Skocz do zawartości
ROBIN_0102

Centrum Arsenal FC

Rekomendowane odpowiedzi

Pełna nazwa klubu: Arsenal Football Club

 

Przydomek: Gunners, Kanonierzy

 

 

Data założenia: 1886 r.

 

Nazwy klubu: Dial Square, Royal Arsenal, Woolwich Arsenal, Arsenal FC

 

Obecny trener: Arsene Wenger

 

Barwy: Czerwono-białe

 

Stadion: Emirates Stadium

 

Skład:

 

Bramkarze:

 

1. Manuel Almunia

 

21. Łukasz Fabiański :D

 

25. Vito Mannone

 

Obrońcy:

 

3. Bacary Sagna

 

5. Kolo Toure

 

10. William Gallas

 

22. Gael Clichy

 

30. Armand Traore

 

18. Mikael Silvestre

 

20. Johan Djourou

 

Pomocnicy:

 

8. Samir Nasri

 

2. Abou Diaby

 

4. Francesc Fabregas :D

 

7. Tomas Rosicky

 

19. Jack Wilshere

 

28. Amaury Bischoff

 

15. Denilson

 

16. Aaron Ramsey

 

17. Alexandre Song

 

27. Emmanuel Eboue

 

23. Andrey Arshavin

 

Napastnicy:

 

12. Carlos Vela

 

9. Eduardo Da Silva

 

11. Robin Van Persie

 

25. Emmanuel Adebayor

 

26. Nicklas Bendtner

 

14. Theo Walcott :D

 

 

Trofea:

 

Mistrzostwo Anglii (13): 1931, 1933, 1934, 1935, 1938, 1948, 1953, 1971, 1989, 1991, 1998, 2002, 2004

 

Puchar Anglii (10): 1930, 1936, 1950, 1971, 1979, 1993, 1998, 2002, 2003, 2005

 

Puchar Ligi (2): 1987, 1993

 

Tarcza Dobroczynności (12): 1930, 1931, 1933, 1934, 1938, 1948, 1953, 1991, 1998, 1999, 2002, 2004

 

Puchar Zdobywców Pucharów (1): 1994

 

Puchar Uefa ( wtedy Puchar Miast Targowych) (1): 1970

 

 

Najlepsi piłkarze (według mnie): Thierry Henry, Cesc Fabregas, David Bergkamp, David Seaman, Patrick Viera, Ian Wright.

 

Największy Wróg: Tottenham Hotspur

 

Obecny Kapitan Zespołu: Cesc Fabregas

 

 

 

 

Mam nadzieje, że ten temat będzie sławny wśród kibiców Arsenalu na tym forum !!

 

 

PISAĆ, PISAĆ I JESZCZE RAZ PISAĆ !!

 

 

PS :D - Moi ulubieni piłkarze

Edytowane przez ROBIN_0102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas są w wielkiej czwórce , sprowadzają młodych za nie duże pieniądze. W zasadzie biedne kluby powinny Arsenal naśladować. Gdybym miał kibicować któremuś z tych najlepszych 4 klubów to byłby to właśnie Arsenal. Szkoda, że Fabiański póki co mało gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały czas są w wielkiej czwórce , sprowadzają młodych za nie duże pieniądze. W zasadzie biedne kluby powinny Arsenal naśladować. Gdybym miał kibicować któremuś z tych najlepszych 4 klubów to byłby to właśnie Arsenal. Szkoda, że Fabiański póki co mało gra.

 

 

Racja :D Co do Fabiańskiego to radze oglądnąć ten filmik :o : http://www.youtube.com/watch?v=kjAWmug-6GY !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowe centrum na forum! :cool:

 

Że najlepsza liga to się zgodzę, ale że najlepszy klub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że najlepsza liga to się zgodzę, ale że najlepszy klub?

 

Jakby nie patrzec 5 miejsce w tym roku bedzie wiec do najlepszego sporo brakuje ;) A bez Cesc`a to juz w ogole ;)

A zeby nie bylo to ich akurat lubie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, Arsenal da się lubić ;) Zwykle nie podkupują piłkarzy innym za wielkie sumy, starają się lansować młodych :D. Moim zdaniem przydałoby się jednak im kupić kogoś doświadczonego bo samymi dzieciakami wiele nie ugrają :E Podobno chcą Xabiego Alonso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie centrum AFC! We are THE ARSENAL, We are THE BEST :E , We are THE ARSENAL so f*ck all THE REST! :E :E :E

 

EDIT: jak oceniacie szanse ARSENALU w LM albo Premier League?

