Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tupac-Shakur

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Zrobiłem ten manewr z config.cfg i zastanawiam się czy pójdzie to jeszcze podrasować, bo mam czterordzeniowca. Ale z tego co się orientuję to ta gra nie jest w stanie tego wykorzystać :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawy przycisk myszki na pulpit-->panel sterowania nvidia-->Ustawienia 3D-->Zarządzanie ustawieniami 3d-->Ustawienia programu-->dodaj-->szukasz .exe do nba2k9 lub innej gry--> ustawiasz co chcesz np. AFx16-->zastosuj ;)

 

Tak to ma wyglądać

dddem1.th.jpgthpix.gif

 

Wie ktos jak cos takiego ustawic w przypadku kart ATI? bo reczne zmienianie jest dosc uciazliwe a gra bez AFx16 wyglada sporo gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos jak cos takiego ustawic w przypadku kart ATI? bo reczne zmienianie jest dosc uciazliwe a gra bez AFx16 wyglada sporo gorzej.

Chyba ATI nie ma takiej opcji, chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... brakuje w tej grze paru moich ulubionych zawodnikow (Michael Jordan, Larry Bird, Reggie Miller, w sumie za duzo by wymieniac ;)) wie ktos czy pojawi sie jakis dodatek / mod ktory dodaje tych graczy?

Wiem, wiem moge sobie ich utworzyc ale to jednak nie to samo bez twarzy, zdjecia itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba ATI nie ma takiej opcji, chyba.

No jak nie ma jak ma. Ale gdzie nie wiem, nigdy nie miałem radka. Od czego net?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak nie ma jak ma.

 

Jak ma jak nie ma ;)

Z tego co widze to sterowniki CCC nie oferuja takich udogodnien, mozna tworzyc wlasne profile ale nie da sie ich przypisac do konkretnych aplikacji, przynajmniej mi sie to nie udalo.

Dopiero zainstalowanie Ati Tray Tools zalatwia sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ma jak nie ma ;)

Z tego co widze to sterowniki CCC nie oferuja takich udogodnien, mozna tworzyc wlasne profile ale nie da sie ich przypisac do konkretnych aplikacji, przynajmniej mi sie to nie udalo.

Dopiero zainstalowanie Ati Tray Tools zalatwia sprawe.

No, czyli się da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jakie ustawienia dac zeby gra chodziła na dwóch rdzeniach?

Nie wiem czy jest sens zmieniac cokolwiek w plikach konfiguracyjnych. Sam zmieniłem wartosc - tak jak napisal to Tupac - i nie zauwazylem zadnej roznicy praktycznie w wydajnosci... (z -1 na 5 dalem). Jeszcze pobawie sie z innymi linijkami.

 

Grafika w pelniaku jeszcze lepsza (AAx8 moge teraz wlaczyć) i na dodatek chodzi nawet odrobine plynniej, choc juz demko smigalo rewelacyjnie. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest sens zmieniac cokolwiek w plikach konfiguracyjnych. Sam zmieniłem wartosc - tak jak napisal to Tupac - i nie zauwazylem zadnej roznicy praktycznie w wydajnosci... (z -1 na 5 dalem). Jeszcze pobawie sie z innymi linijkami.

 

Grafika w pelniaku jeszcze lepsza (AAx8 moge teraz wlaczyć) i na dodatek chodzi nawet odrobine plynniej, choc juz demko smigalo rewelacyjnie. :cool:

Jeszcze nie słyszałem, żeby nie było więcej fps po odpaleniu gry z tym trickiem. No chyba, że próbowałeś to zrobić mając jednordzeniowca, to się nie dziwię.

Jak to? Możesz z poziomu gry odpalić AAx8? Masz 7900gs?

PS. A nie teraz widzę, że masz 88gt, nie wiem myli mi się, że masz 79gs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie słyszałem, żeby nie było więcej fps po odpaleniu gry z tym trickiem. No chyba, że próbowałeś to zrobić mając jednordzeniowca, to się nie dziwię.

Jak to? Możesz z poziomu gry odpalić AAx8? Masz 7900gs?

PS. A nie teraz widzę, że masz 88gt, nie wiem myli mi się, że masz 79gs

Zmieniłem kazda linijke i na 4 i na 5. I zero roznicy... Gra chodzi tak samo swietne, jak chodziła. Niewazne czy wartosc jest na minusie czy na plusie. :)

 

Przeciez dane mojego sprzetu masz w sigu.

 

Grafika wyglada oblednie, jedynie odstaje troche jakosc butow (pomijajac powtarzalnosc modeli widowni, ale to juz czepialstwo).

 

f8f48a7c33442172m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widze to sterowniki CCC nie oferuja takich udogodnien

Słabo patrzysz, bardzo słabo ;)

 

catalyst-3dadv1.png

 

W każdej wersji CCC to jest, ew. musisz włączyć zaawansowane opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten folder C:\Documents and Settings\User\Dane aplikacji\2K Sports\NBA 2K9\Saves będzie pod systemem Windows Vista bo coś nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słabo patrzysz, bardzo słabo ;)

 

catalyst-3dadv1.png

 

W każdej wersji CCC to jest, ew. musisz włączyć zaawansowane opcje.

Ale co mi chcesz pokazac? ze da sie wlaczyc w sterownikach AF? przeciez ja doskonale o tym wiem, ze sie da, ale nie o to chodzi.

Problem jest taki ze nie da sie przypisac w sterownikach zeby konkretna aplikacja uruchamiala sie z odpowiednimi ustawieniami 3D tylko za kazdym razem trzeba wszystko zmieniac recznie. Co jest dosc wkurzajace.

