Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ticco1990

nerwica - jak się wyleczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Żylak - masz jakąś regułę według której zakręcasz kurki? I czy sprawdzasz je tylko gdy jesteś w kuchni czy przerywasz czasem codzienne czynności aby sprawdzić czy są odpowiednio zakręcone? Bo to że zakręcasz kurki i sprawdzasz czy nie leci gaz nie znaczy że masz nerwicę natręctw. Gdybyś miał nerwicę natręctw zakręcałbyś je w odpowiedni sposób i chodził od czasu do czasu sprawdzić czy na pewno je odpowiednio zakręciłeś. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm nerwica

 

znajdź sobie jakieś zainteresowanie i temu się poświęć, szanuj się i duszę własną

 

nerwica jak każda choroba psychiczna to inaczej chora dusza. znajdź dziewczynę kolegę WYLUZUJ otwórz oczy ,przemyśl po co żyjesz dla kogo ,co chcesz osiągnąć w życiu i dąż do tego .... jak nie pomaga to do starego indianina na gadane po skuna albo jakis mix leśny

medytacja joga itd

pozdro

 

Po pierwsze nerwica w psychiatrii nie ma statusu choroby psychicznej, tylko zaburzenia. Do chorób zalicza się psychozy np. schizofrenie, chad i inne, ale nie zaburzenie osobowości/nerwice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bobbi nie mam żadnej reguły. Po prostu sprawdzam czy wszystkie są zakręcone, jak już jestem w kuchni i coś robię. Żeby specjalnie iść i sprawdzać to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarinho

macie problemy :D

 

na wszystko najlepsza jest medytacja , duuzo medytacji... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje sobie dokupić jedną baterię luzem

 

wieczorem wyjmiesz spod poduszki .. dokręcisz i gitara .. nie trza nigdzie łazić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
macie problemy :D

 

na wszystko najlepsza jest medytacja , duuzo medytacji... :D

****** się w łeb młocie. Nigdy nie miałeś nerwicy i nie wiesz jak to jest, jakbys mial nerwicę, to byś nie pisał "macie problemy". Ciekawe czy jakby ciebie dopadlo takie gowno, tez bys tak pisal. Wlasnie wrocilem od psychiatry i leczenie jest przewidywane na conajmniej miesiąc, czyli razem ponad 3 miesiące czucia się gówno. ****** się w łeb albo idź medytować, zamiast pisać pierdoły na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Po poscie widac ze potrzbujesz chill out. Zacznij nad soba panowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jąkam, i lekarz stwierdził, że jest to spowodowane nerwicą. Przepisał mi jakieś krople od nerwów, ale mimo tego i tak sie denerwuje. W dodatku wywołują skutki uboczne, takie jak senność czy nudności. Liczę na to, że to przejdzie z wiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trudno uwierzyć, ale już mi przeszło:)

 

Sama wizja odpoczynku od ojca poskutkowała? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sama wizja odpoczynku od ojca poskutkowała? :Up_to_s:

Dokładnie:) Do dobrego samopoczucia wystarczy mi świadomość tego, że za miesiąc nie będę już musiał go oglądać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...