Forum PCLab.pl: Uncharted Drake's Fortune - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (9 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Uncharted Drake's Fortune Oceń temat: -----

#21 Użytkownik jest niedostępny   straszny5 

• PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 22 Październik 2008 - 20:23

No a co to za zabawa wtedy, jak naciskasz tylko fire, równie dobrze mogłoby wtedy tego nie być.

#22 Użytkownik jest niedostępny   above181 

• I’m no hero. Never was. Never will be.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Październik 2008 - 22:10

Zobacz poststraszny5, o 22 Październik 2008, 21:23, napisał(a):

No a co to za zabawa wtedy, jak naciskasz tylko fire, równie dobrze mogłoby wtedy tego nie być.

Ale akurat ten MOMENT wymaga tego naciskania bez celowania bo inaczej alieny zajdą Cię od tylca.

#23 Użytkownik jest niedostępny   straszny5 

• PipPipPipPipPip

Napisany 22 Październik 2008 - 22:27

No właśnie zachodzą od tyłu, a to dlatego że nie można się poruszać szybko z celownikiem, dlatego tak jak mówi Xain mogłoby to być poprawione. Przeszedłem ten moment z manualnym celowanie ale trochę mnie to czasu kosztowało, nie wiem czy na wyższym poziomie trudności by mi się to tak szybko udało.

#24 Użytkownik jest niedostępny   above181 

• PipPipPipPipPip

Napisany 22 Październik 2008 - 23:27

Zobacz poststraszny5, o 22 Październik 2008, 22:27, napisał(a):

No właśnie zachodzą od tyłu, a to dlatego że nie można się poruszać szybko z celownikiem, dlatego tak jak mówi Xain mogłoby to być poprawione. Przeszedłem ten moment z manualnym celowanie ale trochę mnie to czasu kosztowało, nie wiem czy na wyższym poziomie trudności by mi się to tak szybko udało.

Ale po co sobie utrudniać sprawę skoro poziom i pojawianie się przeciwników ewidentnie wskazuję na ciągłe bieganie i strzelanie (auto) aniżeli manualne.

#25 Użytkownik jest niedostępny   Conrack1410 

• The secret of Angels
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Październik 2008 - 00:15

http://www.brickshel...00810221378.jpg

http://www.brickshel...kPlace/unch.jpg

świetna jest ta gierka - szkoda ,że nie mam lepszego aparatu

#26 Użytkownik jest niedostępny   straszny5 

• PipPipPipPipPip

Napisany 23 Październik 2008 - 06:35

Zobacz postabove181, o 22 Październik 2008, 23:27, napisał(a):

Ale po co sobie utrudniać sprawę skoro poziom i pojawianie się przeciwników ewidentnie wskazuję na ciągłe bieganie i strzelanie (auto) aniżeli manualne.

No to po co robić taki poziom gdzie się tylko biega i strzela. Nawet nie można sobie pozwolić na to czy się chce postrzelić w nogę czy założyć headshota.

#27 Użytkownik jest niedostępny   above181 

• PipPipPipPipPip

Napisany 23 Październik 2008 - 10:48

Aaa dobra nie będę się sprzeczał. Dla mnie akurat TEN POZIOM wymaga biegania dookoła i strzelanie AUTOMATYCZNIE bo nie ma szans celować manualnie gdyż jest to nie bezpieczne i nie ma sensu. Graj jak chcesz ja zamiast kurwować bo mnie zaszli od tylca celując manualnie wole pobiegać i wybić celując AUTOMATYCZNIE to samo potem uciekając z Eleną tym korytarzem - pewnie stoisz w miejscu i walisz w hordy przeciwników ?

Zauważ fakt że to jeden jedyny taki poziom gdzie nie ma osłon, przestrzeń jest zbyt mała by biegać i celować manulanie.

#28 Użytkownik jest niedostępny   straszny5 

• PipPipPipPipPip

Napisany 23 Październik 2008 - 19:04

No zgadza się to jedyny taki, dlatego mogę im wybaczyć :E, a wtedy gdy uciekałem z Eleną nie miałem czasu na strzelanie, po prostu uciekaliśmy sobie tak wspólnie :P. Co do gierki to właśnie ją skończyłem i bardzo mi się podobała :) polecić można ją nawet komuś kto nie przepada za rozwiązywaniem zagadek bo nie ma ich tam aż tyle żeby był z nimi jakikolwiek problem :)

#29 Użytkownik jest niedostępny   Xain 

• Kto wie?? xD
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Październik 2008 - 21:57

Zobacz poststraszny5, o 23 Październik 2008, 19:04, napisał(a):

No zgadza się to jedyny taki, dlatego mogę im wybaczyć :E, a wtedy gdy uciekałem z Eleną nie miałem czasu na strzelanie, po prostu uciekaliśmy sobie tak wspólnie :P. Co do gierki to właśnie ją skończyłem i bardzo mi się podobała :) polecić można ją nawet komuś kto nie przepada za rozwiązywaniem zagadek bo nie ma ich tam aż tyle żeby był z nimi jakikolwiek problem :)

Tu się mylisz, są ludzie którzy mają z nimi problem, jeszcze pamiętam jak jakiś czas temu ktoś na labie pytał jak trzeba obrócić te figurki w bibliotece zeby zadziałał mechanizm :E

#30 Użytkownik jest niedostępny   Axel333 

• "Lepiej trzy razy stracić niż raz się wpierdol**"
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Październik 2008 - 21:59

Zobacz postXain, o 24 Październik 2008, 21:57, napisał(a):

Tu się mylisz, są ludzie którzy mają z nimi problem, jeszcze pamiętam jak jakiś czas temu ktoś na labie pytał jak trzeba obrócić te figurki w bibliotece zeby zadziałał mechanizm :E

sa tacy którym sie nie chce pomyślec bo to za duzo wysiłku dla nich :P

#31 Użytkownik jest niedostępny   straszny5 

• PipPipPipPipPip

Napisany 24 Październik 2008 - 22:28

Według mnie zagadki jakie ma rozwiązać Drake nie są trudne i do tego jest ich chyba z pięć może sześć, do tego to co mówią bohaterowie gry naprowadza na rozwiązanie.