Taka mozliwosc daje dopiero osobny program (ATT) ktory na szczescie jest darmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakis pomysł jak w trybie BlackTop zmusic pada do działania bo gra wymusza klawiature :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komus działa nba 2k9 plynnie na ultrahigh ?

na moim sprzeciez 4000x2 2gb i 8600gt niestety plynnie nie dziala a szkoda bo wtedy gra wyglada fenomenalnie - co prawda na high juz wyglada swietnie ale na ultra z "zywymi" koszulkami itp to juz cud miod ;)

 

ciekawi mnie jaki sprzet potrzebny jest do udzwigniecia na ultrahigh - chociaz pookombinuje jeszcze z tym config.cfg bo widze ze tu sa inne ustawienia niz te ktore znalazlem na innym forum ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
komus działa nba 2k9 plynnie na ultrahigh ?

na moim sprzeciez 4000x2 2gb i 8600gt niestety plynnie nie dziala a szkoda bo wtedy gra wyglada fenomenalnie - co prawda na high juz wyglada swietnie ale na ultra z "zywymi" koszulkami itp to juz cud miod ;)

Na moim sprzecie dziala wyśmienicie. :) Zreszta to zadne ustawienia ultra high - tylko wyglad zawodnikow bodajze da sie tak ustawic. :)

 

A dziwisz sie? Na 8600GT? Ciesz sie, ze chodzi ci tak, jak chodzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie gdzie znajdę plik exe. z grą na Viście. Za cholerę nie mogę znaleźć, gra się przecież odpala przez steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwna jest ta gra jesli chodzi o wymagania... np u mnie na radku 4850 ustawienia na max + AFx16 po wylaczeniu vsync jest od 70 - 90 fps w czasie meczu, jednak pomimo takiej ilosci fps gra nie jest plynna o_O, sytuacja poprawia sie po wlaczeniu vsync, jednak nawet wtedy pomimo idealnie stalych 60fps czuc ze mogloby byc plynniej...

Idealna plynnosc jest dopiero w Blacktop, tyle tylko, ze w tym trybie po wylaczeniu vsunc, podczas meczu 2vs2 fraps pokazuje 170- 180 fps...

Podsumowujac klatek jest w tej grze pod dostatek, ale zeby bylo naprawde plynnie to musi byc ich grubo ponad 100 o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś nie tak jest u Ciebie. Albo gra ma problemy z ta kartą. U mnie w czasie meczu jest praktycznie caly czas 59-70 klatek i gra chodzi bez zarzutu (w przeciwienstwie do NBA Live 08, które chodzilo tragicznie na liczbe wyswietlanych klatek, a na dodatek wyglada 5 razy gorzej niz nba 2k9).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rahH
hmm dziwna jest ta gra jesli chodzi o wymagania... np u mnie na radku 4850 ustawienia na max + AFx16 po wylaczeniu vsync jest od 70 - 90 fps w czasie meczu, jednak pomimo takiej ilosci fps gra nie jest plynna o_O, sytuacja poprawia sie po wlaczeniu vsync, jednak nawet wtedy pomimo idealnie stalych 60fps czuc ze mogloby byc plynniej...

Idealna plynnosc jest dopiero w Blacktop, tyle tylko, ze w tym trybie po wylaczeniu vsunc, podczas meczu 2vs2 fraps pokazuje 170- 180 fps...

Podsumowujac klatek jest w tej grze pod dostatek, ale zeby bylo naprawde plynnie to musi byc ich grubo ponad 100 o_O

 

lol?

u mnie jest 50-60 fps i jest idealnie plynnie. vsync off.

fpsy zauważyłem zależą też od kamery :o przy kamerze zza pleców na takich samych ustawieniach mam 50-60 a przy kamerze z boku mam ponad 70 fps :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lol?

u mnie jest 50-60 fps i jest idealnie plynnie. vsync off.

fpsy zauważyłem zależą też od kamery :o przy kamerze zza pleców na takich samych ustawieniach mam 50-60 a przy kamerze z boku mam ponad 70 fps :o

Ze wszystkim na maksa (z AAx8)? W jakiej rozdzielczosci? BO ja tyle to mam na 8800GT, ktora jest jednak praktycznie dwukrotnie wydajniejsza kartą (srednio ponad 60 klatek). Na powtorkach, gdzie jest na ekranie wiele modeli postaci, cala widownia i tak dalej, to przewaznie mniej (od 25 do 50 paru, w reszcie to nawet i zdarza sie ponad 100 fpsow). :)

 

Pobawilem sie troche konfigiem i jednak te linijki mala poprawe daja (ale nie jest to roznica, jak bylo tu napisane, co najwyzej kilka klatek). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez mnie to wszystko dziwi ;) na vsync off mam 70 - 90 fps a gra mi sie tak jakbym mial 25 :( na vsync on jest duza poprawa, gra sie bardzo przyjemnie jednak tak czy inaczej czuc ze nie jest jak by to okreslic hmm "perfectly smooth"

 

EDIT:

 

Znalazlem jeszcze 2 "kwiatki" w tej grze, otoz pod koniec 4 kwarty kiedy zawdnicy sa najbardziej zmeczeni zdarza sie, ze pot na ich glowach wyglada dosc hmm nienaturalnie ;) wy tez tak macie?

http://img508.imageshack.us/my.php?image=beztytuuvl7.jpg

 

I jeszcze jedna kwestia.. robil ktos zblizenie na sedziego? ma chrosty na calym ciele jakby byl po ospie ;)

http://img120.imageshack.us/my.php?image=66803743ww0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...