Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KoRn3l

www.kierowca.pwpw.pl

Korzystałem/am  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Korzystalem/am

    • TAK
      67
    • NIE
      34


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie warta strona :P odebralem prawko dzis i jeszcze jest postempowanie administracyjne

jak ja robiłem prawko tj. półtorej roku temu to działała dobrze, odpowiednik z paszportami też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat stary, ale odgrzebie. Ja prawo jazdy kat B posiadam od 16 lat ale teraz zrobiłem sobie A i po 3 tygodniach od egzaminu przychodzę do urzędu pytać o prawko a oni że nie ma, na co ja kwituję że bardzo długo a w odpowiedzi słyszę pytanie kiedy był egzamin , po udzieleniu przeze mnie odpowiedzi babce zjechała kopara i stwierdziła że to niemożliwe. Na stronce PWPW sprawdzałem od czasu do czasu ale stale komunikat iż nie ma takiej sprawy, po czym po wczorajszej interwencji w urzędzie na stronce PWPW pojawiła się nagle informacja że sprawa jest trakcie postępowania. Więc zawiniły osły z urzędu i pewnie moje papiery leżały tam sobie już bardzo długo. Warto więc czasem udać się do urzędasów i zapytać jak sprawy stoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta strona pwpw jest jakaś głupia ;)

A może to nie strona? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany.

Tydzień temu zapłaciłem, góra za tydzień prawko ma być już do odebrania, a informacji żadnych nie ma. Strona do d***. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pie*dolicie. Dostałem plastik trzeciego dnia od zdania egzaminu i wszystko na stronie było systematycznie uaktualniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzam i wszelkich informacji brak, a prawko zdałem w czwartek.

Muszę coś gdzieś zgłaszać w przypadku C? czy nowe prawko bedzie do odbioru w urzędzie tak jak B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ci się wyświetlić tylko info "do odbioru", gdy tylko będzie do odbioru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas po zdaniu odświeżałem stronę i było tak, że odświeżyłem któryś raz z rzędu i nic nie było, więc poszedłem do kuchni nagle dostaje SMS, że prawko do odbioru, wchodzę na pwpw i tam też, że można odebrać :E więc w sumie nie trzeba na to patrzeć, bo sms od nich jest wysyłany tak samo szybko jak zmiana informacji na stronie

cool story

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już równy tydzień czekam i nic tylko wciąż "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany."

Drugiego zdany egzamin a dziś 9.12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś po trzech dniach na stronie pojawił się status, że w toku, a po 2 tyg. do odbioru ;).

Według mnie stronka funkcjonuje ok thumbup.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas po zdaniu odświeżałem stronę i było tak, że odświeżyłem któryś raz z rzędu i nic nie było, więc poszedłem do kuchni nagle dostaje SMS, że prawko do odbioru, wchodzę na pwpw i tam też, że można odebrać :E więc w sumie nie trzeba na to patrzeć, bo sms od nich jest wysyłany tak samo szybko jak zmiana informacji na stronie

cool story

Automatycznie wysyła tego smsa? Czy trzeba gdzieś to uaktywnić? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wysyła tego smsa? Czy trzeba gdzieś to uaktywnić? :>

 

 

 

Nic nie rób! Jak go uaktywnisz to przestanie działać , to Polska :lol2:

 

aaa od ponad 2 godzin nie da sie wogole wejsć na strone www.kierowca.pwpw.pl ;)

 

aa i mail podany na tej stronie raz działa raz nie.

Tzn.. czasem jest możliwość wysłania wiadomości email, a czasem nie.

A objawia sie to tym że raz adres jest prawidłowy i mail został wysłany , innym razem adres nie jest prawidłowy i mail nie został wysłany.

 

W kazdym bądż razie na maile które udało się wysłąć nikt i tak nie odpisuje pomimo że dotyczą tematu w opisie na www.kierowca.pwpw.pl :D

 

 

Kurcze to strona spółki skarbu państwa!!!...to obciach!!!..to powinna byc wzorcowa strona. Tu powinno wszystko śmigać i działać..przecież z nas to się już pół europy śmieje a z postępem scigaja nas juz tylko ruscy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wysyła tego smsa? Czy trzeba gdzieś to uaktywnić? :>

kiedy płaciłem za prawko w urzędzie (czyli po zdaniu) prosili mnie jeszcze o podanie numeru telefonu, nic nie uaktywniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy płaciłem za prawko w urzędzie (czyli po zdaniu) prosili mnie jeszcze o podanie numeru telefonu, nic nie uaktywniałem

Ja nie podawałem, więc pewnie mi nie wyślą. Strona kierowca.pwpw.pl nawaliła to pozostaje mi się dowiedzieć tylko w urzędzie ;). We wtorek mija dwa tygodnie od zapłaty, więc wtedy pójdę do urzędu.

 

EDIT:

Stronka odpaliła i na start miła wiadomość:

(2011-12-12 12:43:02) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...