Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomek{Xtreme}

Kurier TNT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie kurierów TNT. Czy jest to firma sprawdzona ? Dostarczają przesyłki na czas ? Czy dzwonią w razie jakichś problemów np. w sprawie umówienia się na konkretną godzinę ?

 

Jakie macie wrażenia na temat tej formy kurierskiej ?

 

PS. Jeżeli mojego miasta (Inowrocław), nie ma na ich liście usług krajowych to co to dla mnie jako odbiorcy paczki oznacza ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kontakt, do mnie wcześniej dzwonili i się umawiali, jak dla mnie to jedna z lepszych fizm kurierskich w Polsce :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pracuje :E Polecam :D Solidna firma

 

 

W takim razie czy mógłbyś odpowiedzieć na moje pytania z pierwszego postu ? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.Tak

2.O to nie mnie pytaj :P

3.Nie wiem jak to do końca jest bo pracuje od niedawna i w dodatku na sortowni.

 

Ale u Ciebie odpowiedź 3 wyklucza odpowiedź 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat odpowiedź na pierwsze pytanie udzieliłem z wiedzy nie jako pracownika ale jako klienta :P

 

Ale skoro byłeś klientem to chyba powinieneś mieć jakąś opinię o nich, jak to jest z terminami itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem jak dostarczali mi telewizor wszystko bylo zgodnie z terminem, ale za drugim razem jak dostarczali do mnie rower to im się troche terminek obsunąl przy czym grzecznie oznajmili mi odpowiednio wcześnie że mają mały problem logistyczny i powiadomili o nowym terminie dostarczenia przesyłki (jeden dzień obsuwy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro byłeś klientem to chyba powinieneś mieć jakąś opinię o nich, jak to jest z terminami itp. ?

Pracowałem u nich podczas pobytu w Anglii - robiłem 'w butach' więc paczki można było rzucać i tłuc, ale kolega z którym mieszkałem zajmował się pakowaniem do TIRa paczek normalnych i często mówił, że coś w nich pękało przy silnym kontakcie ze ścianą. :E Pewnie w Polsce sytuacja ma się troche inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym razem jak dostarczali mi telewizor wszystko bylo zgodnie z terminem, ale za drugim razem jak dostarczali do mnie rower to im się troche terminek obsunąl przy czym grzecznie oznajmili mi odpowiednio wcześnie że mają mały problem logistyczny i powiadomili o nowym terminie dostarczenia przesyłki (jeden dzień obsuwy).

 

To nie tak źle z terminem dostaw :)

 

Pracowałem u nich podczas pobytu w Anglii - robiłem 'w butach' więc paczki można było rzucać i tłuc, ale kolega z którym mieszkałem zajmował się pakowaniem do TIRa paczek normalnych i często mówił, że coś w nich pękało przy silnym kontakcie ze ścianą. :E Pewnie w Polsce sytuacja ma się troche inaczej.

 

 

No tu już gorzej to wygląda, ale ja zamówiłem telefon, więc tam raczej nic nie pęknie bo to małe i dobrze zapakowane (przynajmniej powinno być).

 

 

Ale co do rzucania na maxa w ściany to już trochę przesada, czy nie powinno się choć trochę zachować się człowiekiem i pracować jak należy tylko niszczyć cudzą własność ? :hmm:

 

 

Z tego co widzę, to moja paczka jest już na sortowni po czym po 30 sek trafiła do samochodu i jest już w trasie mimo, że została nadana o godz 15 :)

 

27 Jan 2009 18:31:08 Gdansk Shipment In Transit.

27 Jan 2009 18:30:42 Gdansk Shipment Received At Origin Depot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować, że kurierzy TNT są niesamowicie szybcy!

 

Paczka która została nadana z Gdańska o 15 o 11 była już w Inowrocławiu, chociaż jej nie odebrałem bo byłem w szkole, ale po kontakcie z kurierem ten godzinę później był u mnie w szkole z przesyłką :E

 

Paczka w nienaruszonym stanie z niesamowitą dbałością o klienta została dostarczona w mniej niż 24 godziny!

