Skocz do zawartości
ROBIN_0102

Centrum Arsenal FC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wislak23

mecz średni , pare ładnych akcji było . Ja dalej jestem wielim fanem Lennona. Gość tak zapierdziela, że nawet Messi w Fifie by go nie dogonił :) Szkoda , ze Arshavin nie zagrał . Kontuzja Adebayora może byc kluczowa w walce o 4 miejsce a Aston Villa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mecz średni , pare ładnych akcji było . Ja dalej jestem wielim fanem Lennona. Gość tak zapierdziela, że nawet Messi w Fifie by go nie dogonił :) Szkoda , ze Arshavin nie zagrał . Kontuzja Adebayora może byc kluczowa w walce o 4 miejsce a Aston Villa

Lennon to jeden z moich ulubieńców :Up_to_s: oj widział by mi się w Barcelonie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23
Lennon to jeden z moich ulubieńców :Up_to_s: oj widział by mi się w Barcelonie :P

 

Wtedy Barca miałaby najszybsze skrzydła na świecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wtedy Barca miałaby najszybsze skrzydła na świecie :)

 

Nic nadzwyczajnego oprócz szybkiego biegania nie prezentuje. Faktem jest, że kilka razy "obiegł" Clichego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wtedy Barca miałaby najszybsze skrzydła na świecie :)

możliwe.... ale nigdy nie słyszałem żeby go łączono z Barcą więc to tylko marzenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kontuzja Adebayora może byc kluczowa w walce o 4 miejsce a Aston Villa

 

 

No nie wiem czy z Aston :D Już prędzej z Chelsea ! Scolari wyleciał, a blues ostatnio średnio grają, tak jak zresztą Arsenal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że z Aston Villą... Chłopaki mają bardzo dobrą formę i równo jadą. Na moje oko to Aston Villa może zająć 3 miejsce w lidze a nie Chelsea ani Arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Arsenal Wygrywa mecz z Cardiff 4-0 . Świetny powrót Eduardo da Silvy po kontuzji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i Arsenal Wygrywa mecz z Cardiff 4-0 . Świetny powrót Eduardo da Silvy po kontuzji ;)

 

Dwa gole :o

 

Jestem pod wrażeniem, oby tak samo było w lidze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 90. minut Fabiana, który na szczęście gra w Pucharze. W ManU z Kuszczakiem już tak fajnie nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby Da Silva grał jak najlepiej :thumbup: naprawdę klasowy zawodnik :D

Edytowane przez V.D.K™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23
No i 90. minut Fabiana, który na szczęście gra w Pucharze. W ManU z Kuszczakiem już tak fajnie nie jest...

 

bo Manchester ma Van Der Sara i trudno Kuszczakowi z nim wygrać rywalizacje w 1 składzie. Do tego dochodzi Foster, który jest Anglikiem i to powinno wystarczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo Manchester ma Van Der Sara i trudno Kuszczakowi z nim wygrać rywalizacje w 1 składzie. Do tego dochodzi Foster, który jest Anglikiem i to powinno wystarczyć...

 

Dlatego wydaje mi się, że Kuszczak powinien wreszcie zmienić klub. On jest dobrym bramkarzem, ma 26 lat, a marnuje się w tym Manchesterze, podczas, gdy w innym, trochę słabszym klubie, znalazłby miejsce w pierwszej jedenastce :hmm:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23
Dlatego wydaje mi się, że Kuszczak powinien wreszcie zmienić klub. On jest dobrym bramkarzem, ma 26 lat, a marnuje się w tym Manchesterze, podczas, gdy w innym, trochę słabszym klubie, znalazłby miejsce w pierwszej jedenastce :hmm:;)

 

trudno sie nie zgodzić... Nawet jak VDS odejdzie to Ferguson kupi kogos innego. Kuszczak nie bedzię nigdy nr 1 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i Arsenal Wygrywa mecz z Cardiff 4-0 . Świetny powrót Eduardo da Silvy po kontuzji ;)

no myślę, że w następnym meczu Wenger wystawi Eduardo do podstawy, tym bardziej, że Adebayor jest kontuzjowany.

 

Wracając do meczu Arsenal - Cardiff - 1 bramka Da Silvy w jego stylu. 2ga bramka wówczas gdy był faulowany przed karnym, znakomicie się zastawił. To się nazywa killer pola karnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wygranej z Włochami xDD Mam nadzieje że w rewanżu wynik powtórzycie , a do następnej rundy dołączymy także my i pozostałe drużyny z Anglii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23

Arsenal po bardzo słabej grze w lidze i seryjnie traconych pkt dziś wygrał z Roma :) Teraz fajnie przeczytać przedmeczowe wywiady Włochów , że Roma wygra z słabym Arsenalem a super Inter pokona gładko United :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowil ze "super Inter" wygra gladko z United. Przeciez to Manchester byl w roli faworyta O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inter jak zawsze b. słabo w pucharach. Nic nowego.

 

W Meczu Arsenal - Roma postawiłem na x2, jednakże Arsenal zagrał całkiem dobrze. Szkoda tylko, że raził skutecznością... Mogli spokojnie wygrać 2-3:0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23
Nikt nie mowil ze "super Inter" wygra gladko z United. Przeciez to Manchester byl w roli faworyta O_o

 

no Zanetti , Ibrahimovic, Mourinho przed meczem mówili innaczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I 5 remis z rzędu :mad: chyba przestane oglądać arsenal do czasu powrotu Fabregas'a i Walcott'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w FA CUP 3:0 z Burnley.

Bramki strzelali kolejno Vela ( po ladnej indywidualnej akcji i bajecznym wykonczeniu), Eduardo ( po znakomitej wrzutce Songa oraz cudownym woleju) oraz Eboue (kolejna ladna asysta Songa). W meczu wystapil tez wracajacy po kontuzji Walcott.

 

W srode czeka nas wyjazd do Rzymu. Do skladu wraca Walcott i Eduardo.

 

Obrona standardowa : Clichy, Toure, Sagna, a kontuzjowanego Gallasa zastapi Djourou.

 

Wenger na pewno bedzie starał się zagęścić i opanować środek pola, zatem : Denilson, Nasri, plus dwóch pomocnikow z czwórki (Walcott, Eboue, Song, Ramsey) oraz zapewne jakis skrzydlowy(falszywy napastnik) jako Eduardo lub Bendtner.

 

W ataku pewnie osamotniony Van Persie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, Arszawin sie postarał we wczorajszym meczu (4-0 z Blackburn) :) Niech tylko Aston Villa straci dzisiaj punkty i mamy 4 miejsce w tabeli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DeVil666

wczoraj nareszcie Arsenal zagrał tak jak potrafi :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenalowi gratulujemy Nasriego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...