EDIT2: ROBIN 0102 kadra jest niepełna - brak Djourou

Edytowane przez jask1eR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu najlepsza drużyna na świecie ma swoje centrum! (skromność ;) )

 

The Gooners zadowoleni ;)

 

Liczę na szybki powrót do formy Dudu, który będzie kluczowym zawodnikiem w nadchodzących sezonach. Wyborowy król pola karnego. Mam nadzieję, że gra Arsenalu się nieco poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie centrum AFC! We are THE ARSENAL, We are THE BEST :E , We are THE ARSENAL so f*ck all THE REST! :E :E :E

 

EDIT: jak oceniacie szanse ARSENALU w LM albo Premier League?

EDIT2: ROBIN 0102 kadra jest niepełna - brak Djourou

 

 

Wybaczcie za to niedorobienie. Już to naprawiłem. A byłem pewien że dodawałem Johana :D Co do PL to wydaje mi się, że będzie walka o 3-4 pozycję. Powinniśmy się skupić na LM bo Roma nie jest łatwym przeciwnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Niby wszystko fajnie, ale...

Najlepsza liga, Najlepszy klub, Najlepsza tradycja :D
Przy pierwszym to się zgadza, biorąc pod uwagę wyniki końcowe poprzedniego sezonu, ale reszta to jakieś zakłamanie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten opis tematu to chyba troszkę przesadzony. Trzeba zmienić na jakiś inny, ale to to już zostawiam Wam koledzy :P

 

To bardzo dobrze, że wreszcie powstał temat, w którym można porozmawiać o Arsenalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze, że wreszcie powstał temat, w którym można porozmawiać o Arsenalu.

 

 

No właśnie ! Może jakiś temat zapodacie do rozmowy ? Bo coś się nie klei :D A co do opisu to uważam że jest dobry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
No właśnie ! Może jakiś temat zapodacie do rozmowy ? Bo coś się nie klei :D A co do opisu to uważam że jest dobry :D
Dobry to może jest, ale żeby to chociaż prawda była.

O popatrz - Centrum Juventusu "Najstarsze Centrum na forum" - prawda! Nikt nie protestował... Pamiętam jak napisali, że Barca jest najlepsza na świecie. Był protesty - "Jeszcze nie!". Sprzeciwy były słuszne, bo najlepszym potem został Internacional Porto Alegre.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany się z pierwszym nie zgodzę, dla mnie najlepsza jest liga hiszpańska jest ciekawsza, bardziej dynamiczna i więc goli w niej pada :D Angielską uważa się za najlepszą bo jest najlpeiej wypromowana,przez co jest tak dobrze znana :)

 

 

@UP

 

I tak wiadomo że ten kto wygra Ligę Mistrzów jest najlepszym klubem piłkarskim (w danym roku). Mało kto bierze klubowe mistrzostwa świata na poważnie ;) jeżeli brano by to na poważnie, to najlepszym klubem w europie jest Zenit i to powinien jechać na te mistrzostwa.

Edytowane przez V.D.K™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
I tak wiadomo że ten kto wygra Ligę Mistrzów jest najlepszym klubem piłkarskim (w danym roku). Mało kto bierze klubowe mistrzostwa świata na poważnie ;) jeżeli brano by to na poważnie, to najlepszym klubem w europie jest Zenit i to powinien jechać na te mistrzostwa.

Nom, ale oficjalnie to już Liga Mistrzów najlepszości na świecie nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dla odmiany się z pierwszym nie zgodzę, dla mnie najlepsza jest liga hiszpańska jest ciekawsza, bardziej dynamiczna i więc goli w niej pada :D Angielską uważa się za najlepszą bo jest najlpeiej wypromowana,przez co jest tak dobrze znana :)

 

 

@UP

 

I tak wiadomo że ten kto wygra Ligę Mistrzów jest najlepszym klubem piłkarskim (w danym roku). Mało kto bierze klubowe mistrzostwa świata na poważnie ;) jeżeli brano by to na poważnie, to najlepszym klubem w europie jest Zenit i to powinien jechać na te mistrzostwa.

 

 

Skoro sądzisz że liga hiszpańska jest bardziej dynamiczna to widocznie angielskiej na oczy nie widziałeś. Bo wątpię, że w hiszpańskiej jest taki drugi Walcott. A co do Ligii Mistrzów to również się nie zgodzę. Przecież ona nie jest miernikiem klubu. Fakt, to że klub wygra LM to znaczy dużo o poziomie jego gry, ale nie można wyznaczać poziomu klubu, patrząc tylko i wyłącznie na Ligę Mistrzów. Bo jeżeli bralibyśmy tylko to pod uwagę to Arsenal nie byłby takim klubem jakim jest teraz. Nie lubię tego stereotypu, że Liga Mistrzów wyznacza poziom zespołu.

Edytowane przez ROBIN_0102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
Skoro sądzisz że liga hiszpańska jest bardziej dynamiczna to widocznie angielskiej na oczy nie widziałeś. Bo wątpię, że w hiszpańskiej jest taki drugi Walcott.

