Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chmielusek

głupawa komedia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,szukam komedi dla młodzierzy z której można sie super pośmiac,cos typu strasznego filmu,wysig szczurow itp,nie mam na mysli komedi z beka o sexie jak np american pie,tylko o komedie z ktorych sie leje ze smiesznyc htesktow scen itp,wiecie napewno:) Z góry dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis_01

Manna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Chłopaki na Ibizie człowieku będziesz lał się przez cały dzień i jest w nim zabarwienie erotyczne zresztą na tym ten film bazuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Chłopaki na Ibizie człowieku będziesz lał się przez cały dzień i jest w nim zabarwienie erotyczne zresztą na tym ten film bazuje .
nie mam na mysli komedi z beka o sexie

Ach, ta umiejętność czytania ze zrozumieniem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może 'Dogma', jak nie to: 'Stealing Harward', 'Francuski Numer', 'Rycerze z Szanghaju', 'Mr. Deeds'. Jeśli ciągle nic to wybierz coś z Segalem- dorzucisz trzy piwa i popłaczesz się ze śmiechu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za tytułu,wczoraj już wiekszosc zaliczylem:) Prosiłbym o jeszcze jak najwiecej podobnych do wyścigu szczurów.Tak że można się śmiać ze samych tekstów i scenek bo np gwiezde jaja nie wiem kogo moga rozbawic:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np gwiezde jaja nie wiem kogo moga rozbawic:P

 

Nie są takie złe, wyłączyłem dopiero po 10 minutach :E Tytuły: 'Chłopaki z Sąsiedztwa', 'Poranek Kojota', 'RRRrrrr!!!', 'Ali G indahouse', 'Johny English'(o ile lubisz jasia fasole), 'New Guy' .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naga Bron, Strzelajac Smiechem, Mafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JJJUUUUUROOOOOŁŁŁŁŁTRIPPPPP! (czyt. Eurotrip) - po prostu mistrzostwo. "Europa jest wielkości naszych supermarketów"; "Paryż to właściwie przedmieścia Berlina". Po prostu must watch dla prawdziwego fana absurdalnego humoru. Zajebiste(bo takie są po prostu) teksty, niesamowite sytuacje. Musisz obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro Trip wymiata, ale autor wątku prosił aby głównym wątkiem nie był seks gdzie tam spora część jest z tym związana, chociaż ten film i tak trzeba obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego czego jeszcze nie było i co w tej chwili mi przychodzi do głowy: Road Trip, Trup w akademiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accepted albo Farciarz Gilmore

to są świetne komedie szególnie ta druga to klasyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o to ze nie moze byc zwiazane z seksem:P tylko poprostu mam ochote na komedie gdzie mozna smiac sie z tekstow ktory w American Pie zupelnie nie ma i beka jest jakas scenka erotyczna:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam jeszcze ""Napoleon Dynamite"" i ""The Big Lebowsky""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Euro Trip wymiata, ale autor wątku prosił aby głównym wątkiem nie był seks gdzie tam spora część jest z tym związana, chociaż ten film i tak trzeba obejrzeć.

Nie przesadzajmy z tym seksem w Eurotripie. Więcej seksu widziałem już w familijnych komediach :P Oczywiście scena w konfesjonale wymiata :)

 

A w stylu Pulp Fiction to niestety nie znajdziesz filmu :) Tarantino zrobił wiekopomne dzieło którego podrobić nie sposób. Jedni kwalifikują PF jako czarną komedię, inni jako film akcji(mi bliżej do tych drugich). Od 1994 niewiele lepszych filmów zrobiono, a już na pewno nie w tej tonacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...