Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RadAR_666

Can You Run It? - Czy Możesz W To Grać? / Test Twojego Komputera!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Sprawa jest prosta. Masz komputer i zastanawiasz się, nad kupnem nowej gry... ale? - ale zastanawiasz się nad tym, czy gra uruchomi się na Twoim komputerze. Przeczytałeś wymagania, ale, jednak nie masz pewności w 100%, bo a opisie był AMD, a Ty posiadasz Intel... W opisie był GeForce, a Ty masz ATI Radeon.

 

Sprawa jest teraz prosta.

 

KLIK -->

Can You Run It <-- KLIK

 

--!! For Lamers!!--

 

1. Select a product from the drop-down list below.

tł.

1. Wybierz grę z rozsuwanej listy.

 

2. Click "Can you run it?"

tł.

2. Kliknij "Możesz to uruchomić?" (ten przycisk obok napisu).

 

 

Następnie czekamy na werdykt.

 

--!! End for Lamers !!--

 

Odpowiedni skrypt przeskanuje Wasz komputer wzdłuż i wszerz i wyświetli Wam jego szczegółowe parametry, oraz ocenę, pod względem wybranej gry.

 

Wymagania.

Systemy: 98, 98SE, ME, 2000, XP, 2003, Media Center, Vista

Zainstalowany ActiveX/Java

 

 

---

Być może część z Was zna już tą stronę, ale proszę o wyrozumiałość... - zapewne nie wszyscy

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, czy np. 2600XT 512mb miał by takie same noty co mój 3870 :hmm: bo ficzersy ma te same a jest 2,5 raza słabszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to jakoś nie dziala bo wszędzie pokazuje mi :PYou have - undefined i nie wiadomo czy mogę grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
COD4 i FAIL? Chyba sobie żartują...

Ja nawet "can't run" tego ich appletu :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet "can't run" tego ich appletu :lol2: :lol2: :lol2:

Czy gdzieś małym druczkiem nie jest napisane "Please use Internet Explorer 6.0 or higher"? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Celeron D 3,20 Ghz, 1.50GB ram i Geforce 7600GS DDR wyszło, że AC pójdzie na full - to nie dokońca prawda :E

 

EDIT - a CoD 4 na minimum, a w rzeczywistości gram na full ( prawie ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też parę razy kiedyś ją sprawdzałem - IMO stronka raczej nie warta większej uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie apeluje omijajcie tą stronke z daleka to jakies przkłamane dziadostwo jest.

Ja tak z ciekawosci patrze i wybieram z tej listy CoD 4 no i czekam a tu FAIL no to sory,prawda moj sprzet jest dosc leciwy ale w CoD4 to ja gralem bez najmniejszej scinki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie apeluje omijajcie tą stronke z daleka to jakies przkłamane dziadostwo jest.

Ja tak z ciekawosci patrze i wybieram z tej listy CoD 4 no i czekam a tu FAIL no to sory,prawda moj sprzet jest dosc leciwy ale w CoD4 to ja gralem bez najmniejszej scinki...

Boże ręce opadają jak się coś takiego czyta. A co ty myślisz że ta strona poda Ci perfekcyjne dane? Na 1 GB ramie i sempronie to fakt grałem bez najmniejszej ścinki na minimalnych - czyli teoretycznie FAIL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było ze sto razy, a poza tym wymagania "z pudełek" są nic nie warte, trzeba czytać testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupia strona, sumuje rdzenie

Performance Rated at: 6.048 GHz

Hehe i jeszcze pokazuje, że pamięć mojego 8800gt wynosi 1.2Gb :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co wierza, ze ta stronka jest naprawde dobra i pomocna to sa naprawde strasznie naiwni i bezmyslni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajna ale mocno przesadzona i surowa.Mi na GTA SA wykazalo ze mam zly Windows i zaraz wymagania byly mniej niz minimalne.A reeszta sprzetu byla duzo wieksza niz ta gra potrzebowala.Troche za ostra do kompa.

 

P.S.Smieszne wykazalo mi GTA IV mniej niz minimum a GTA IV smiga mi ze az milo i wcale nie na minimalnych.Glupstwo omijajcie takie cos z daleka ten wykaz to oszust.Jest super sposob aby sprawdzic czy gra wejdzie.Zainstaluj ja i sam zobacz.Ja wlasnie tak robie z gra ktora wykazalo ze nie wejdzie a pewnie bedzie smigala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy ta strona działa na operze, bo zbiera mi już te dane dobre 10 minut, a gdy próbuje na IE to odpalić to jakiś błąd wyskakuje że nie obsługuje dodatku czy cuś.

Chcę sprawdzić przed zakupem czy bioshock 2 pójdzie na 7900gs i e4300 przynajmniej na średnich detalach.

Jest super sposob aby sprawdzic czy gra wejdzie.Zainstaluj ja i sam zobacz.Ja wlasnie tak robie z gra ktora wykazalo ze nie wejdzie a pewnie bedzie smigala.

Świetny pomysł. Kup grę, zainstaluj, a jak się okaże że nie działa to najwyżej, co to tam jest te 100 zł wyrzucone w błoto. Po prostu genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta strona i tak oszukuje, więc nie masz czego żałować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...