Skocz do zawartości
Nesti

Uncharted Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Ale po co sobie utrudniać sprawę skoro poziom i pojawianie się przeciwników ewidentnie wskazuję na ciągłe bieganie i strzelanie (auto) aniżeli manualne.

No to po co robić taki poziom gdzie się tylko biega i strzela. Nawet nie można sobie pozwolić na to czy się chce postrzelić w nogę czy założyć headshota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa dobra nie będę się sprzeczał. Dla mnie akurat TEN POZIOM wymaga biegania dookoła i strzelanie AUTOMATYCZNIE bo nie ma szans celować manualnie gdyż jest to nie bezpieczne i nie ma sensu. Graj jak chcesz ja zamiast kurwować bo mnie zaszli od tylca celując manualnie wole pobiegać i wybić celując AUTOMATYCZNIE to samo potem uciekając z Eleną tym korytarzem - pewnie stoisz w miejscu i walisz w hordy przeciwników ?

 

Zauważ fakt że to jeden jedyny taki poziom gdzie nie ma osłon, przestrzeń jest zbyt mała by biegać i celować manulanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się to jedyny taki, dlatego mogę im wybaczyć :E, a wtedy gdy uciekałem z Eleną nie miałem czasu na strzelanie, po prostu uciekaliśmy sobie tak wspólnie :P. Co do gierki to właśnie ją skończyłem i bardzo mi się podobała :) polecić można ją nawet komuś kto nie przepada za rozwiązywaniem zagadek bo nie ma ich tam aż tyle żeby był z nimi jakikolwiek problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No zgadza się to jedyny taki, dlatego mogę im wybaczyć :E, a wtedy gdy uciekałem z Eleną nie miałem czasu na strzelanie, po prostu uciekaliśmy sobie tak wspólnie :P. Co do gierki to właśnie ją skończyłem i bardzo mi się podobała :) polecić można ją nawet komuś kto nie przepada za rozwiązywaniem zagadek bo nie ma ich tam aż tyle żeby był z nimi jakikolwiek problem :)

Tu się mylisz, są ludzie którzy mają z nimi problem, jeszcze pamiętam jak jakiś czas temu ktoś na labie pytał jak trzeba obrócić te figurki w bibliotece zeby zadziałał mechanizm :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu się mylisz, są ludzie którzy mają z nimi problem, jeszcze pamiętam jak jakiś czas temu ktoś na labie pytał jak trzeba obrócić te figurki w bibliotece zeby zadziałał mechanizm :E

 

sa tacy którym sie nie chce pomyślec bo to za duzo wysiłku dla nich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zagadki jakie ma rozwiązać Drake nie są trudne i do tego jest ich chyba z pięć może sześć, do tego to co mówią bohaterowie gry naprowadza na rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie zagadki jakie ma rozwiązać Drake nie są trudne i do tego jest ich chyba z pięć może sześć, do tego to co mówią bohaterowie gry naprowadza na rozwiązanie.

No fakt, normalny myślący człowiek sobie poradzi, a pozostali zapytają na labie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś kupuje grę którą można przyrównać np do Tomb Raider, bo schemat jest podobny, skakanie, odkrywanie, pływanie, i rozwiązywanie zagadek, to musi się liczyć z tym że będą tam zagadki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalapal sie juz ktos moze na platynke? (trofeum) ja na razie przechodze gre po raz 3 na hardzie zeby crushing odblokowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zalapal sie juz ktos moze na platynke? (trofeum) ja na razie przechodze gre po raz 3 na hardzie zeby crushing odblokowac.

