Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bull32

Fajne Nicki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DDiablo

dynioglowy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

muzgojep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serafy

Lucyfer

Abaddon

Asmodeusz

Astaroth

Lewiatan

Samael

Semyazza

Elenthar

Raziel

Cheruby

Lucyfer

Szatan

Azazel

Belzebub

Berith

Lauviah

Marou

Xawieri

Salikotal

Damballa

Trony

Gressil

Focalor

Forneas

Murmur

Nelchael

Pruflas

Raum

Sonneillon

Verrine

Akabor

Panowania

Balam

Marchosias

Nilaihah

Oeillet

Paimon

Rosier

Moce

Agares

Ariel

Barbiel

Barbatos

Belial

Pusron

Sealiah

Senciner

Uzjel

Potęgi

Atrox

Ami

Beleth

Carnivean

Carreau

Goap

Kalif

Procell

Vual

Wall

Moongroow

Księstwa

Belfegor

Imamiah

Nisroch

Nithael

Verrier

Archaniołowie

Allida

Ananael

Basasael

Mefistofeles

Rimmon

Rumjal

Sarfael

Zagiel

Aniołowie

Arakiba

Araqiel

Araxiel

Arioch

Armans

Asael

Asbeel

Astoreth

Caim

Iuvart

Adirael

Adramelech

Armaros

Atarculph

Azael

Azaradel

Azibeel

Azkeel

Azza

Badariel

Baraqel

Batarel

Batarjal

Busasejal

Chobaliel

Dagon

Daniel

Ertrael

Exael

Ezeqeel

Flauros

Gadreel

Gurson

Hakael

Hosampsich

Hurgot Sztancy

Iomuel

Jeqon

Jetrel

Junier

Kasdaye

Kasbeel

Kokabel

Mammon

Moloch

Mulciber

Omiel

Orus

Penemue

Phenex

Regent

Rimmon

Rugziel

Sameveel

Samsapeel

Samsawiel

Saraknyal

Sariel

Seriel

Shaftiel

Shamsiel

Simapesiel

Tabaet

Tamiel

Tammuz

Thausael

Tiril

Tumael

Turael

Urakabarameel

Xaphon

Yomyael

Zavebe

Masz coś do mojej rodziny? :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Knife

Black Anus, ewentualnie samo Anus. To od jednego z greckich bogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel kontrolny > Ustawienia strony > Liczba wyświetlanych postów na jednej stronie > 100 Szukałeś chociaż ?

Popsułem Wam zabawę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Black Anus, ewentualnie samo Anus. To od jednego z greckich bogów.

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oferuje

PS. pomysly wziomem od gosci z jakimi gralem i od siebie :D

poza tematem widzialem niebo w tibi :D:D

 

RobinHood

Tepek <--- moj nick z Eteor =) :P:cool::lol2::D

Tępak tez moze byc :PP

Nikolaj :Up_to_s:

Poscal :D

GoToWibrator :E

69ToNieZlo :E

JestemNoobem

GramZNuuudow

Piter95c

Metin2CoTo

PodexpiszXD

Lamus :lol2:

Leszcz :F

TheBill :E

jak kto woli .

kurva

cpun :mad2:

CapsLam

AChceszBana :cool:

DaszPolizac :Up_to_s:

 

 

Natyle co mialem i udalo sie na szybko wmyslec :)

 

Nowe : :)

 

SwietyMikolaj/zgred

Frencypal

WyrwijJaJa

Musztarda

KluCHCHA

Fiat126p

shrgan

Okii

Topielec

Kowal

PowieszeSie

__P_L_A_T_I_N_U_M__

TheBestStara

TheBestStary

____________________

ZablakanyPies

Zlamas

Niedodymka

itp itd ;] tyle co maielm tyle napisalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie
fajnie macie
fajnie macie

 

fajnie macie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz coś do mojej rodziny? :mad:

 

