Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ketyow

Wygrane w zakladach bukmacherskich

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin: "Wygraną, którą otrzymuje gracz jest iloczyn 90% wpłaconej stawki i kursu."

 

Heh, polecam zatem zmianę serwisu na inny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie jest ze odprowadzany jest podatek od wygranej..... i jesli sie nie myle w graniu przez neta tez powinno sie odprowadzic na koniec roku podatek ale to tylko przy jednorazowej wygranej o okreslonej sumie badz wiecej (niestety nie pamietam tej sumy) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym wiem. Powyzej 2280zl odprowadzane jest 10% podatku (nie wygralem tyle to nie wiem jak z tym jest na serwisach online, w koncu na bet-at-home np. obowiazuje prawo maltanskie), wiem ze tyle odprowadzaja np. w totomixach. Ale u niego odprowadzaja 10% PROWIZJI od KAZDEJ wygranej - wiec gra na tej efortunie nie ma sensu, jesli u mnie na tych samych zakladach nie obrobia go z tych 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeżeli zrobiłem przelew bankowy na swoje konto w bet-at-home to w jakim czasie powinny dojść pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jeżeli zrobiłem przelew bankowy na swoje konto w bet-at-home to w jakim czasie powinny dojść pieniądze?

 

Różnie to bywa w bet-at-home przelew z konta inteligo potrafi iść od 2 dni do nawet i 2 tygodni. Dla porównania w bwin przelewy zawsze dochodzą tego samego dnia - a przynajmniej tak jest w moim przypadku - ostatnio wole wpłacać kartą - czas 90 sekund w bwin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeech, gadasz.... Zwykly przelew nie zalezy wlasciwie od bet-at-home tylko od banku. A te maja prawo isc i tydzien. Tak samo w bwin - po prostu to jest przelew bankowy. Jak chcesz to placisz im nie przelewem, tylko karta i pobieraja za to 2% prowizji, ale kasa jest natychmiast. I na bwin i na becie. Gralem i na tym i na tym. I zdarzalo sie miec kase tego samego dnia z wygranej i tu i tu, a zdarzalo po tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ani w hokeju ani w nodze tez nie licza dogrywek z tego co wiem. Obstawiasz na wynik do konca drugiej, jak jest wtedy nie tak jak obstawiles, potem nawet jak sie obroci na Twoja korzysc to nici z tego ;/

 

Bzdura, gracie w jakiś słabych bukach typu BAH gdzie kursy są śmiesznie niskie, a oferta słabiutki. Polecam grę w Bet365 tam można sobie zagrać mecz hokeja z dogrywką, kurs niższy, ale ryzyko również.

aecd0c5160b79f9dmed.jpg

3377e20247654885med.jpg

c5a0203b6cbb2ca2med.jpg

 

993c482b20a9a97emed.jpg

 

Ten ostatni kurs ok.49 :D, niektórzy mają 13 meczy i kurs dużo niższy niż ja na 4 meczach. :P

 

I największa wtopa, jeśli chodzi o tragizm sytuacji. 92min Cottbus remisuje, róg dla Hamburga, nieporadność obrony i gol, ale było mi żal tej kasy... :( btw najniższy kurs to był...

 

e157ba5f3116d0bem.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, kursy roznia sie miedzy serwisami minimalnie i czasem na korzysc, a czasem na niekorzysc Twojego serwisu. No i przy dogrywce wcale nie wiesz czy ryzyko mniejsze, bo nie koniecznie w dogrywce musi zdobyc punkty druzyna, ktora obstawiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sobie z tego sprawe doskonale :) Mam cala kupe takich kuponow, gdzie jeden nie wszedl. Jak wezme system bez jednego, to wtedy nie wchodza dwa :E
Mówiłeś coś?

8e787f3c3dafdbe8d91d44104b54c.jpg

:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obstawiajcie ligi angielskiej teraz. Im to za zimno na granie. Wczoraj mi z kuponu 10 meczy odwolali i choc pula byla 2900zl to wygralem 7 :E A z systemem to tak juz jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się Australian Open, ktoś będzie obstawiał pierwszą rundę, tak jak kolega wcześniej polecił ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówiłeś coś?