#32 Użytkownik jest niedostępny   Xain 

• Kto wie?? xD
  • PipPipPipPipPip

Napisany 25 Październik 2008 - 00:07

Zobacz poststraszny5, o 24 Październik 2008, 22:28, napisał(a):

Według mnie zagadki jakie ma rozwiązać Drake nie są trudne i do tego jest ich chyba z pięć może sześć, do tego to co mówią bohaterowie gry naprowadza na rozwiązanie.

No fakt, normalny myślący człowiek sobie poradzi, a pozostali zapytają na labie :E

#33 Użytkownik jest niedostępny   straszny5 

• PipPipPipPipPip

Napisany 25 Październik 2008 - 09:44

Jeżeli ktoś kupuje grę którą można przyrównać np do Tomb Raider, bo schemat jest podobny, skakanie, odkrywanie, pływanie, i rozwiązywanie zagadek, to musi się liczyć z tym że będą tam zagadki ;)

#34 Użytkownik jest niedostępny   Xain 

• Kto wie?? xD
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Listopad 2008 - 16:22

Zalapal sie juz ktos moze na platynke? (trofeum) ja na razie przechodze gre po raz 3 na hardzie zeby crushing odblokowac.

#35 Użytkownik jest niedostępny   ArturNOW 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Listopad 2008 - 16:58

Zobacz postXain, o 5 Listopad 2008, 16:22, napisał(a):

Zalapal sie juz ktos moze na platynke? (trofeum) ja na razie przechodze gre po raz 3 na hardzie zeby crushing odblokowac.

Ja już od dawna mam platynkę... przechodziłem raz na hard, a później crashing.

#36 Użytkownik jest niedostępny   Japco 

• 420 blaze it fgt
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Marzec 2009 - 22:40

Kupiłem to "dzieło" jakiś czas temu i nie mogę się nadziwić, czego się ludzie tak tym zachwycają. Ta gra jest słaba i nudna jak flaki z olejem. "Najlepsza gra na PS3" (kilka razy coś takiego usłyszałem/przeczytałem) a to dobre...

#37 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 12 Marzec 2009 - 00:08

Zobacz postJapco, o 11 Marzec 2009, 22:40, napisał(a):

Kupiłem to "dzieło" jakiś czas temu i nie mogę się nadziwić, czego się ludzie tak tym zachwycają. Ta gra jest słaba i nudna jak flaki z olejem. "Najlepsza gra na PS3" (kilka razy coś takiego usłyszałem/przeczytałem) a to dobre...

wg mnie ta gra ma super fabułę podobał mi się Assassins Creed, Mass Effect, dość Fable 2, ale Uncharted bije to wszystko bez problemu ;0
PS podaj psn id :D

po prostu ci gra nie przypasowała tak samo jak mi Gearsy czy halo 3 (2 najlepsze produkcje na X0 a mi się nie podobały hah ale jestem dziwny :D ) albo nie oglądam You can dance :E uważam to za jeden z najdebilniejszych programów :)

Ten post był edytowany przez evelan dnia: 12 Marzec 2009 - 00:11

#38 Użytkownik jest niedostępny   Ghost74 

• Diabełek PCLaba
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Marzec 2009 - 07:50

Zobacz postevelan, o 12 Marzec 2009, 00:08, napisał(a):

wg mnie ta gra ma super fabułę podobał mi się Assassins Creed, Mass Effect, dość Fable 2, ale Uncharted bije to wszystko bez problemu ;0
PS podaj psn id :D

po prostu ci gra nie przypasowała tak samo jak mi Gearsy czy halo 3 (2 najlepsze produkcje na X0 a mi się nie podobały hah ale jestem dziwny :D ) albo nie oglądam You can dance :E uważam to za jeden z najdebilniejszych programów :)

Ja sobie kupiłem EOJ taki już 3 miesiące byłem pewny że super super , kupiłem grę jest super super po trzech dniach lipa i nie grałem w nią już jakieś 4 miesiące :E

Ale co to Uncharted to gra idealna , nawet mojej mamie się spodobała lecz ona nie lubi gier oglądać no i grac tez:E

#39 Użytkownik jest niedostępny   Xain 

• Kto wie?? xD
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Marzec 2009 - 10:38

Zobacz postGhost74, o 12 Marzec 2009, 08:50, napisał(a):

Ja sobie kupiłem EOJ taki już 3 miesiące byłem pewny że super super , kupiłem grę jest super super po trzech dniach lipa i nie grałem w nią już jakieś 4 miesiące :E

Ale co to Uncharted to gra idealna , nawet mojej mamie się spodobała lecz ona nie lubi gier oglądać no i grac tez:E

Mojej mamie uncharted sie tez podobalo mimo ze nie ma wogole pojecia o grach. Wogole wszyscy ktorzy u mnie uncharted widzieli sa pod wrazeniem.

#40 Użytkownik jest niedostępny   Emet 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 12 Marzec 2009 - 11:41

Zobacz postGhost74, o 12 Marzec 2009, 07:50, napisał(a):

Hehe, a mówiłem ci :P Nie słuchałeś i wydałeś na gre kupe kasy :P

• (9 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »