Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kris

Sterowniki do pada przewodowego od Xbox'a 360 na Windows XP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mógłby ktoś zapodać linka o ile jest to w sieci , ze sterownikami do pada od Xbox'a 360 żeby chodził pod windowsem xp . jest wogóle gdzies?? dzieki za pomoc z gory :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki do pada przewodowego

 

czytaj ze zrozumieniem.

 

Wie ktoś może jak mam skonfigurować need for speeda pro streeta zeby ten pad był pokazywany jako 2 gracz a nie jako po prostu 2 kontroler dla 1 gracza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sterowniki do pada przewodowego

 

czytaj ze zrozumieniem.

 

Masz pretensje, że ktoś się zainteresował Twoim problemem ? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie -.- nie o to mi chodziło , dał bezsensowne pytanie bo temat się tyczy przewodowego pada (napisałem to w tytule) .

 

To wie ktoś jak skonfigurować nfsa albo wogóle coś zrobić żeby pad był rozumiany przez gry jako player 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyciel tego tematu powinien orientować się w "temacie", może warto do niego napisać na PM (jeśli jeszcze urzęduje na pclab). Przeczytaj w ogole ten temat, chyba pojawia się w nim Twój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Założyciel tego tematu powinien orientować się w "temacie", może warto do niego napisać na PM (jeśli jeszcze urzęduje na pclab). Przeczytaj w ogole ten temat, chyba pojawia się w nim Twój problem.

AFAIK sterowniki można ściągnąć ze strony Microsoftu.

Jeśli to z powyższego linka działa na tych samych sterownikach co zwykły pad od X'a, to:

http://download.microsoft.com/download/0/0...ox360_32Eng.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz czemu zapytałem ?! bo był gość co miał pada od xboxa i chciał go podłączyć do kompa, tylko jeden mały psikus nie miał odbiornika, bo myślał że tak jak w xboxie jest, włączy i działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz czemu zapytałem ?! bo był gość co miał pada od xboxa i chciał go podłączyć do kompa, tylko jeden mały psikus nie miał odbiornika, bo myślał że tak jak w xboxie jest, włączy i działa

okej, WALI nas to, nie bulwersuj sie ze Cie zjechal, bo mial prawo i ja bym zrobil dokladnie to samo bo Twoja odpowiedz byla z odbytu mu niepotrzebna, czyta sie temat, a nie: "nie czyta, zle odpowiada i jeszcze bulwers". ludzie spokojnie.

 

edyt:

Masz pretensje, że ktoś się zainteresował Twoim problemem ? :lol2:

do tego tez sie to tyczy...

 

to tak jakbym napisal temat "jaka kupic karte graficzna" a wy byscie polecili mu dobrego procka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to powodzenia w zakupie karty graficznej bez płyty głównej :thumbup: nie bulwersuje się dla Twojej wiadomości,

gdyby kupił zestaw z odbiornikiem to miałby serowniki na płycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz pretensje, że ktoś się zainteresował Twoim problemem ? :lol2:

 

tak sie zainteresowal ,ze nawet nie przeczytal tytułu tematu ? :lol2:

 

no to powodzenia w zakupie karty graficznej bez płyty głównej nie bulwersuje się dla Twojej wiadomości,

gdyby kupił zestaw z odbiornikiem to miałby serowniki na płycie

 

gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia w zakupie karty graficznej bez płyty głównej :thumbup: nie bulwersuje się dla Twojej wiadomości,

gdyby kupił zestaw z odbiornikiem to miałby serowniki na płycie

a skad wiesz ze nie mam plyty glownej? ;) widzac "?!" w moim mniemaniu jest to bulwers. gdyby kupil, a nie kupil, bo kupil zupelnie cos innego. okej mniejsza, problem rozwiazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shreku3

do pada od Xbox'a 360
ja tego pada wziąłem od mojej konsoli , a że ma końcówkę usb to chciałem na nim pograć trochę pod pc z kuzynem , nie kupiłem go detalicznie jako "for windows" tylko razem z moim Xboxem 360 to skąd miałem mieć tą płytę ze sterami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym sobie coś uciąć, że wcześniej w temacie było "bezprzewodowego". Albo przeczytałem post Shreka i się nim zasugerowałem (i potem już widziałem co chciałem widzieć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użyj google x hasłem "sterowniki pad xbox 360" wybierz pierwszą opcję od góry, robię w ten sposób aby nie było reklamy.

 

a sam używam identycznego pada na kompie i jest super. Polecam. Co do NFS, to musisz jakoś wybrać po prostu tak jak na konsoli podobne opcje i próbować grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można pobrać najnowsze sterowniki do pada przewodowego pod windows vista 64bit? Znalazłem jakieś ale z 2006 roku trochę za stare :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj w dziale PC. U nas przeważnie pada xboxowego używa się do Xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu. Po co klonować temat skoro tu mogę uzyskać odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj Win7 i same sterowniki Ci sie zainstaluja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pclab.pl/art26769.html - poczytaj tu, jest też artykuł o padzie od x'a pod windows, ale ze sterami też odsyłają do wcześniejszego artykułu.

