Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tupac-Shakur

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

1. Lepsza grafika - Instaluj jakieś ENB + NBA F1X3R by nesa24 v1.1.1. Co do potu na koszulkach itd. wszystko to znajduje się w 2K13, więc nie jestem w stanie zrozumieć o co tobie chodzi.

2. Zamiast URB instaluj NBA365 + Albys 8.0 RR - daje najnowsze składy, aktualizowane z dnia na dzień (dzisiaj wyszedł kolejny roster, ponieważ jest okres FA)

3. Przyciski z PS3 masz na forum NLSC.

 

Link do forum - NLSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Lepsza grafika - Instaluj jakieś ENB + NBA F1X3R by nesa24 v1.1.1. Co do potu na koszulkach itd. wszystko to znajduje się w 2K13, więc nie jestem w stanie zrozumieć o co tobie chodzi.

 

 

No ja takich efektów nie mam. Komp jak najbardziej daje radę. w 2k11 była opcja - Very High / Ultra w 2k13 jest tylko High

Nawet jak się spotkanie zaczyna to tatuaże zawodników to jest pixeloza, a Bosh w ogóle nie przypomina Bosh-a..

 

2. Zamiast URB instaluj NBA365 + Albys 8.0 RR - daje najnowsze składy, aktualizowane z dnia na dzień (dzisiaj wyszedł kolejny roster, ponieważ jest okres FA)

Gdzie wrzucam te pliki, żeby gra sobie je odczytała przy starcie ?

 

3. Przyciski z PS3 masz na forum NLSC.

 

Link do forum - NLSC

Dzięki :) Noo mam już przyciski..

Swoja drogą widzę, na screenach na tym forum grafikę o którą mi chodzi ! Odbicie się świateł od parkietu, normalne trybuny itp.. Zdecydowanie jest coś nie tak :/ Grafa GTX650Ti powinna spokojnie sobie z tym poradzić :/

 

UPDATE:

Sciągnąłem wszystko z NBA365 tj:

1) Medevenx's v1.1b Archives -- Download

2) Medevenx's v1.1b Main Folder Files -- Download

3) Medevenx's v1.1b Main Folder Files 2 -- Download

4) Jerseys, Logos, Floors, Portraits -- Download

5) Rookie CFs -- Download

6) Miscellaneous files & Extra Rookie CFs -- Updated 07/08/2013 -- 11:30pm EST -- Download

 

Po prostu w/w pliki rozpakować i wrzucić do folderu głównego ? Bo powinienem mieć scoreboard z ESPN i nic się nie zmieniło

2ga sprawa. Ściągnąłem przyciski nad głowami z PS3 i jak większość ludzi mam te przyciski tylko w defense :( Jest na to jakiś sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gejmplejowo polecanie rosterów Albysa to jest spora pomyłka...tak jest od lat. Gość nie potrafi zrobić choćby w miarę wymagającej rozrywki. Arcade, arcade, arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ty zamierzasz polecić kolesiowi, który z NBA 2K miał styczność 2 lata temu, i mało wie w tym temacie? Symulacje? Niech najpierw nauczy się gry, a rostery Albysa z NBA365 dają mu najnowszy dostępny roster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne niech zacznie przygodę z łatwa rozgrywka która później będzie dla niego wyznacznikiem dobrej rozgrywki i wszystko co wymagające będzie dla niego be. Co kto lubi, zaznaczylbym to proponując mu Albysa, bo twoja wypowiedź ma wydźwięk taki jakby to był najlepszy roster i gejmplej do 2k13, a przynajmniej nic nie mówisz o ułomności tego moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie pobijcie się. Faktycznie dużo łatwiejsze te rostery Abys, 1szy mecz i wygrana 20 pkt. przewagą gdzie na URB raz minimalna wygrana raz przegrana.

Dalej nie umie sobie poradzić z tymi klawiszami nad głowami z PlayStation, widoczne są tylko jak się bronie :/

 

a pliki Shoes wrzucam do katalogu głównego z grą czy do folderu SHOES w appdata ? Zależy mi bardzo na Lebron IX Elite Home :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie pobijcie się.

