Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SwordOfUltimate

Porozumienie ACTA

Rekomendowane odpowiedzi

I TY myslisz ze nie znajdą się szarlatani z innych partii którzy to poprą i dadzą im ten stosunek głosów.

krtos sięzapewne znajdzie, ale zauwaz przy pełnej sali sejmmowej brakuje im ponad 70 posłow to jest bardzo dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy przyjaciele

ACTA (Umowa handlowa dotycząca zwalczania obrotu towarami podrabianymi) tak naprawdę została stworzona przez producentów film, muzyki, gier i programów komputerowych oraz przez sklepy działające w sieci i poza nią. Generalnie przez biznes rozrywki i mediów.

Jeżeli nie podoba ci się ACTA możemy zacząć protest. Ale nie powinniśmy skupiać się tylko na naszych rządach, powinniśmy także uderzyć w cały biznes rozrywki który ACTA stworzył. Dlatego też proponuję:

• zaprzestać z kupowania filmów, muzyki i gier

• zaprzestać chodzenia do kina

• zaprzestać kupowania jakichkolwiek gadżetów z filmów/muzyki/gier typu kubki, koszulki, plakaty itd.

• Zaprzestać chodzenia na koncerty

• itd

Jeżeli oni mają nas gdzieś i obchodzą ich tylko zyski dlaczego my mielibyśmy przejmować się nimi. Nie sądzę by gwiazdy kina czy muzyki byli biednymi ludźmi.

Rozpoczęcie protestu 01.02.2012 i powinien on trwać aż ACTA będzie anulowana. Przekonaj swoją rodzinę i przyjaciół by do nas dołączyli. Także jeżeli możesz przetłumacz tą wiadomość na swój język I rozpowszechnij ją.

PS Jeżeli myślisz że nie możesz żyć bez takiej rozrywki i będziesz się nudził to spróbuj: wyjść i spotkać się ze znajomymi; pograć w planszówki, pójść do teatru lub opery, pograć w piłę, kosza, siatkówkę czy inną grę którą lubisz bądź lubiłeś; odkopać stare i dobre piosenki i filmy oraz jeszcze raz wyjdź i spotkaj się ze znajomymi w rzeczywistym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOzna jeszcze śćiągać ??? :kwasny:

Nie, ACTA Cię kontroluje. "Wyłoooonnnczzz" kompa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinujcie jak się pozbyć rządu. Ja proponują zacząć myśleć jak się pozbyć ludzi którzy w następnych wyborach będą dalej głosować na platformę.

zabij - co się bedziesz zastanawiał ?

a Ci co głosują na PO niech zabiją innych, w końcu dlaczego inni mogą o oni nie, prawda ?

 

Jaki ładny napis widziałem dziś rano w autobusie linii 118 o numerze bocznym 4901 ...

 

ZABIĆ TUSKA

faktycznie, wspaniały. Aż Ci serce rośnie jak to czytasz, co ? Może sam go zabijesz ? W końcu to prawie jak 1 września, prawda ?

 

żałosne są niektóre wpisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ACTA Cię kontroluje. "Wyłoooonnnczzz" kompa!

 

Musi ratyfikować to sejm i chyba musi minąć 30 dni od podpisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi ratyfikować to sejm i chyba musi minąć 30 dni od podpisania.

 

Czyli nie wpadną mi na chatę jak teraz zassałem 3 piosenki : / ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie wpadną mi na chatę jak teraz zassałem 3 piosenki : / ?

Pińcet złoty kary.Tu i tera :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie wpadną mi na chatę jak teraz zassałem 3 piosenki : / ?

WPADNĄ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi ratyfikować to sejm i chyba musi minąć 30 dni od podpisania.

 

A potem wpadną ci na hate i powiedzą: muzyk z popizdówka w USA pozywa cie za kradzież jego utworu na podstawie umowy miedzynarodowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi ratyfikować to sejm i chyba musi minąć 30 dni od podpisania.

Serio? :( Kurde, żyłem w zakłamanym świecie "przeciwnikuuuuf" Tuskacza. Źle koledze poradziłem, żeby "wyłooonczył" kompa. :(

To już poprawiam dla niego moją poradę:

Ściągaj ile wlezie synek! A potem pochwal się w gimnazjum co pobrałeś. :E

 

P.S - @WujekRada - you're cpt. obvious. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? :( Kurde, żyłem w zakłamanym świecie "przeciwnikuuuuf" Tuskacza. Źle koledze poradziłem, żeby "wyłooonczył" kompa. :(

To już poprawiam dla niego moją poradę:

Ściągaj ile wlezie synek! A potem pochwal się w gimnazjum co pobrałeś. :E

 

P.S - @WujekRada - you're cpt. obvious. :cool:

21bjjis.jpg

that I'm obvious. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JetSetWilly

 

ponad 44000 na NIE - oby tak dalej

http://referendum-acta.interia.pl/

 

 

http://di.com.pl/news/43096,0,Interia_przeprowadza_referendum_w_sprawie_ACTA.html

"- Postanowiliśmy zmobilizować naszych użytkowników do aktywności i tym samym odpowiedzialności społecznej. To oni są wyborcami i oni powinni mieć realny wpływ na poczynania swoich parlamentarzystów. W związku z tym daliśmy im do ręki narzędzie, dzięki któremu mogą powiedzieć posłom, co myślą o porozumieniu ACTA. Rząd już podjął decyzję, teraz wszystko zależy właśnie od posłów, od tego, czy Parlament ratyfikuje tę międzynarodową umowę czy też nie, a my wyborcy mamy prawo wpływać na decyzje Parlamentu - mówi Marcin Jędrasiewicz, dyrektor serwisów informacyjnych w Interia.pl

 

Użytkownicy mogą nie tylko opowiedzieć się za lub przeciw ratyfikowaniu przez polski rząd porozumienia ACTA, ale także wysłać swoją opinię do parlamentarzystów ze swojego okręgu wyborczego.

 

- Nasza akcja stanowi również swego rodzaju test dla parlamentarzystów na to, czy potrafią odnaleźć się w realiach nowoczesnego, zinformatyzowanego państwa. Oddaliśmy im bowiem narzędzia do skutecznej i efektywnej komunikacji ze społeczeństwem, które - mam nadzieję - będą potrafili odpowiednio wykorzystać - mówi Zygmunt Moszkowicz, zastępca redaktora naczelnego i szef wydawców w Interia.pl."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi politycy są tak głupi, że nie wiedzą, za czym głosują. W dodatku perfidnie okłamują nie tylko naród, ale przede wszystkim swoich wyborców. Tymczasem jakiś tam polityk ze Szwecji patrzy tym oszustom/kłamcom na ręce i wstawia się za polskimi internautami. Niezła paranoja. PO sięgnęła dna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak szybko im zemna pujdzie :)

facepalm2.gif

... Bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...