Nom, a Messi to w Anglii gra. Temat rzeka, jednak i ja też twierdzę, ze to hiszpańska jest bardziej dynamiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądź razie, uważam że trudno rozsądzać która liga jest najlepsza, można jedynie polegać na jakiś cząstkowych statystykach. Dla mnie i tak pozostanie to kwestią gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W każdym bądź razie, uważam że trudno rozsądzać która liga jest najlepsza, można jedynie polegać na jakiś cząstkowych statystykach. Dla mnie i tak pozostanie to kwestią gustu

Dokladnie...

Ja kocham Primera division(techniczna pilka z masa smaczkow) jednak czasem lubie sobie obejrzec meczyk z Premiership(bardzo dynamiczna) czy tez Serie A(konsekwentna gra). Nee moge patrzec jednak na murzynkow w League One...Po prostu ta liga do mnie nie trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nom, a Messi to w Anglii gra. Temat rzeka, jednak i ja też twierdzę, ze to hiszpańska jest bardziej dynamiczna.

 

 

No jeżeli Messi potrafi tak szybko biegać jak Walcott.....To ty dobry jesteś.....Bo wątpię żeby Messi robił coś takiego:

 

 

Nie oszukujmy się, ale jeżeli chodzi o szybkość to Theo jest lepszy od Messiego. Zresztą z tego co wiem to to jest temat o Arsenalu a nie o lidze hiszpańskiej ! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jeżeli Messi potrafi tak szybko biegać jak Walcott.....To ty dobry jesteś.....Bo wątpię żeby Messi robił coś takiego:

 

 

Nie oszukujmy się, ale jeżeli chodzi o szybkość to Theo jest lepszy od Messiego. Zresztą z tego co wiem to to jest temat o Arsenalu a nie o lidze hiszpańskiej ! :E

 

Proszę bardzo

 

naprawdę nie wiem który jest szybszy, ale mają podobną szybkość, z tym że Messi ma lepszy start z miejsca i przyśpieszenie, możliwe że jakby biegli na dłuższy dystans Walcott by wygrał ;) ale to tylko przypuszczenia

 

Messi vs Getafe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo

 

naprawdę nie wiem który jest szybszy, ale mają podobną szybkość, z tym że Messi ma lepszy start z miejsca i przyśpieszenie, możliwe że jakby biegli na dłuższy dystans Walcott by wygrał ;) ale to tylko przypuszczenia

 

Messi vs Getafe

 

 

Może i masz rację nie wiem bo nie śledzę ligi hiszpańskiej, ale patrz na to :D Na ten bieg Walcotta : http://www.kanonierzy.com/video_id-195_90-...-Adebayor.shtml

 

Wywalili go ale on jednak wstał i jeszcze podał :D

Edytowane przez ROBIN_0102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
Zresztą z tego co wiem to to jest temat o Arsenalu a nie o lidze hiszpańskiej ! :E

Gdzie to tak uciekasz? Puki Walcott gra w Arsenalu, to gadamy o Arsenalu. Aha - nie ciesz się nim tak. Wcale taki dobry nie jest (jeszcze - zobaczymy za 2/3 lata), a Ronaldo w jego wieku był już gwiazdą.

 

Może i masz rację nie wiem bo nie śledzę ligi hiszpańskiej, ale patrz na to :D Na ten bieg Walcotta : http://www.kanonierzy.com/video_id-195_90-...-Adebayor.shtml

Wywalili go ale on jednak wstał i jeszcze podał :D

Nie wygląda to na jakiś wyczyn.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie to tak uciekasz? Puki Walcott gra w Arsenalu, to gadamy o Arsenalu. Aha - nie ciesz się nim tak. Wcale taki dobry nie jest (jeszcze - zobaczymy za 2/3 lata), a Ronaldo w jego wieku był już gwiazdą.

 

 

Nie wygląda to na jakiś wyczyn.

 

 

Według ciebie on jest słaby ? No nie wiem.....Kolejny zadufany w Manchasterze Cristianowiec.....Jakbyś chciał wiedzieć Theo jest bardzo dobry.....nie śledzisz meczy Arsenalu, a się wypowiadasz.....

Edytowane przez ROBIN_0102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
Według ciebie on jest słaby ? No nie wiem.....Kolejny zadufany w Manchasterze Cristianowiec.....Jakbyś chciał wiedzieć Theo jest bardzo dobry.....nie śledzisz meczy Arsenalu, a się wypowiadasz.....

Nie będę pytał ile masz lat, bo to będzie chamskie.

 

Nie napisałem, że jest słaby.

Nie jestem żadnym fanem MU - Patrz sygnatura.

Widziałem kilka meczu Arsenalu w tym sezonie, w których akurat Walcott grał i jakoś specjalnie nie wydaje mi się kimś wybitnym.

Napiszę jeszcze raz - Zobaczymy za 2/3 lata.

 

Bez odbioru...

 

 

PS - Ronaldo, a nie Cristiano Ronaldo.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...