Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Damz0r

Dziwna ikonka na wyświetlaczu.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zakupiłem Sony Ericsson'a C702 w Abonamencie PLAY. Wszystko śmiga ok po za jednym szczegółem: na wyświetlaczu widnieje ikonka któa wygląda jak litera "H" na błękitnym tle. Na ten temat nie napisano w instrukcji, tymbardziej wójek google mimo znalezienia podobnych sytuacji nie rozwiązał problemu. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy masz profil Ogolny bo inne profile maja rozne ikonki tylko na ogolnym nie wystepuje zadna ikona. Jak mozesz zapodaj foto tej ikonki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz czy masz profil Ogolny bo inne profile maja rozne ikonki tylko na ogolnym nie wystepuje zadna ikona. Jak mozesz zapodaj foto tej ikonki

Profil jest ogólny, a fotki nie mam jak zapodać bo nic nie widać, ekran za bardzo odbija i sie robi jeden wielki biały prostokąt :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Profil jest ogólny, a fotki nie mam jak zapodać bo nic nie widać, ekran za bardzo odbija i sie robi jeden wielki biały prostokąt :mad2:

Zrób zdjęcie bez lampy błyskowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

literka H oznacza, że jesteś w zasięgu HDSPA czyli masz szybki internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"literka H oznacza, że jesteś w zasięgu HDSPA czyli masz szybki internet. "- DOKŁADNIE :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"literka H oznacza, że jesteś w zasięgu HDSPA czyli masz szybki internet. "- DOKŁADNIE :mad2:

 

Po co te nerwy ? większość telefonów nie rozróżnia umts od hsdpa, informuje jedynie o 3g...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
literka H oznacza, że jesteś w zasięgu HDSPA czyli masz szybki internet.

Dzięki, o to chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...