 

Hehe, bez przesady my tylko rozmawiamy (czatujemy). Jeżeli faktycznie wolisz realizm to tak jak powiedział skoadam instaluj URB.

 

Edit : Polecam też Med's Ultimate Roster v1.1b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, żeby instalował moje, tylko chce raz na zawsze skończyć z tym syndromem zajebistości składów Albysa, gość po prostu nie rozumie realizmu(jeśli tak to można w ogóle nazwać w grze sportowej) rozgrywki. Wyniki po 150pkt/mecz przy super skuteczności, często zawyżonymi ratingami zawodników to naprawdę nie jest nic dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, żeby instalował moje, tylko chce raz na zawsze skończyć z tym syndromem zajebistości składów Albysa, gość po prostu nie rozumie realizmu(jeśli tak to można w ogóle nazwać w grze sportowej) rozgrywki. Wyniki po 150pkt/mecz przy super skuteczności, często zawyżonymi ratingami zawodników to naprawdę nie jest nic dobrego.

 

Chciałem dodać słówko do dyskusji.

Od 2k9 korzystałem z Albysa i URB więc podsumuję krótko:

Albys = SHOWTIME, ratingi wykręcone na maksa, sliders preferuje zawodników gracza który ma jakiś dziwny handicap nad przeciwnikiem, nie wiem jak to nazwać.

URB = ratingi OK, sliders niemal doskonałe, w 2k11 to było prawie że mistrzostwo.

Jeżeli chodzi o 2k13 tutaj problem jest z samą grą. Da się grać tylko na AS, wyższe poziomy to jakaś kpina - taka jest moja opinia.

 

W 2k13 gram na URB, mogę podesłać save żeby sobie ktoś zobaczył. Gram na AS, ustawienia jak zalecane, rzucam 120 - 140 pkt CPU rzadko rzuca powyżej 90 ale to wynika z mojego stylu gry dopasowanego do URB a nie dlatego że jestem zajebisty a gra skopana. Run & gun, szybkie akcje, dużo 3 na wysokiej skuteczności i pressing.

 

Każdy musi dopasować roster i slidersy do swojego stylu gry, inaczej nie będzie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałeś się już nad V.7.0 2013/2014?

 

PS Wracając do Albysa - nie twierdzę, że ma realistyczny roster. Ja sam gram na 4 wersjach 2K13 - Albys + NBA365, Vanilla, Medevenx oraz Twój roster.

 

Edit : Jak będziesz miał czas i ochotę, oraz pliki gry do 2K14 nie będą miały za dużo zmienionej formy to można zastanowić się nad spolszczeniem gry. Sam chciałem spróbować z 2K13, ale za dużo dla jednej osoby. Zajęłoby mi to sporo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak może wiesz z NLSC kończę teraz to:

 

 

 

2ly53q9.jpg

 

or71x3.jpg

 

mj02h5.jpg

 

aakmxx.jpg

 

4kjtih.jpg

 

5ez4eb.jpg

 

sxkuc0.jpg

 

11uiwk9.jpg

 

2q0umwo.jpg

 

vo3m1e.jpg

 

2l8vzfq.jpg

 

2wp3y1w.jpg

 

9kcdw2.jpg

 

2q9m2hf.jpg

 

11sjord.jpg

 

mc4zs9.jpg

 

później wracam do V7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack z NBA Elite 11 do 2K13.

 

Macie okazję posłuchać soundtracku z NBA Elite 11 w NBA 2K13. Elite 11 jest grą "rare", czyli w bardzo małym nakładzie. Wyszło jedynie ok. 50 kopii gry, wszystkie na PS3. Udało mi się dorwać kopię i możecie sobie posłuchać jednego z najlepszych soundtracku składającego się z sampli i instrumentalów w grach video.

 

Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

URB V1.0 2013/2014 Season Roster *NEW

 

This is a 2013/2014 season current roster update for NBA 2K13.

