Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

paczek007

ZF Skurcz / GIT produkcja

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiadajcie się :D

Dla mnie BOMBA :D

 

OSCARA DLA NICH !! :D

 

 

nurtuje mnie jedno pytanie ?.. skąd oni Kazika znają i jak do filmu nakłonili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadajcie się :D

Dla mnie BOMBA :D

OSCARA DLA NICH !! :D

nurtuje mnie jedno pytanie ?.. skąd oni Kazika znają i jak do filmu nakłonili ?

W jakim sensie? Chodzi ci o jakiś konkretny tytuł, np. Wściekłe Pięści Węża albo Sarnie Żniwo, serię kartonów czy te filmy w stylu Dżudo Honor 7 na YT? Dobre są pościgi samochodowe :D

 

A Kazika to nie musieli raczej nakłaniać, bo on od dawna z nimi współpracuje - ba, niektóre teledyski Kazika były tworzone przez ZF Skurcz lub zawierały elementy tych filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ostatnie filmy ( sarnie żniwo , Wściekłe pięści węża ) - mistrzostwo :D A te efekty specjalne ... jak w James'e Bondzie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadajcie się :D

Dla mnie BOMBA :D

 

OSCARA DLA NICH !! :D

 

 

nurtuje mnie jedno pytanie ?.. skąd oni Kazika znają i jak do filmu nakłonili ?

 

pozatym jeden z tworcow gra w zespole El Dupa :P a tam kazik tez chyba sie udziela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozatym jeden z tworcow gra w zespole El Dupa :P a tam kazik tez chyba sie udziela ;)

O nie widziałem tego topicu wcześniej, a szkoda. Już tłumaczę co i jak ;).

 

Kazik zaczął współpracę z Z.F. Skurczem, po tym jak nie miał pomysłu na teledysk do "Idę tam gdzie idę". No i tak się zaczęła ich znajomość.

 

Co do gościa z El Dupy/L-Dópy/El doojpy itd. to chodzi o Dr. YRY. Fakt jest to pomysłodawca projektu El dupa, ale udziela się również w TPN 25 (mistrz!!!), S.P.E.C., od niedawna jest basistą w zespole Większy Obciach... itd. Udziela się na prawdę w wielu projektach ;).

 

Kazik zagrał w kilku produkcjach Git Produkcji, czy inaczej ZF Skurcza.

 

 

Jak to się mówi w tych klimatach... będzie dobrze, albo Suzuki, albo ch*j :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PL_kolek

Kosmiczny Batalion w Galaktyce

 

Największy kiler od ZF Skurcz. Nie wiem czemu ale ten, no i może Kobyle Caco, ale mniej mnie najbardziej śmieszą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skurcze będą tworzyć :D

 

STAŁO SIĘ!!!

 

Wspomniany przeze mnie wcześniej na tymże forumie film stworzony wspólnie z chłopakami z portalu pyta.pl JUŻ JEST! HA! :D

 

I jest miły ;) (chyba :P)

 

tu se można popaczeć: http://www.wykop.pl/link/155872/skurcz-pyty

 

Indżoj!

 

A już wkrótce, jak wiosna w pełni, popełnimy z chopakamy jakiś film z gatunku karate-sensacja-czychójwieco i wtedy pełną gębą powiedzieć będzie można, iż reaktywacja Skurczu się dopełniła! :)

 

I jeszcze na koniec ciekawostka: wczoraj były urodziny Grzesia Paraski, gdzie większość kolektywu się spotkała i zapadły ustalenia, iże po zakończeniu rekonwalescencji (Krzysiek Żelazko miał poważny wypadek), Żelaźniak zabiera się za znajdowanie sponsora (możlywości ma) i latem kontynuujemy projekt "Bulgarski Przycisk" :) bo scenariusza szkoda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...