Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Barbrady

Wybrzuszenie na piszczelu, pilne!

Rekomendowane odpowiedzi

no normalnie chyba trzeba wątek przykleić :E

 

a, żeby było na temat to na prawdę rozmiar robi wrażenie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce podkrecac tematu ale nie pojscie do lekarza nie wplyneloby zle na bieg wydarzen...oczywiscie psychicznie jest sie spokojnym ale praktycznie przepisal Ci cos co dziala jak kazdy lek na opuchlizne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzisz!

Jak coś nas niepokoi, to nie piszemy o tym na forum, ale idziemy do lekarza.

 

Ja nie wiem o co się burzycie. Przecież nie miałem jakiegoś zawału, a wizyta na izbie przyjęć w nie Twoim mieście, w niedzielę wieczorem, ze spuchniętą nogą wymaga przemyślenia.

 

Z drugiej strony widzę tutaj osoby które bagatelizują ten uraz, ciekaw jestem czy spokojnie poszłyby spać, o ile mogliby zasnąć gdyż każdy ruch nogi wywołuje ból :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że w drodze do lekarza i już podczas samej wizyty robiłeś zdjęcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zrób fotorelacje :exclam::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem o co się burzycie. Przecież nie miałem jakiegoś zawału, a wizyta na izbie przyjęć w nie Twoim mieście, w niedzielę wieczorem, ze spuchniętą nogą wymaga przemyślenia.

 

Z drugiej strony widzę tutaj osoby które bagatelizują ten uraz, ciekaw jestem czy spokojnie poszłyby spać, o ile mogliby zasnąć gdyż każdy ruch nogi wywołuje ból :kwasny:

 

Odezwał się ten co nie zbagatelizował sprawy i napisał o problemie na forum KOMPUTEROWYM. W tyłku mózg macie ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już byłes u tego lekarza to Ci mógł ściagnąc krwiaka. Trochę by pobolało ale przynajmniej byś miał szybko z głowy.

Jakby lioton nie pomagał to kup arcalen i smaruj dokąd nie zniknie. Masz spore szanse żeby Ci po tym zostało zgrubienie na resztę życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo z miejsca nawalic lodu do jednorazowki i na guza, po godzinie by prawie sladu nie bylo. A co do zgrubienia to ja mam ich pelno i z tego moze najwyzej byc rak kosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę,że po prostu napuchły Ci kondensatory. Piszczel do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem o co się burzycie. Przecież nie miałem jakiegoś zawału, a wizyta na izbie przyjęć w nie Twoim mieście, w niedzielę wieczorem, ze spuchniętą nogą wymaga przemyślenia.

 

Z drugiej strony widzę tutaj osoby które bagatelizują ten uraz, ciekaw jestem czy spokojnie poszłyby spać, o ile mogliby zasnąć gdyż każdy ruch nogi wywołuje ból :kwasny:

A pogotowie to nie łaska?

Wg mojego doświadczenia - silnie stłuczenie, krwiak i opuchlizna, pęknięcie kości może się ujawnić po rentgenie. Dlatego trzeba zwlec tyłek i zawieźć do lekarza. Ja miałam tylko malutki odprysk - odłamek, o własnych nogach chodziłam, a skończyło się gipsem na całą nogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciąża pozamaciczna?

:rotfl::E

 

mocne stłuczenie z krwiakem. gdyby było złamanie to raczej by chodzic nie mogl ;)

zawsze mozna na wszelki wypadek do lekarza isc. jeszcze sie okaze ze to cos powaznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ściagnąc krwiaka
na czym to polega ??

 

Problemy, które może rozwiązać lekarz pierwszego kontaktu nie powinny być tu zamieszczane.

Ale takie które wymagają jakiegoś specjalisty, czemu nie.

Szlak mnie trafił jak pojechałem do ortopedy, który obejrzał mój kręgosłup w 20 sekund, i powiedział, że muszę zrobić rentgen, bo on nic nie widzi. Dodał, że najlepiej by było gdyby osoba robiąca zdjęcie od razu opisała je. Jak to zrobię, to miałem do niego jeszcze raz przyjść. Za tą informację, i około 5 minut jego czasu, zapłaciłem 70 zł. Prywatna klinika, bo w szpitalu mieli terminy za 3 miesiące.

Myślę, że gdybym napisał tu o moim problemie, i planowanej wizycie u specjalisty, to na pewno znalazłaby się osoba, która uświadomiłaby mnie o potrzebuje rentgena.

 

Dodam, że trzeciemu ortopedzie nie było potrzebne zdjęcie kręgosłupa, po zdjęciu bluzy potrzebował paru chwil, aby wiedzieć co mi dolega - zależy od doktora.

 

PS. Ile kosztuje miesięczny czynsz, gdybym chciał aby opiekowała się mną prywatny szpital/klinika ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rotfl::E

 

mocne stłuczenie z krwiakem. gdyby było złamanie to raczej by chodzic nie mogl ;)

zawsze mozna na wszelki wypadek do lekarza isc. jeszcze sie okaze ze to cos powaznego

mówię o pęknięciu.

Ja z pękniętą kostką sama wróciłam z lodowiska do akademika. Pieszo. Około kilometra. I właśnie takie były objawy - żadnej destabilizacji, jedynie ból, który narastał z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, teraz mi przyszło do głowy bo wróciłem z treningu; zapisz się na muay thai, zaraz Ci to wybrzuszenie zniknie, kto chodzi ten wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na czym to polega ??

...

Lekarz bierze wielką strzykawkę z wielką igła i wbija w krwiaka.

Potrzebna jest do tego pielęgniarka która pociąga za tłoczek kiedy on wygniata krwiaka i czasem pielęgniarz żeby Cie trzymać bo wygniatanie boli jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściemniasz ?? :hmm:

 

A w okolicach oka, czy na uchu też tak robią ?? Jakby tak się lima pozbyć w dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze krwiak, raczej bardzo prawdopodobne, idz do lekarz, albo zastosuj indianski sposob jak juz wczesniej Agnes napisała ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze krwiak, raczej bardzo prawdopodobne, idz do lekarz, albo zastosuj indianski sposob jak juz wczesniej Agnes napisała ;d

 

Poczytaj wcześniejsze posty - już był u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściemniasz ?? :hmm:

Nie wiem, czy to to samo, ale kolega z klasy też miał wielką strzykawkę w okolicach kolana, więc myślę, że nie ściemnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no - rozmiar robi wrażenie ! :o

 

Ale byłeś u lekarze więc już git. Ps. Kto z was ma wodę w kolanie :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no - rozmiar robi wrażenie ! :o

 

Ale byłeś u lekarze więc już git. Ps. Kto z was ma wodę w kolanie :szczerbaty:

Ja miałem, ale już wypiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps. Kto z was ma wodę w kolanie :szczerbaty:

 

Twoja Stara :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...