Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ketyow

Wygrane w zakladach bukmacherskich

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wjeb*** 50 zł na "pewniakach" :E

Ale pisać można co do zbliżającego się Australian Open, mam zamiar to sobie odbić (nigdy mi to nie wychodzi) ale polecę po "PEWNIAKACH" choć by dla kursów 1,01 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to nie chodzi mi o pewniaki po 1,20 :E

Tylko takie po normalnych stawkach, które są do przewidzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko takie po normalnych stawkach, które są do przewidzenia

Nie ma takich :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wjeb*** 50 zł na "pewniakach" :E

Ale pisać można co do zbliżającego się Australian Open, mam zamiar to sobie odbić (nigdy mi to nie wychodzi) ale polecę po "PEWNIAKACH" choć by dla kursów 1,01 :E

 

Takie kursy zupelnie nia maja sensu. Moze nie wejsc a zysk z tego zaden. Ja staram sie 1,35 miec za minimum, czasem nie ma czego postawic to sie schodzi nizej, w ostatecznosci jak mam spory kurs to 1,10 zawsze te 10% zwieksza wygrana, ale 1,01 - nie ma sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam 5-7 meczy przeważnie. Dla mnie minimalna stawka meczu to 1,50. Poniżej tej stawki nie schodzę (jakiś czas temu nie weszło mi Chelsea z West Hamem - kurs 1,20).

 

Dzisiaj mi nie wypaliło Napoli z Chievo (1-2). Wiedziałem, że Napoli gra słabo na wyjazdach, ale żeby przegrywać z ostatnią drużyną :o ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo chce założyć sobie konto na beet at... i wypełniłem ten formularz i czekam już kilka godzin na te kody ale jeszcze nic nie przyszło, tak długo się na to czeka czy coś nie tak?

 

A tak btw. ktoś obstawiał dzisiaj naszych szczypiornistów? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko bo chce założyć sobie konto na beet at... i wypełniłem ten formularz i czekam już kilka godzin na te kody ale jeszcze nic nie przyszło, tak długo się na to czeka czy coś nie tak?

 

A tak btw. ktoś obstawiał dzisiaj naszych szczypiornistów? :E

Ja obstawiłem 12zł że wygrają z Chorwacją i będą mistrzami świata - do wygrania 1000zł

Ale zabezpieczyłem się też i postawiłem 10zł na Chorwację :E Więc bilans = nic nie straciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest zgubne, stawiałem małymi kwotami, raczej na pewnych zwycięzców, proste zakłady, win-lost, małe kursy, niskie stawki, wygrywałem po 20 zł, potem stałem się bardziej pewny, i jestem 200 zł do tyłu, grać przestałem. Obstawianie ma sens, jeśli ma się cynk o pewnej wygranej.

 

BTW wie ktoś, w jakim serwisie jest ruletka na złotówki, bo w expect, gdzie mam konto, jest na euro :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja obstawiłem 12zł że wygrają z Chorwacją i będą mistrzami świata - do wygrania 1000zł

Ale zabezpieczyłem się też i postawiłem 10zł na Chorwację :E Więc bilans = nic nie straciłem

 

Kiepska matematyka. Straciles 10zl :E Kursy sa ukladane tak, zeby nie bylo safebetow.

 

PS. Ruletka w zlotowkach na bet-at-home.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obstawianie ma sens, jeśli ma się cynk o pewnej wygranej.

 

Wcale cynku nie trzeba mieć, wystarczy dobrze przyjrzeć się tabeli, jaki jest skład drużyny na mecz itp. Według mnie to trzeba nastawić się na jedną ligę i mieć ją w 1 paluszku - żeby później nie było niespodzianek. Ja sam obstawiam tylko na zakładach typu live, zawsze można zobaczyć jak zawodnicy grają czy to w tv czy przez internet jakie warunki są na boisku i czy ogólnie zawodnikom chce się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiepska matematyka. Straciles 10zl :E Kursy sa ukladane tak, zeby nie bylo safebetow.

 

PS. Ruletka w zlotowkach na bet-at-home.pl

Nie straciłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Ruletka w zlotowkach na bet-at-home.pl

ja widzę, że jest w euro :hmm: chodzi mi o to, żeby minimalny żeton był 1 zł a nie 1 euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest cos takiego... PLN.

a możesz kupić za 1 zł 1 żeton? jaka jest minimalna stawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bet at home w ruletce można stawiać nawet 50 groszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w bet at home w ruletce można stawiać nawet 50 groszy

rzeczywiście :) szkoda, że górny limit to tylko 250 zł :(

ale widzę, że jest też od 5 do 25000 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam obstawiacie coś? u mnie to narazie szału nie ma, no praktycznie nic :E ale sie nie poddaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś kolejne kupony wtopione, w tym jeden pewniak :E ahh życie nie rozpieszcza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru mies nie obstawiałem. Przedwczoraj znów kasę przelałem postawiłem złotówkę i...

bet6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wygrałem za 2 złote w Profesjonalu ponad 6 stówek. Obstawiłem wtedy pewniakami całą Ekstraklasę. Od tego czasu mało już grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nigdy nie obstawiałem. Może czas zacząć??;P kumpel obstawia i wygrywa raz w miesiącu 100zł. Chyba się przejdę niedługo z nim;) Ale nie wiem czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nigdy nie obstawiałem. Może czas zacząć??;P kumpel obstawia i wygrywa raz w miesiącu 100zł. Chyba się przejdę niedługo z nim;) Ale nie wiem czy warto.

Jeśli masz szansę zamienić kilka złotych na banknot(y) o wysokich nominałach, to czemu nie?

Jednakże, jeśli się nie znasz na danej dyscyplinie sportowej, radzę odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...