Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

d4knez

Umowa kupna-sprzedaży samochodu, 2 kupujących

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jak powinna wygladac poprawnie sporzadzona umowa kupna-sprzedazy samochodu dla 2 kupujacych (wspolwlascicieli)?

Mam sporzadzona umowe, drugi kupujacy jest dopisany linijke nizej. Bylem dzisiaj w WK po druk do rejestracji i przy okazji pokazalem milemu panu umowe, zeby rzucil okiem czy wszystko jest ok. Stwierdzil, ze umowa tak nie moze wygladac. I teraz mam dylemat, googlowalem i z tego co znalazlem, to ludzie bez problemu w taki sposob spisywali umowy i nie bylo problemu przy rejestracji samochodu.

W sumie ze sprzedajacym dzieli mnie dobre 300km, wiec slabo widze jechanie tam, zeby spisac umowe jeszcze raz wg widzi mi sie pana z WK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie. Jak powinna wygladac poprawnie sporzadzona umowa kupna-sprzedazy samochodu dla 2 kupujacych (wspolwlascicieli)?

Mam sporzadzona umowe, drugi kupujacy jest dopisany linijke nizej. Bylem dzisiaj w WK po druk do rejestracji i przy okazji pokazalem milemu panu umowe, zeby rzucil okiem czy wszystko jest ok. Stwierdzil, ze umowa tak nie moze wygladac. I teraz mam dylemat, googlowalem i z tego co znalazlem, to ludzie bez problemu w taki sposob spisywali umowy i nie bylo problemu przy rejestracji samochodu.

W sumie ze sprzedajacym dzieli mnie dobre 300km, wiec slabo widze jechanie tam, zeby spisac umowe jeszcze raz wg widzi mi sie pana z WK.

Podaj e-mail to wyślę Ci umowę, którą ja sporządziłem i nie miałem żadnych problemów ze sprawami prawnymi potem. Również miałem uwzględnionych 2 kupujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sprzedawałem kilka lat temu : w polu sprzedający zrobiłem cyferki 1 i 2 , dopisałem odpowiednie dane i po sprawie .. idź do innego urzędnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedl PM z mailem.

Wlasnie nie wiem o co typowi chodzi, nie ma idealnie sprecyzowanego sposobu na wpisanie wiecej niz jednego kupujacego i kazdy robi to inaczej. Wazne, zeby byly wszystkie potrzebne dane zawarte i tyle. Gosc najwidoczniej mial zly dzien bo ogladal ta umowe przez 10 minut z mina, jakbym mu sniadanie ukradl :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gosc najwidoczniej mial zly dzien bo ogladal ta umowe przez 10 minut z mina, jakbym mu sniadanie ukradl :E

 

Jestem pewny, że na 100% to był jedyny powód. ;)

 

Niestety dość często takie rzeczy zależą od widzimisię urzędników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wypowiem się, nie widziałem umowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, mam nadzieje, ze jak pojde stac do okienka to nie strace czasu. W koncu umowe zakwestionowal pan informacja a nie pani przyjmujaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem, zarejestrowalem. Zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisałem dane właściciela i zaznaczyłem jedynką, a obok tego przy dwójce dane współwłaściciela. Nie było żadnych problemów. Trzeba było zapytać tego urzędnika jak jego zdaniem ma wyglądać ta umowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by mi powiedzial, ze bulka+kawa+szlug. W koncu pora sniadaniowa byla :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...