 

- All necessary files in one package Download here

- All rookies 1st round added (portraits&cfs)+ 2nd round -credtits lakers92

- Pelicans jerseys, logo and court added

- Suns new jerseys added

- Jersey # updated

- Trades updated through 20/07/13

- Slimm's tendencies for every player

- Updated Slimm's coaching profiles for every team

- Vannwolfhawk's playbooks for every team

- removed retired players

- Accurate colors of accesories, no more dirty white-pure white

- Accurate accessories for every single player by ap18- strongly recommended global with long hex pads

- Fixed some shoes sets

- Jersey numbers update

- Signature Skills update by Jhiane+ dunk/layup packages

- Updated ratings by Jhiane

- All salaries updated by fotis246

- All weights and heights corrected by fotis246

- Body and muscle types updated

- Iverson/Davis/Marbury in FA pool

- Added about 15 players to retro teams

- Implemented all shoes from newest Medevenx's roster

- Implemented all playstyles from slimms

- Added all missing coaches, faces and portraits without overwirting

- New potential formula

- Fixed some unregistered free agent issues

- Recommend Lagoa global: Download here

- Recommend Sixers courts: Download here

- Recommend rudy084 dornas: Download here

 

 

Download link>>> http://forums.nba-li...tail&df_id=4199

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This is a 1999/2000 & 2006/2007 & 2007/2008 & 2008/2009 & 2009/2010 & 2010/2011 & 2011/2012 & 2012/2013 & 2013/2014 seasons rosters update for NBA 2K13.

 

- All necessary files for current 2013/2014 season roster in one package  Download here + Shoes

- All necessary files for all retro rosters in three package Download Part 1 here and Download Part 2 here and Download Part 3 here *if u already downloaded part 1 and part2 u must download only part 3

- All 1st round rookies added (portraits & faces)+ 2nd round - credits JMaster12 & lakers92

- Pelicans' jerseys, logo and court added - credits Mythbuster & iamlillard

- Suns' new jerseys added - credits qfrmcpt310

- Jersey numbers updated

- Age and years pro updated

- Trades updated through 28/07/13

- Added two versions of Eccentric sliders

- Slimm's tendencies for every player

- Updated Slimm's coaching profiles for every team

- Vannwolfhawk's playbooks for every team

- Removed retired players by fotis246

- Accurate colors of accesories, no more dirty white-pure white

- Accurate accessories for every single player by ap18- strongly recommended global with long hex pads

- Fixed some shoes sets

- Jersey numbers update

- Signature Skills update by Jhiane+ dunk/layup packages

- Updated ratings by Jhiane

- All salaries updated by fotis246

- All weights and heights corrected by fotis246

- Body and muscle types updated

- Iverson/Davis/Marbury in FA pool

- Added about 15 players to retro teams

- Implemented all shoes- credits jampasir -from newest Medevenx's roster

- Implemented all playstyles from slimms

- Added all missing coaches, faces and portraits without overwirting

- New potential formula

- Fixed some unregistered free agent issues

 

- Recommend Lagoa global: Download here

- Recommend Sixers courts: Download here

- Recommend rudy084 dornas: Download here

 

Download link>>> http://forums.nba-live.com/downloads.php?view=detail&df_id=4199

 

btn_donate_LG.gifClick here to donate and make me feel my work is needed

 

credits

* BabyFace - base roster, thx for let me continue your project

* DukeW74 - cfs

* Jhiane - sigs sigs sigs, ratings!

* ap18 - accesories update

* M4kaveli - cfs, future things

* nbatak - cfs/draft classed

* Daninoz - portraits

* slimms- tendencies/coach profiles

* vannwolfhawk- playbooks

* fotis246- salaries

* retroman- retro courts, cfs

* Sixers - courts

* Leon - courts

* Mythbuster - courts

* iamlillard - jerseys

* Leftos -main tool for 2k13

* Hawk23 - idea

* ESPN.com/NBA.COM/Hoopshype/basketball-reference.comh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załadowałem URB Roster V17 [20 Complete Seasons Mods] 17.0. Wszystko pięknie działało dopóki gra sie nie zaaktualizowała. Czy można wyłączyc aktualizacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załadowałem URB Roster V17 [20 Complete Seasons Mods] 17.0. Wszystko pięknie działało dopóki gra sie nie zaaktualizowała. Czy można wyłączyc aktualizacje?

