Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ketyow

Wygrane w zakladach bukmacherskich

Rekomendowane odpowiedzi

Jest temat o zakladach, to niech bedzie i taki tylko na dzielenie/chwalenie sie wynikami :)

post-110716-1230032912_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cud że ten kupon wszedł. Zazwyczaj w takich kombosach 1 mecz nie wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawe doskonale :) Mam cala kupe takich kuponow, gdzie jeden nie wszedl. Jak wezme system bez jednego, to wtedy nie wchodza dwa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja, trzymajcie się bo wygrana godna tego : beztytuuam3.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Dlatego takich faworytow sie nie obstawia. Niski kurs, a ledwo weszlo 79:75. A potrafia nie wejsc takie po 1,01. W kazdym razie gratuluje udanego typu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Ja w ogolnym rozrachunku ok. 1000zl do przodu :) Ale gram malymi stawkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój starszy jak były MŚ u Niemców coś około 800 stów, ale kupon musiałbym znaleźć. Chyba podczas turniejów najłatwiej trafić bo każdy daje z siebie 100%, a tak w ligach to kto wie co się dzieje, sądząc po polskiej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nono ketyow ładny kuponik a i wygrana całkiem spora jak na wkład ;] mój największy kurs jaki wszedł to zeszłotygodniowe 30,20 (3 mecze). Generalnie ja preferuje obstawianie F1 i granie większymi stawkami np. 4 kupony, każdy po 50-100 zł, tyle że wtedy kurs między 2-3 żeby nie było za dużego ryzyka. i z reguły na każdym wyścigu do przodu koło stówki (średnio bo czasem więcej)-może i nie dużo ale zawsze coś ;)

 

Lukaszn1 co do Twojego pytania to screeny są z bet-at-home.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój starszy jak były MŚ u Niemców coś około 800 stów...

 

O kurde 800 stów!!!?!?!?!?!?!?!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twój stary wygrał 8k w bet-at-home :D

możliwe że się mylę ale według mojego skromnego rachunku 800 x 100 = 80.000 = 80k :question:

Więc jak już mamy się czepiać błędów to sami bądźmy dokładni ;)

 

Pzdr

 

edit: swoją drogą właśnie mnie bet-at-home wkur.. bo byłem przekonany że jeśli chodzi o hokej(normalna liga a nie żaden turniej gdzie zwycięzca musi być wyłoniony) to zakład na wygraną obejmuje również wynik dogrywki :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piwosz ja jeszcze nie spotkalem zakladu w ktorym hokej bylby liczony lacznie z dogrywka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierwszy raz obstawiałem na hokej zakładając że pierwsza drużyna z tabeli wygra na własnym boisku z ostatnią ;) mój błąd bo myślałem że jest tak jak z NBA gdzie za wynik uznaje się ten po doliczonym czasie ;] trochę to dla mnie dziwne bo w koszu jest nieporównywalnie większe prawdopodobieństwo zmiany wyniku po overtime niż w hokeju ale cóż teraz już zostałem uświadomiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani w hokeju ani w nodze tez nie licza dogrywek z tego co wiem. Obstawiasz na wynik do konca drugiej, jak jest wtedy nie tak jak obstawiles, potem nawet jak sie obroci na Twoja korzysc to nici z tego ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możliwe że się mylę ale według mojego skromnego rachunku 800 x 100 = 80.000 = 80k :question:
No racja.

A tak żeby nie odbiegać od tematu to wpłaciłem dzisiaj też sobie 'kilka zł' na bet-at-home. Choć pomyśląc, że przez całą moją karierę wygrałem tylko 124zł w zakładach bukmacherskich to nie wiem czy to był dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowy wygrany kupon :P Polecam obstawiać wielkie szlemy w tenisie, 1 rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się pochwalę, a co? :D

 

kuponyh4.jpg

w502.png

 

Wczorajsza wygrana dzięki Aston Villi. Dziękuję Hull za strzelenie samobója w 88 minucie ;)

wygrana mała, ale też cieszy. Tym bardziej, z wkładu wynoszącego 2zł.

 

BTW Jak byłem młodszy to grałem "od czasu do czasu" i zbytnio nie wygrywałem. od około miesiąca staram się chodzić regularnie. Mogę powiedzieć, że jestem początkujący w tej dziedzinie, chociaż jestem wielkim fanem piłki kopanej.

Póki co wtopiłem w interes 10zł a wygrałem 60, więc jestem 50 do przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, czemu placisz podatek? Od 2zl? Mnie nigdzie podatkiem nie obciazaja. Jeszcze zaokraglili wygrana o 14gr do gory? o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem. To jest tylko podgląd kuponu na stronie www.efortuna.pl

W rzeczywistości wygrałem 63zł z groszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...