Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WujekSAM

Zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko 17cm w nadgarstku, troche mało :E podobaja mi sie takie

http://allegro.pl/item441218159_zegarek_di...ylowy_braz.html

http://allegro.pl/item441219352_zegarek_di..._dech_nowy.html

http://allegro.pl/item441220450_zegarek_di...iekny_braz.html

zastanawiam sie czy nie sa za duże na maja chuda reke, znajdzie sie cos w tym stylu tyko troszke mniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17cm to troszkę za mało na taki zegarek, znajdź coś delikatniejszego bo ten będzie śmiesznie wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to zegraki sa zbyt szpanerskie

 

a mi się podobają. sam jestem na kupnie podobnego tylko od s.u.g'a :) diesel robi dobre zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm imo takie zegarki nadają się tylko do eleganckich ubrań. Chodzisz na co dzień np. w marynarkach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17cm to troszkę za mało na taki zegarek, znajdź coś delikatniejszego bo ten będzie śmiesznie wyglądał.

ee tam, tez mam waska dlon i nadgarstek (cos kolo wymiaru Autora) i dosc spory diesel (7010) jakos jeszcze wyglada:

 

 

ps. reka mnie drzy, jak to w niedzielny poranek :E

 

pss. no i bramka nr.1 - najmniejszy wizualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko 17cm w nadgarstku, troche mało :E podobaja mi sie takie

http://allegro.pl/item441218159_zegarek_di...ylowy_braz.html

http://allegro.pl/item441219352_zegarek_di..._dech_nowy.html

http://allegro.pl/item441220450_zegarek_di...iekny_braz.html

zastanawiam sie czy nie sa za duże na maja chuda reke, znajdzie sie cos w tym stylu tyko troszke mniejsze

 

 

Uwazalbym na zakupy na Allegro 2/3 stuffu gonionego to tandetne podrobki...... Ja osobiscie preferuje Citizen Eco Drive - fakt cena powyzej 1500zl ale za dobra marke dobrze sie placi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek bedzie z Usa :E, kolega wraca także nie płace za przesyłke wyjdzie znacznie taniej niz w Pl

w marynarkach fakt nie chodze, ale do dżinsów i swetra ?

Citizen Eco Drive nawet z Usa jak narazie za drogi dla mnie, albo 1, albo 3 chyba wezme albo? niestety decyzje musze podjac dzis, nie da rady pochodzić po sklepach i po przymierzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jak dla mnei to kupno zegarka przez allegro za taką kwotę jest nie opłacalny. bo nie wiadomo co dostaniesz i czy bedzie Ci pasować.

bym na twoim miejscu śmignął do normalnego sklepu i kupił coś co bedzie pasować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwazalbym na zakupy na Allegro 2/3 stuffu gonionego to tandetne podrobki...... Ja osobiscie preferuje Citizen Eco Drive - fakt cena powyzej 1500zl ale za dobra marke dobrze sie placi...
:thumbup: Ja mam Tissota. To jest prawdziwy zegarek (dobre sa jeszcze Doxy i Wostoki*- te radzieckie :E)

 

*poluje na Komandirska, ale poniezej 100zł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:thumbup: Ja mam Tissota. To jest prawdziwy zegarek

 

Dobry zegarek to Breitling albo Tag Heuer - btw kupilem oba na wakacjach za 100zl - oczywiscie tureckie podrobki lol Chyba sprzedam na Allegro za tysiacpiencetstodziewiencet zloty jako oryginal..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KGP
Dobry zegarek to Breitling albo Tag Heuer - btw kupilem oba na wakacjach za 100zl - oczywiscie tureckie podrobki lol Chyba sprzedam na Allegro za tysiacpiencetstodziewiencet zloty jako oryginal..