 

A co do Visty to sterowniki pod wersją 66bit SP1 miałem od razu wbudowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Rzeczywiście nie działają linki. Ostatnim razem działały. Co gorsza plik do każdego systemu na taką samą nazwę, więc ciężko go znaleźć w google będzie. Inna sprawa - czy sterowniki microsoftu nie wystarczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mam Vista Home Premium i po podłączeniu pada (mam Play&Charge z kablem USB) system wykrył pada i sam zainstalował mu sterowniki. Fakt, że w nic nie grałem, bo podłączyłem tylko do podładowania baterii, ale skoro Plug&Play go zainstalował, to raczej powinien działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trollujesz czy piszesz serio? :d 
    • - Navis ma przede wszystkim standardowy rozmiar (grubość) chłodnicy dzięki czemu nie trzeba się zastanawiać czy zmieści się w obudowie. Jesli wygrzebiesz że Liquid Freezer wejdzie na górę do tej obudowy to jak najbardziej możesz go wziąć. Tyle że z innego sklepu bo z Proline wyszedł. - T700 jest szybszy w zastosowaniach sekwencyjnych (przewalanie dużej ilości jednolitych danych), w pozostałych różnice będą śladowe, na pewno nie uświadczysz ponaddwukrotnej różnicy a o tyle Crucial jest droższy od Kingstona. - moc zasilacza zależy od prądożerności podzespołów. 14700 ciągnie ok. 250W, 4070 ti super nieco poniżej 300w, razem mamy 550W, jakieś 50W na resztę podzespołów i 150W zapasu. - ramka jest opcjonalna ale potrafi wyraźnie obniżyć temperatury. Liquid Freezer III przychodzi z ramką i to jedyna opcja montażu. Nie zaszkodzi ciut szybszy RAM: https://proline.pl/pamiec-g-skill-trident-z5-rgb-ddr5-64gb-2x32gb-6400mhz-cl32-xmp3-f5-6400j3239g32gx2-tz5rk-p8118735   Lista z reddita jest średnia, jest tam procesor starszej generacji, bardzo drogie w Polsce dyski Cruciala, kartę w wersji Ventus czyli najgorszy model od MSI, niepotrzebnie dużo wentylatorów itp.
    • Wykupienie ekskluzywności a finansowanie całego projektu to są dwie zupełnie inne rzeczy, ale też uważam że nie ma się co bać o kasę, przynajmniej jeśli chodzi o Sony. Nie wiadomo jednak, jak do tego podejdzie SE, u nich excel to podstawa. Nie interesują mnie pierdoły, opinie youtuberów czy influencerów (wiem że ludzie masowo wrzucają ten badziew w tematy, ja można z 3 takie obejrzałem od początku roku), a także tematy stworzone stricte pod clickbait, a recenzji już od dawna nie biorę na poważnie, mało które w ogóle jeszcze czytam. Jeden wielki festiwal przerzucania się dyszkami dla ping-pongów i rzucania GOTY dla co drugiej gry. Jak ktoś to lubi jego sprawa, ja wolę opinie graczy ale z nimi też jest ciężko, szczególnie gdy ktoś wychwala słabe motywy albo bez powodu miażdży te dobre. Rebirth ogram, jeśli ogarną tryb 60fps, jeśli nie poczekam na wersję PC; moja lista śmiechu jest tak długa (a wszystkiego jeszcze w nią nie wrzuciłem) że na luzie mam w co grać co najmniej do lata 2025.  To jest pewien problem, bo gra nie ma realnie contentu na tyle grania (mówię biorąc pod uwagę to co grałem w oryginale), więc nie dziwi mnie że potem ktoś pisze że No jest. Tyle że fabułę główną można rozciągnąć dobrze, oferując ciekawe questy czy aktywności poboczne, które są serwowane sensownie, by nie "rozpraszać" gracza i trzymać go w ryzach, albo zrobić to źle i zaserwować tyle badziewia pomiędzy głównymi motywami fabularnymi, że gracz w pewnym momencie traci rozeznanie, w którym momencie fabuły głównej w ogóle się znajduje. Grałem i jedne i drugie, nie mam pojęcia w którym miejscu jest Rebirth, opinie są podzielone w zależności od forum które się czyta, z lekką przewagą na "rozwleczenie" i "niepotrzebne przedłużanie". No ale wiadomo każdy lubi co innego, jeden robi tylko fabułę, inny robi grę na setkę. 
    • Słabo bo BF V był fajny do testowania, na zasadzie ze sobie odpalałeś spectacta i gierka sobie testowała PC a ty mogłeś się zając czymś innym.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...