Ja już od dawna mam platynkę... przechodziłem raz na hard, a później crashing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to "dzieło" jakiś czas temu i nie mogę się nadziwić, czego się ludzie tak tym zachwycają. Ta gra jest słaba i nudna jak flaki z olejem. "Najlepsza gra na PS3" (kilka razy coś takiego usłyszałem/przeczytałem) a to dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
Kupiłem to "dzieło" jakiś czas temu i nie mogę się nadziwić, czego się ludzie tak tym zachwycają. Ta gra jest słaba i nudna jak flaki z olejem. "Najlepsza gra na PS3" (kilka razy coś takiego usłyszałem/przeczytałem) a to dobre...

wg mnie ta gra ma super fabułę podobał mi się Assassins Creed, Mass Effect, dość Fable 2, ale Uncharted bije to wszystko bez problemu ;0

PS podaj psn id :D

 

po prostu ci gra nie przypasowała tak samo jak mi Gearsy czy halo 3 (2 najlepsze produkcje na X0 a mi się nie podobały hah ale jestem dziwny :D ) albo nie oglądam You can dance :E uważam to za jeden z najdebilniejszych programów :)

Edytowane przez evelan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg mnie ta gra ma super fabułę podobał mi się Assassins Creed, Mass Effect, dość Fable 2, ale Uncharted bije to wszystko bez problemu ;0

PS podaj psn id :D

 

po prostu ci gra nie przypasowała tak samo jak mi Gearsy czy halo 3 (2 najlepsze produkcje na X0 a mi się nie podobały hah ale jestem dziwny :D ) albo nie oglądam You can dance :E uważam to za jeden z najdebilniejszych programów :)

Ja sobie kupiłem EOJ taki już 3 miesiące byłem pewny że super super , kupiłem grę jest super super po trzech dniach lipa i nie grałem w nią już jakieś 4 miesiące :E

 

Ale co to Uncharted to gra idealna , nawet mojej mamie się spodobała lecz ona nie lubi gier oglądać no i grac tez:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupiłem EOJ taki już 3 miesiące byłem pewny że super super , kupiłem grę jest super super po trzech dniach lipa i nie grałem w nią już jakieś 4 miesiące :E

 

Ale co to Uncharted to gra idealna , nawet mojej mamie się spodobała lecz ona nie lubi gier oglądać no i grac tez:E

Mojej mamie uncharted sie tez podobalo mimo ze nie ma wogole pojecia o grach. Wogole wszyscy ktorzy u mnie uncharted widzieli sa pod wrazeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupiłem EOJ taki już 3 miesiące byłem pewny że super super , kupiłem grę jest super super po trzech dniach lipa i nie grałem w nią już jakieś 4 miesiące :E

 

Ale co to Uncharted to gra idealna , nawet mojej mamie się spodobała lecz ona nie lubi gier oglądać no i grac tez:E

Hehe, a mówiłem ci :P Nie słuchałeś i wydałeś na gre kupe kasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS podaj psn id

 

Moje ID to robson15, ale net mi się w PS3 spieprzył i szczerze mówiąc póki co nie chce mi się go naprawiać.

Edytowane przez Japco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
Moje ID to robson15, ale net mi się w PS3 spieprzył i szczerze mówiąc póki co nie chce mi się go naprawiać.

aha to jak naprawisz to mnie dodasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, a mówiłem ci :P Nie słuchałeś i wydałeś na gre kupe kasy :P

E 200 zł tylko :E A gra nówka cały zestaw :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem , że nie wiem co robić.Przeszedłem moment z posagami,z dzwonami i teraz jestem na takim jakby dachu ,a na dole jest taki dziedziniec i posag ,a Drake chyba mówi coś ,ze mam isc do jakiegos koscilola.Aha i jestem po rozmowie Eddy'ego z Romanem.

Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie musisz się tam udać, też się lekko tam zagubiłem ale poradzisz sobie szybko, bo cieżko jest to wytłumaczyć dokładnie, szczególnie że konczyłem tę grę dość dawno, coś pewnie z ok. rok temu :]

 

Pozdrawiam

Alek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, już sobie poradziłem.

halflife2004 ----->Dzięki za pomoc. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak wyszło, że jeszcze nie mam platyny w Uncharted. :E A grę mam od czerwca zeszłego roku, czyli jeszcze przed wprowadzeniem trofeów. Zostało mi jeszcze przejście gry na Crushing i w końcu pierwsza platyna, kurczę już na Hard było dosyć trudno, ale dało się przejść. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo mam pytanie ile ta gierka ma chapterow??????????? :question::question::question::question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
elo mam pytanie ile ta gierka ma chapterow??????????? :question::question::question::question:

Jakoś 20-21 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, czy wie ktoś może jak przejść zagadkę Library?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...