Graj tylko offline i usuń cały folder online data, ta sama ścieżka jak do folderu save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi , który plik sćiągnąc aby mieć aktualne składy , albo najbardziej aktualne gortat w wizard Howard w Huston itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie wkleic plik bo ja gram offline, a laptop mi nie uciagnie nba2k13, i nie mam jak zaaktualizowac??

 

URB V1.0 2013/2014 Season Roster *NEW Ściągnąłem ten plik i wkleiłem cały folder do save, ale nic nie mam przy SCHARE Media

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Mam NBA 2k13 na Playstation 3 i do tej pory działało wszystko ok. Teraz jak włączam to nie wyświetla sie nawet ten pierwszy ekran z napisami tylko cały czarny i konsola się zawiesza. Nie wiecie, co mogę zrobić ?? Nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram w NBA 2k13 "My carrier" i chcę zakupić skila Highligths Film, ale napisane, że trzeba mieć DUNK 95, a ja mam max.90 DUNK i nie wiem jak powiększyć tą wartość. Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam bo może ktoś gra w 2k13 i chciałby jakiegoś sporego update'a a nie łazi po stronach modowych. Moje najnowsze dziecko V20.

DONT FORGET TO ASK ABOUT PERMISSION TO USE MY FILES

This is a 1984/1985 & 1986/1987 & 1990/1991 & 1991/1992 & 1992/1993 & 1993/1994 & 1994/1995 & 1996/1997 & 1997/1998 & 1998/1999 & 1999/2000 & 2001/2002 & 2004/2005 & 2005/2006 & 2006/2007 & 2007/2008 & 2008/2009 & 2009/2010 & 2010/2011 & 2011/2012 & 2012/2013 & 2013/2014 & 2014/2015 seasons rosters update for NBA 2K13.

 

xgbhc9.jpg

 

 

All necessary files for current 2014/2015 season roster in five parts:

 

#1 Download Part 1 here

#2 Download Part 2 here

#3 Download Part 3 here

#4 Download Part 4 here

#5 Download Part 5 here

 

Shoes Download shoes here

 

* some files from parts are used in retro mods (logos sets,portraits) so please download for 100% compatibility with retro seasons; if u already downloaded all 5 parts, now u have to re-download part 1 and part 4

 

All necessary files for all retro rosters in 17 parts:

 

#1 Download Part 1 here

#2 Download Part 2 here

#3 Download Part 3 here

#4 Download Part 4 here

#5 Download Part 5 here

#6 Download Part 6 here

#7 Download Part 7 here

#8 Download Part 8 here

#9 Download Part 9 here

#10 Download Part 10 here

#11 Download Part 11 here

#12 Download Part 12 here

#13 Download Part 13 here

#14 Download Part 14 here

#15 Download Part 15 here

#16 Download Part 16 here

#17 Download Part 17 here

 

Shoes     Download Shoes for 1993 Roster here

Addons     Download Addons for 90' by portlandblazer

 

* if u already downloaded part1,part2,part3,part4,part5,part6,part7,part8,part9,part10 u must re-download only part10 and all new parts from 11-17

 

 

 

2015 UPDATE:

 

- Trades updated through 12/08/14

- Salaries and extensions updated 12/08/04

- Jerseys # update

 

RETRO UPDATE:

 

- all retromans 2xhd courts included

- fix for some jerseys collars

- rookies/all-star teams added in asso/season mode with updated accurate courts, stadiums, jerseys and dornas

- no more generic stadiums, all retro teams with accurate stadiums, special for 80's, same for 90's, 2000's and present

- completly new 1985 roster updated to the maximum by my man(lost in action) portlandtrailblazer

- fixed all draft info in all retro rosters

- added new retro dornas for all teams in every retro roster, no more 2k defaults

- added many improved cfs

- added new arena music, accurate for all rosters

 

 

Download link to rosters files>>> http://forums.nba-li...tail&df_id=4199

 

btn_donate_LG.gifClick here to donate and make me feel my work is needed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Czy ktoś może mi wytłumaczyć krok po kroku jak zainstalować wszystkei pliki z URB rosters, szukam już długo na nba-live.com i nie mogę znaleźć jakieś intrukcji.

 

Pozdrawiam Tupac-Shakur allias skoadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...