 

LOL. Prawdziwe zegarki to Vacheron Constantin, Blancpain badz od bidy Oris. Te trzy firmy szwajcarskie jako jedyne na swiecie nie splamily sie kiedykolwiek wyprodukowaniem zegarka kwarcowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOL. Prawdziwe zegarki to Vacheron Constantin, Blancpain badz od bidy Oris. Te trzy firmy szwajcarskie jako jedyne na swiecie nie splamily sie kiedykolwiek wyprodukowaniem zegarka kwarcowego.

 

Je tez kupisz na straganie w turcji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry zegarek to Breitling albo Tag Heuer - btw kupilem oba na wakacjach za 100zl - oczywiscie tureckie podrobki lol Chyba sprzedam na Allegro za tysiacpiencetstodziewiencet zloty jako oryginal..
ładny ten Breitling i Tag Heuer :E. Tissota tez kupisz w podobnym wyglądzie. Oczywiscie nie na Allegro :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam T, ładnego automata, jednak od święta. Na codzień, tj do zadań specjalnych, służy mi wiernie drugi już g-shock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Maurice Lacroix i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze zegarki to...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szwajcarskie są! :E

 

 

A widzisz, zależy do czego. Ja w pracy załatwiłbym go w siedem i pół godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mam T, ładnego automata, jednak od święta. Na codzień, tj do zadań specjalnych, służy mi wiernie drugi już g-shock :)
Ja nosze na codzien od roku.- nie chciało mi sie kupowac bransolety do Wostoka (problem tkwi w skrzywionym uchwycie teleskopu)
Najlepsze zegarki to...

 

Szwajcarskie są! :E

Znaczy Tissot :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to zegraki sa zbyt szpanerskie

A co w nich szpanerskiego...?

 

Ja mam zegarek Jacques Lemans z serii F1, dokładnie taki: CLICK

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź te zegarki:

Candino

Esprit

Festina

 

Zegarki porównywalne.

 

Co do chudej ręki to po prostu będziesz zapinał zegarek na ostatnią dziurkę w pasku (widzę dużą liczbę oczek w pasku).

A i drobna uwaga polecałbym ci rozglądać się za zegarkiem drobniejszym tj. węższy pasek i mniej masywny wygląd całego korpusu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KGP
Znaczy Tissot :thumbup:

 

Ok, jest swiss made, ale proponuje poczytac co pisze AHCI na temat swiss made i ilez to musi byc robocizny zrobionej przez male chinskie raczki aby zegarek byl jeszcze "szwajcarski". Na 100% w twoim Tissocie tyka kwarc badz w porywach automat firmy ETA, glownie made in china. Ot polityka Swatch'a, do ktorego nalezy Tissot i rowniez Omega jak i sama ETA. 100% szwajcarskie sa zegarki z pieczecia genewska, badz pochodzace z manufaktur - Ulysse Nardin itp.

 

To jak juz wole Seiko, maja chociaz mechanizmy in-haus. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się zegarki z kanciastą kopertą. Najbardziej odpowiadają mi wyglądające jak Rolex Submariner, ale to nie jest mały wydatek.

Nie wiem co ma zegarek do małej ręki. Niektórzy specjalnie kupują zegary z wielką tarczą :D. Byle była okrągła, to nie będzie wyglądać źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, jest swiss made, ale proponuje poczytac co pisze AHCI na temat swiss made i ilez to musi byc robocizny zrobionej przez male chinskie raczki aby zegarek byl jeszcze "szwajcarski". Na 100% w twoim Tissocie tyka kwarc badz w porywach automat firmy ETA, glownie made in china. Ot polityka Swatch'a, do ktorego nalezy Tissot i rowniez Omega jak i sama ETA. 100% szwajcarskie sa zegarki z pieczecia genewska, badz pochodzace z manufaktur - Ulysse Nardin itp.

 

To jak juz wole Seiko, maja chociaz mechanizmy in-haus. :E

Pudło. Moj zegarek nie dosć, ze jest nakręcany (na kamienie), to ma ponad 30 lat. Stan idealny- nie licząc szkiełka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...