmiany. Warto chyba czekać na ZEN 5 - z tego co widziałem przyrost ma być na poziomie 40% co mnie zaciekawiło. Na intela nawet się nie oglądam. Ostatni raz miałem 6-7 gen i styka
    • Już te pisanie że czegoś zabraknie mi gotuje krew w żyłach... Miał Putin zdechnąć a żyje. Miały sankcje udusić Rosję a tu sami Amerykanie ganiają Ukrainę za ataki na rosyjskie przetwórnie ropy. Miało zabraknąć czołgów, wychodzi że produkują/restaurują kolejne. Miało zabraknąć amunicji wychodzi że sobie z tych dyktatorskich państewek pościągali szybciej niż zachód się zrzucił na źródełko Czech, nim sami swoją gospodarkę przestawili w tryb wojenny. Jest tak jak Wolski mówił w ostatnim raporcie że prędzej chudy zdechnie niż gruby schudnie. Przy braku błyskotliwej i wręcz cudownej kontrofensywy i postawieniu na odbitym terenie sytych oddziałach w sensie ilości to plan jaki ten Ławrow wyjawił w tym wywiadzie(polecam choćby tego poczytać jak nie martwi się ktoś że mu zalasuję mózg) jest bliżej do finiszu. Zostanie kaleka bez możliwości wejścia do tego NATO i UE a ciekawe ile to potrwa nim się nie rozpadnie bo raczej nie zwróci się z powrotem na wschód do najbliższego sąsiada. Pik produkcyjny w Rosji minie po 26 roku czyli jeszcze 2.5 roku walki o co. Z Chersońszczyzną skończyły się jakiekolwiek postępy i nawet chyba nadzieje na nie, a tylko była pokerowa rozgrywka gdzie krupier / cała publika raczej nie pomagała dostatecznie wystraszyć agresora. Niech ścierają agresora by szybko nie przyszło do głowy to powtórzyć to jest chyba jedyny cel teraz. Ostatni szczebel eskalacji z wyczerpania raczej też średnio wygląda. Teraz jest problem by te drony zwalczać na terytorium własnym by nie sprzedawały pozycji opl i lotnictwa to chyba raczej pod koniec nie będą ich tak lekkomyślnie używać.    
    • Toż mówię, że na AMD było cacy. Afterburner śmigał przy 5600XT (2 egzemplarze), 6600XT na końcu 5700XT na codzień UV referenta. Profil się wczytywał z windą, działało wszystko beton stabilnie na zasadzie ustaw i zapomnij. Ale wylewam gorzkie żale na ułomność u zielonych, a temat jest o konkretnej karcie - karta sama w sobie jest przyzwoita, polecam w tym budżecie Jedynie jak ktoś ma przyzwyczajenia z AMD, tj. proste, szybkie, działające OC/UV to może się rozczarować.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...