8e787f3c3dafdbe8d91d44104b54c.jpg

:mad:

 

Widzę, że czysta jazda po kursach, ja się w sumie też przejechałem, bo był dubel na noc Pittsburgh 1.65 + Minnesota Wild 2.90 + Memphis 1.55 = zgadnijcie który uwalił ?? :mad2::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ten temat przypomniał mi zeszłoroczne mistrzostwa Euro 08 :)

skorzystałem z bonus'a i wpłaciłem 340zł i drugie 340zł zasiliło mi konto, a oto co z tego wyszło:

wszystkie źle obstawione wyniki meczów:

zlesq7.th.jpg

a teraz wszystkie dobrze obstawione:

90854390md7.th.jpg

 

u dołu wpisałem sumaryczne kwoty :)

na poprzednich mistrzostwach świata też nieźle poszło..

no i fakt, na takich dużych imprezach jak oglądam mecze to jakoś łatwiej mi obstawiać, bo widze jak grają i mam "przeczucia"

a tak to nie gram niestety..

 

EDIT: zapomniałem dodać że jestem niepoprawnym optymistą jeśli chodzi o naszą narodową drużynę i zawsze znacznie uszczuplają moje wygrane :/:(:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie obstawiajcie ligi angielskiej teraz. Im to za zimno na granie. Wczoraj mi z kuponu 10 meczy odwolali i choc pula byla 2900zl to wygralem 7 :E A z systemem to tak juz jest ;)

a weź nic nie mów o tej lidze-ostatnio w pucharze Anglii wtopiłem stówke dzięki Chelsea (wyrównująca bramka w doliczonym czasie gry) :kwasny: Myślałem że mnie **** strzeli :mad2:

Teraz to już chyba odpuszczam i poczekam sobie te 78 dni na starty F1 bo to dla mnie najbardziej przewidywalny sport.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mialem, tylko ja stracilem tam moze z 20zl. Chelsea dala wtedy ostro dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,

 

z racji tego, że jestem początkującym graczem, chciałem się dowiedzieć od bardziej doświadczonych ( :E ) jakimi systemami najlepiej grać? Ja obstawiam tylko kupony AKO, nie bawię się w handicapy. Co myślicie o innych systemach gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję przeprowadzić zamach na swoje pieniądze i poszaleć w Australian Open w pierwszej rundzie tak jak kolega radził :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję przeprowadzić zamach na swoje pieniądze i poszaleć w Australian Open w pierwszej rundzie tak jak kolega radził :E

też się nad tym poważnie zastanawiam, tyle że kursy są dość niskie i trzeba włożyć trochę $ żeby miało to jakiś sens :]

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja planuję wydać 100, nawet jak kurs kuponu będzie 10, wtedy 900 zł wygranej. Nie pogardzę :E W pierwszej rundzie obstawię wszystkich rozstawionych i zobaczymy co z tego będzie :) A propo kiedy tak dokładnie jest losowanie drabinki ? Wiem że główny turniej zaczyna się 19 stycznia, eliminacje 14 ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja planuję wydać 100, nawet jak kurs kuponu będzie 10, wtedy 900 zł wygranej. Nie pogardzę :E W pierwszej rundzie obstawię wszystkich rozstawionych i zobaczymy co z tego będzie :) A propo kiedy tak dokładnie jest losowanie drabinki ? Wiem że główny turniej zaczyna się 19 stycznia, eliminacje 14 ;>

 

Nie graj u polskich bukow to bedziesz mial 1000zl wygranej wtedy. Pisalem juz wczesniej, w naszych nie warto, bo naliczaja 10% prowizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie graj u polskich bukow to bedziesz mial 1000zl wygranej wtedy. Pisalem juz wczesniej, w naszych nie warto, bo naliczaja 10% prowizji.

Nie mam jak przelać kasy na bwin itp :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna nawet na poczcie dac wypelniony druczek i przelac. Pamietaj, ze jesli nie jestes pelnoletni, zeby nie zakladac wtedy konta na siebie tylko np. na rodzica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że nie dojdą do pierwszej rundy Australian Open ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się chwalić, to się chwalić. Kolejny wygrany kuponik, mała kwota, ale zawsze cieszy (szczególnie na początku 'kariery' w zakładach sportowych)

 

kuponds0.jpg

w459.png

 

Dobra, ja proponuje wypisywać tutaj tzw. "pewniaki" (wiem, że pewniaki nie raz nie wchodzą :( ale warto się dzielić swoimi przypuszczeniami z innymi użytkownikami ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...