Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pila

Najlepsze gry na Sony PSP - top lista

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się zapytam tutaj, czy jak przywioze sobie PSP z USA, to czy konsola nie ma jakiejś rejonizacji, że gry/filmy kupione w Polsce nie będą działać na niej. No i jak z gwarancja i serwisem w Polsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancji nie masz, ale konsolki są praktycznie bezawaryjne także nie ma tu problemu ;) Zresztą naprawa, aż tyle nie kosztuje. Softowe uszkodzenie naprawisz baterią i kartą Pandory (100 zł komplet) lub oddając do serwisu gdzie oni to zrobią Pandorą za okoła 20-30 zł. Co do uszkodzeń sprzętowych zalezy co, ale najczęście powyżej 100 zł nie wychodzi naprawa. Regionizacji gier nie ma i wszystkie bedą działać, a filmy mają regionizację (niewszystkie, bo są tz. Region Free i one będą działać na każdej konsoli), a przeciez filmy możesz wrzucić na kartę pamięci i działa każdy ;) Zmieniasz softa na CF i masz masę nowych możliwości i polskie menu jak chcesz. Także możesz śmiało brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gwarancji nie masz, ale konsolki są praktycznie bezawaryjne także nie ma tu problemu ;) Zresztą naprawa, aż tyle nie kosztuje. Softowe uszkodzenie naprawisz baterią i kartą Pandory (100 zł komplet) lub oddając do serwisu gdzie oni to zrobią Pandorą za okoła 20-30 zł. Co do uszkodzeń sprzętowych zalezy co, ale najczęście powyżej 100 zł nie wychodzi naprawa. Regionizacji gier nie ma i wszystkie bedą działać, a filmy mają regionizację (niewszystkie, bo są tz. Region Free i one będą działać na każdej konsoli), a przeciez filmy możesz wrzucić na kartę pamięci i działa każdy ;) Zmieniasz softa na CF i masz masę nowych możliwości i polskie menu jak chcesz. Także możesz śmiało brać.

 

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. :D Ale jeżeli będe kupować to raczej w Polsce, bo wole wydać te 100-150zł i mieć serwis i wszystko na mniejscu. No chyba, że dolar spadnie do kursu około 1,50-1,70 wtedy biore, ale PS3. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem w wiele gier, na wielu platformach i najbardziej urzekła mnie Jeanne D'arc. Jak mogliście nie wspomnieć o tej grze?! Ma co najmniej 10,5/10 w mojej oceniaczce :P

Nie wspomniałem bo nie grałem :D. Ale nigdzie tego nie mogę znaleźne w Holandii, trzeba będzie ebayować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pitrek121: Piła napisał w pierwszym poście, że nie lubi gier RPGi strategii, a to jest miks obu tych gatunków :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie jeszcze kilka gier. No dobra, przyznam się bez bicia, nie kilka, a kilkanaście :D Chyba się uzależniłem od kupowania gier - kupowania, bo pewnie na granie nie będę miał czasu ;) Ale ilekroć wchodzę do GameStopu, a tam gra (używana) za $9.99 albo $12.99, to nie mogę się powstrzymać ;) Jeszcze poluję na Lemingi i Bombermana. Tego ostatniego widziałem w GameStopie w Great Mallu w San Jose (gdzie teraz jestem) za $12.99, ale nie kupiłem, bo nie byłem pewien, czy to ta gra, którą znałem sprzed lat. I to ta gra! Jutro po nią jadę, może jeszcze będzie ;) Może jeszcze Tomb Raidera sobie sprawię, jest Legend i Anniversary, który lepszy?

 

Co sądzicie o grach Death Jr, Dead Head Fred, Medievil: Resurrection, Twisted Metal: Head On, The Con, Platypus i Boogeyman D&D? Mogę je niedrogo kupić w GameStopie tuż koło mojego hotelu, od 8 do 10 dolarów za sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy w ogóle włączysz połowę tych tytułów. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłożę je na półkę i będę zabierał ze sobą po 2-3 na jakieś konferencje prasowe, żebym miał zajęcie podczas lotu samolotem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Death Jr, Dead Head Fred, Medievil: Ressurection, Twisted Metal: Head On - grałem w te gry u kumpla (sam mam PS2, a nie PSP także nie u siebie) i są naprawdę godne polecenia. Szczególnie Medievil. Pamiętam jak się w to zagrywałem na PSX. Do tej pory mam Medievila i Medievila 2 (szkoda, że nie ma 3 :( ) i z miesiąc temu przeszedłem obie znowu po kilka razy. Bierz śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś jeszcze dwie gry: Bomberman i Tomb Raider Anniversary. Dziś wracam do Polski - w końcu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadżety do rozdawania w konkursach przywiezie? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadżet przywożę głównie z targów CeBIT i Computex, tym razem mam raptem kubeczek i dwie koszulki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jezdzisz na desce to bez wątpienia Tony Hawk's Project 8.

Wlasnie ide grac ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jezdzisz na desce to bez wątpienia Tony Hawk's Project 8.

Wlasnie ide grac ;d

Na desce jeździłem ostatnio ponad 20 lat temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście spisałem moje wrażenia z kilku gier. Obkupiłem się dość ostro (mam w sumie koło 29 dysków UMD, 12 filmów i 17 gier), ale starałem się kupować głównie gry przecenione w sklepie GameStop - płaciłem za gry używane od 6 do 18 dolarów, nowe gry kosztowały 20 dolarów, z wyjątkiem God of War - 40 dolarów. Za filmy płaciłem od 5 do 10 dolarów (wszystkie filmy, które kupiłem, są używane).

 

Do podanych cen trzeba doliczyć 8,5% podatku stanowego (coś jak nasz VAT), a potem kwotę przemnożyć przez 2,26. Przykładowo, jeśli gra kosztowała 12 dolarów (np. tyle zapłaciłem za Bombermana), daje to 29 złotych. Czyli jakaś połowa ceny w Polsce :)

 

Grałem na razie tylko w kilka gier, po kilka-kilkanaście minut. Jak będę odpalał kolejne tytuły, będę je krótko charakteryzował w pierwszym poście. Może się ten wątek komuś przyda, kto będzie się przymierzał do kupna gier na PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem w pierwszym poście opinię nt. gry Go!Sudoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken, Gow, świetna gierka Dead Head Fred.

A na x-tremum zróżnicowanych wyścigów GripShift.

A także Warriors, Logan Shadow. :cool::cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...