Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

orlos166

Numer prywatny dzwoni - jak sprawdzic kto to ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegos czasu bardzo czesto dostaje telefony z numeru zastrzeżonego. Czy można jakoś sprawdzić jaki to jest numer ?

 

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie można, jedynie jeśli są to pogróżki itp, możesz zgłosić fakt popełnienia przestępstwa na Policji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie nie można, jedynie jeśli są to pogróżki itp, możesz zgłosić fakt popełnienia przestępstwa na Policji.

 

na policje nie bede zglaszal chce to sam wyjasnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zablokuj jak możesz i tyla.

chcialbym sie dowiedziec kto to jest taki anonimowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie po to stworzono funkcję numeru prywatnego, żebyś właśnie się nie dowiedział kto dzwoni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odbieram takich telefonów. Jeśli ktoś nie chce ukryć w taki sposób nie jest to żadna mi dobra osoba albo poważna firma. Tak więc zawsze odrzucam takie połączenia :-) A sprawdzić się tego nie da kto dzwoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu odebrać i zapytać, kto dzwoni?

Ale pewnie nie odpowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie odbieram takich telefonów. Jeśli ktoś nie chce ukryć w taki sposób nie jest to żadna mi dobra osoba albo poważna firma. Tak więc zawsze odrzucam takie połączenia :-) A sprawdzić się tego nie da kto dzwoni.

A ja mam wszystkie numery zastrzeżone włącznie z domowym :E...nie chce żeby ktoś miał mój nr np jeśli dzwonię do jakiegoś kupca z Allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem podobny problem na jakimś forum i typ wiedzial jak to mozna zrobic, wiec sie da napewno... Ale niepamietam jak on to zrobil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w to nie wierze.. I moim zdaniem kit wciskał a nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wszystkie numery zastrzeżone włącznie z domowym :E...nie chce żeby ktoś miał mój nr np jeśli dzwonię do jakiegoś kupca z Allegro ;)

 

A co może ktoś zrobić posiadając mój numer komórkowy(pytam na serio) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co może ktoś zrobić posiadając mój numer komórkowy(pytam na serio) ?

moze dzwonic :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może po prostu odebrać i zapytać, kto dzwoni?

Ale pewnie nie odpowie...

 

Gorzej jak chcesz oddzwonić do takiej osoby to nie możesz ??

 

Albo się przedstawia jakaś firmą, której nazwę tak szybko wymawia bym przypadkiem nie zanotował i się potem rozłącza. Ja zostaje na lodzie bo nie mogę oddzwonić i ani opieprzyć, ani spytać się o coś innego. Wiele firm tak robi, że zastrzega numer w celu taki aby mieć święty spokój od swoich byłych klientów. Fajna mi firma, która ma w dupie swoich klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden uzytkownic z pclabu powiedzial mi ze musze miec kabel do telefonu i program(niebyl pewny jak sie nazywa), musze miec podlaczony telefon do kompa wtedy kiedy bedzie domnie dzwonil/a tajemnicza osoba i numerek telefonu wyswietli mi program. Wie ktos jaki to program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeden uzytkownic z pclabu powiedzial mi ze musze miec kabel do telefonu i program(niebyl pewny jak sie nazywa), musze miec podlaczony telefon do kompa wtedy kiedy bedzie domnie dzwonil/a tajemnicza osoba i numerek telefonu wyswietli mi program. Wie ktos jaki to program?

 

I do pieca na trzy zdrowaśki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I do pieca na trzy zdrowaśki...

 

czy ja wiem? watpie zeby za takie cos sie przywalili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykopki. Ostatnio ktoś sobie jaja robi średnio raz na tydzień dzwoniąc z prywatnego. Da się jakoś to zablokować ? Słyszałem, że nawet są sposoby na wyśledzenie, ale potrzebujemy smartfona Erricsona i specjalny programik. Ktoś może kojarzy jaki ? Podobno jest na androidzie. Te telefony średnio tak 2,3 w nocy. Zgłaszać na policję póki co nie chcę, szukam prościejszego sposobu, a poza tym policja i tak mi tego numeru nie poda, co najwyżej spotkam się z nim dopiero w sądzie. Dlatego prosiłbym o nazwę tego programiku. Wiem, że w sklepie PLAY kosztuje ok 10zł. Programik działa tylko na androidach i chyba tylko na ericssonach. Podaje on spis wszystkich dzwoniących numerów w tym zastrzeżone. Przy okazji rada, która u mnie chyba poskutkowała, ale .... Udało mi się nawet odebrać i szybko powiedzieć, że nie wiem kim jesteś, ale dzięki programikowi, który mam nabiło Ci właśnie 4.98 z konta :E Od tej pory przestał dzwonić, ale i tak chciałbym się dowiedzieć kim on jest :E Pewnie łyknął, bo akurat po tym przestał dzwonić, ale to nie zmienia faktu, że chcę się dowiedzieć kim jest owy gagatek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy operator ma obowiązek oferować ACR. Skontaktuj się z biurem obsługi i Ci zablokują anonimowe połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy operator ma obowiązek oferować ACR. Skontaktuj się z biurem obsługi i Ci zablokują anonimowe połączenia.

Dzięki wielkie :) Przyznam, że nie wiedziałem o czymś takim jak ACR. Napisałem w googlach ACR Orange i wyświetlił mi się specjalny kod. Teraz mam spokój :D Dziękować :)

Przy okazji polecam nie odbierać zastrzeżonych. Jak ktoś ma sprawę nie musi się ukrywać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...