Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pari1910

jak napisac plan ramowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam napisac plan ramowy mojej pracy maturalnej. Posiadam wypisaną Literaturę podmiotu oraz przedmiotu a takze prezentacje.

Potrzebuję ogólny zarys jak powinien wyglądać plan ramowy. Czekam na odpowiedź pozdrawiam

 

temat "frazeologia dziennikarstwa sportowego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy po kolei wypisac co bys w niej zamiescil, jakie watki poruszyl itp. Nie ma to jakiejs konkretnej formy. Mozesz sobie zwyczajnie wypunktowac jak zaczniesz, co tam bedzie w tresci i jak zakonczysz. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to że konspekt jest dla ciebie więc trzeba go napisać tak by pomógł ci podczas prezentacji. Nie pisz 4 zdaniowych punktów. Punkt ma być taki że tylko rzucasz okiem i wiesz co mówić ;) Maturę pisałem 2 lata temu więc wiem co mówię (prezentacja 19/20)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pracę o 5 utworach, do każdego było około 4 - 6 podpunktów, poza tym jeszcze kilka do wstępu i do zakończenia. Moja praca wyglądała tak, że rozwijałem myśli zawarte w konspekcie. Jak masz taki konspekt nie może Ci się zdarzyć, że czegoś zapomnisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ale mniej wiecej jak moge ja ulozyc????????? w prezentacji pierw jest wytlumaczenie pojecia frazegologii a potem o jezyku dziennikarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm ale mniej wiecej jak moge ja ulozyc????????? w prezentacji pierw jest wytlumaczenie pojecia frazegologii a potem o jezyku dziennikarzy.

 

1. Wprowadzenie pojęcia frazeologi (mniemam, że to wstęp)

- to

- coś jeszcze

- to a tamto

- a tamto

- na temat tego pojęcia

2. Frazeologia w języku dziennikarzy

- Ogólnie

- Ten tak

- ten jeszcze inaczej

- a tamten to wcale

- jeszcze inny zupełnie od innej strony

- a ten z bzdety wyborczej to całkiem normalnie

3. Podsumowanie

- Ogólne

- Wnioski

 

Nic skomplikowanego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...