 

Także polecam TNT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo solidna firma, otrzymywałem od nich przesyłki (chyba z 7 ich było), nie było żadnych nie porozumień, opóźnień czy coś takiego , Ale nazwa na początku kojażyła mi sie z czymś wybuchowym (TNT :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, bo nie chce mi się zakładac nowego wątku :E

 

Zamówiłem telefon za pobraniem, sprzedający na swój koszt wysłał kurierem(dziś rano dowiedziałem się że to TNT). Wieczorem wracając do domu, bez awizo postanowiłem zadzwonić na infolinię z zapytaniem o status mojej paczki i kiedy przewidują jej dostarczenie. Po podaniu numeru Pani powiedziała że coś z nią jest nie tak i kazała poczekać : Za chwilę do mnie mówi że została dzisiaj o 13 z groszami dostarczona pod mój adres. Zdziwiony zapytałem jak to możliwe skoro cały dzień spędziłem w bibliotece, ojciec w pracy, mama w szpitalu, a brat ma 12lat i oprócz L2 nie obchodzi go nic :E Odpowiedziała mi że została odebrana przez jakieś tam nazwisko i zapewne to ktoś z rodziny. Trochę wkurzony powiedziałem, że nie mam nikogo z takim nazwiskiem w rodzinie - cisza. Oznajmiłem że żaden z sąsiadów też się tak nie nazywa i Pani kazała zadzwonić jutro....

 

 

Paranoja... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam, bo nie chce mi się zakładac nowego wątku :E

 

Zamówiłem telefon za pobraniem, sprzedający na swój koszt wysłał kurierem(dziś rano dowiedziałem się że to TNT). Wieczorem wracając do domu, bez awizo postanowiłem zadzwonić na infolinię z zapytaniem o status mojej paczki i kiedy przewidują jej dostarczenie. Po podaniu numeru Pani powiedziała że coś z nią jest nie tak i kazała poczekać : Za chwilę do mnie mówi że została dzisiaj o 13 z groszami dostarczona pod mój adres. Zdziwiony zapytałem jak to możliwe skoro cały dzień spędziłem w bibliotece, ojciec w pracy, mama w szpitalu, a brat ma 12lat i oprócz L2 nie obchodzi go nic :E Odpowiedziała mi że została odebrana przez jakieś tam nazwisko i zapewne to ktoś z rodziny. Trochę wkurzony powiedziałem, że nie mam nikogo z takim nazwiskiem w rodzinie - cisza. Oznajmiłem że żaden z sąsiadów też się tak nie nazywa i Pani kazała zadzwonić jutro....

 

 

Paranoja... :/

 

 

Telefon był fajny, to kurier sobie pożyczył :E, i podpisał jakimś tam nazwiskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Telefon był fajny, to kurier sobie pożyczył :E, i podpisał jakimś tam nazwiskiem

Gorzej ma sprzedający bo ponosi straty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak to było pobranie to itak musiał zapłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak to było pobranie to itak musiał zapłacić

 

Najlepiej jak sie spyta, sprzedającego czy dostał pieniążki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam, bo nie chce mi się zakładac nowego wątku :E

 

Zamówiłem telefon za pobraniem, sprzedający na swój koszt wysłał kurierem(dziś rano dowiedziałem się że to TNT). Wieczorem wracając do domu, bez awizo postanowiłem zadzwonić na infolinię z zapytaniem o status mojej paczki i kiedy przewidują jej dostarczenie. Po podaniu numeru Pani powiedziała że coś z nią jest nie tak i kazała poczekać : Za chwilę do mnie mówi że została dzisiaj o 13 z groszami dostarczona pod mój adres. Zdziwiony zapytałem jak to możliwe skoro cały dzień spędziłem w bibliotece, ojciec w pracy, mama w szpitalu, a brat ma 12lat i oprócz L2 nie obchodzi go nic :E Odpowiedziała mi że została odebrana przez jakieś tam nazwisko i zapewne to ktoś z rodziny. Trochę wkurzony powiedziałem, że nie mam nikogo z takim nazwiskiem w rodzinie - cisza. Oznajmiłem że żaden z sąsiadów też się tak nie nazywa i Pani kazała zadzwonić jutro....

 

 

Paranoja... :/

 

Rlly? Zamowilem troche klamotow bajkowych w usa, okolo 1k$ czyli nie jakos super duzo. Lookam na fedexie gdzie paka a tam ze dostarczone(w usa), kontaktuje sie z rodzina mowie ze dostarczone. Konsternacja ale faktycznie: kurier zostawil na ganku!

 

EDIT: racja powinienem byc bardziej dokladny: to byla przesylka zbiorcza kilku osob. Na osobe nie wychodzilo duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1k $ Nie aż tak dużo? Zależy dla kogo :)

 

 

Zauważyłem że jak piszę na PCLabie w godzinach porannych to i odpowiedzi mądre i z sensem. Napiszę coś w godzinach popołudniowych/wieczornych to same dzieci siedzą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...