To moja rodzina nie twoja :P:E Ić s tąt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Propaganda panie, propaganda. Leci z obydwu stron, na tym polega polityka. Pamięta ktoś jeszcze Wyspę węzy i Ducha Kijowa który był filmem z gry DCS? Tak się buduje morale   Jakby mówili prawdę to raz że Ukraińcy by nie walczyli, a dwa inne narody nie chciałyby im pomagać, bo nie ma sensu.  Zresztą w tej wojnie głównie chodzi o to, żeby jak najwięcej Rosjan padło na froncie i sprzętu, nikomu nie zależało (może poza UA) żeby szybko skończyć konflikt. Rosja traci sprzęt i ludzi, a zachód się bogaci bo lecą zamówienia na sprzęt. 
    • od kiedy TV LG nie mają gwarancji na wypalenia? 
    • Nie ma to jak wybrać sobie fragment całości + nagłówek i na tej podstawie zbudować narrację strachu i odpowiednią propagandę.  W programie w którym był też gen. Samol było więcej gości i zdania były różne https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-04-21/sniadanie-rymanowskiego-w-polsat-news-i-interii-transmisja-od-godz-9556/ I tak to wszystko co w tym programie było to wyłącznie OPINIE a nie stwierdzenia faktów. Dlatego wypowiedzi są okraszone słowami "prawdopodobnie", "możliwe", "wydaje mi się" itp. 
    • Profil ICC jest pod konkretna sztuke monitora, a nie dla kazdego
    • Nie było chyba tematu o nim, po filmie Stilgara postanowiłem kupić i potestować, na razie dopiero godzinę popracowałem ale jakieś pierwsze wrażenia mam.  Po przesiadce z LG 27GP850 od razu rzuca się w oczy lepsza czerń, dużo, dużo lepsza... Nawet na domyślnych ustawieniach bez Local Dimming różnica jest spora. Forum pclola mam w ciemnym motywie i różnica jest kolosalna, dużo lepiej to wygląda. Nie miałem wcześniej porównania dobrego i myślałem że kontrast z LG jest ok, ale nie jest. Nawet w ciągu dnia nie domaga.  Odnośnie Local Dimming - w trybie SDR nie widzę większego sensu bawić się tą opcją. Do pracy czy przeglądania neta koniecznie trzeba wyłączyć, bo monitor nie wie że czytamy forum i cały ekran ma być równomiernie podświetlony, w efekcie tam gdzie jasno mamy jasny tekst/ikony, a gdzie ciemno to ciemne. Irytujące mocno. Za to w grach czy filmach... Jasność spada więc trzeba by podkręcić, a nie ma skrótu szybkiego czy profilu by to zrobić. Może w aplikacji się da coś wykombinować, nie patrzyłem jeszcze. Ale i tak raczej sensu nie ma, w końcu to SDR więc dużej roboty nie zrobi. Za to w trybie HDR... Tu już jest bajka, jednym skrótem włączamy HDR i od razu mamy local dimming ustawiony na Strong (niby Medium lepszy, ale ja na razie różnic większych nie widzę). Wiadomo że nie będzie takiej czerni i kontrastu jak w OLED, ale porównując do poprzedniego monitora który HDR nie miał wcale to jest kosmos. W końcu płomienie czy wybuchy potrafią świecić, a tam gdzie ciemno to jest ciemno. Póki co próbowałem w Callisto Protocol bo różnica między ciemnym/jasnym jest spora i efekt od razu widoczny (ciemny korytarz i płomienie, mega).  Smużenie - jeszcze nie testowałem szybkich gier, w weekend pewnie usiądę dłużej i przelecę wszystkie gry jakie mam obecnie (w Squad smużenie było spore na poprzednim VA).  VRR - działa, według RTINGS monitor ma okropny flickering i nie da się go używać, ale póki co nie zanotowałem ani jednego mignięcia. Może jak FPS jest niestabilny i spada do mocno to by coś mignęło, ale jeszcze takiej sytuacji nie miałem. Tutaj chyba znowu Squad będzie dobrym testem, bo dzięki Unreal Engine dropy i stutter są na porządku dziennym Menu okropne i ciężko się po nim porusza, ale gdzieś musieli przyciąć koszty.... Monitor kosztował mnie 1600 zł, co jest trochę szokiem jak na taki HDR (rok temu za tyle kupiłem LG 850GP). Miniledy w najbliższych latach coś czuję że będą się upowszechniać i ładować coraz więcej stref, fajny wybór jak ktoś nie chce drogiego OLEDa z wadami  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...